Sólo pro 810 TT 95x60 cm

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Sólo pro 810 TT 95x60 cm

Příspěvekod hank61 » stř 02 pro, 2020 3:55 pm

Moc hezké Martine :wink:
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2491
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Sólo pro 810 TT 95x60 cm

Příspěvekod Rocky_MK » stř 02 pro, 2020 4:09 pm

Moc diky za pochvaly, velmi me potesily, a to mi dnes vazne prislo vhod.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Sólo pro 810 TT 95x60 cm

Příspěvekod Rocky_MK » pon 14 srp, 2023 8:21 pm

Zdravím po dlouhé době.

Na toto minikolejiště (ostatně celkově na modelaření) jsem skoro tři roky nehrábl. Sotva jsem se přestěhoval, dvakrát změnil práci a jakžtakž se zabydlel, už mě za několik týdnů čeká další změna bydliště a doufám, že na delší dobu již poslední. Na modelařinu snad také časem dojde, ale budu chtít jit asi cestou nějaké mini nudlové segmentovky, a proto tohle Sólo pro 810 bude v nejbližší době na prodej.

Stav se nezměnil od posledních fotek na Rajčeti: https://www.rajce.idnes.cz/rockymk/albu ... 1470784462

Kolejiště chce dokončit - minimálně dodělat posypy, nástupiště, dolepit fóliáže (zbytky po dohodě můžu přidat ke kolejišti) a potok, já už nemám motivaci to dělat.

Pár základních informací - použité kolejivo TT Kuehn, všechny výhybky stavěné ručně. Koleje napájené na více místech, ve viditelné části jsou napájené srdcovky (přepínají se páčkovými přepínači). Žádná elektronika není instalována (dekodéry, přestavníky...nic takového), pouze lampy JM Detail a LEDky v nádražní budově.

Kolejiště je v Hodoníně (JM kraj). Podle dohody můžu přivézt do Brna (pracovní dny). Cena bude "ani ne za materiál", tzn. okolo 5 tis. Kč.
Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se do SZ nebo martinkocis93@gmail.com, jinak asi v dohledné době udělám inzerát na modelbazar.

Díky a ať se vám všem daří. M.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Sólo pro 810 TT 95x60 cm

Příspěvekod Rocky_MK » čtv 07 zář, 2023 7:11 pm

Tak kolejiště má již nového majitele. Tímto mu přeji, ať mu dělá radost a předávám mu tohle vlákno :) a těším se na fotky postupu.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Sólo pro 810 TT 95x60 cm

Příspěvekod jafobe » stř 11 říj, 2023 8:11 pm

Tak navážu na vlákno kolegy, ať se nemusí vytářet další a neztratí se souvislosi... a tím ukončím chvíli napětí, kam že se kolejiště na téma "Kameničky" dostalo, a kdo je tím šťastlivcem...
Pár lidí už tak trochu ví, a Ti co nevěděli, tak trochu napovím... cestovali asi 300 km až doputovali před pár dny k řece Kamenici, aby se to ke kolejišti více hodilo... :D

A tímto kolegovi děkuji nejen za kolejiště ale i svolení navázat s pokračovaním v jeho vlákně. ;)

Až bude víc času přibude něco z plánovaných úprav o kterých trochu přemýšlím už od doby kdy jsem si "mazlíka" pořídil, ale bez kolejiště se těžko zkouší jestli to vyjde dle představ, budou i fotky. A jestli vše půjde podle mých představ tak se kolejiště podívá i mezi lidi při nekteré z našich akcí v Turnovském depu, a možná nejen tam.

Pro pozdější porovnávání stav ve kterém jsou nyní...

DSC02424m.jpg


Jaromír
Uživatelský avatar
jafobe
 
Příspěvky: 698
Registrován: úte 12 dub, 2011 8:01 pm

Předchozí

Zpět na Mini kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Radek.S a 10 návštevníků