Moje modely vyráběné technologií LaserCut

Postupy, návody a dotazy k výrobě doplňků - stromy, porosty, stavby, no prostě vešketé příslušenství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Moje modely vyráběné technologií LaserCut

Příspěvekod Sumosek » stř 02 bře, 2016 4:26 pm

Barbucha píše:Moc krásné. Obzvlášť nátěr oken a ty parádní vstupní modřínovky ze 70. let. Ještě jeden dipól na komín a bude to dokonalý :-).


Děkuji, děkuji. Okna jsou zvnějšku hnědý karton a vevnitř bílý karton, tam barvím pouze mezistěnu kastlíkového okna. Na dveře používám barvu Vallejo v odstínu "wood". Všeobecně všechny dřevěné díly prvně natřu touto barvou (mírně naředím) a pak až dělám barevné doladění pomocí olejovek nebo pigmentů.
H0 - III. epocha v DCC. www.lasermodel.cz
Uživatelský avatar
Sumosek
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 06 led, 2008 6:58 pm
Bydliště: Pozlovice

Re: Moje modely vyráběné technologií LaserCut

Příspěvekod radeksindy » čtv 03 bře, 2016 8:30 am

Moc pěkná práce. Líbí se mi decentní patina a hlavně naznačení drážek v omítce v úrovní horní a spodní hrany oken. Předpokládám, že "sokl" domu je tak vysoký, protože přijde zanořit do terénu kolejiště. Jak vypadá díra pro dům v terénu?
radeksindy
 
Příspěvky: 2511
Registrován: stř 25 dub, 2007 12:50 pm

Re: Moje modely vyráběné technologií LaserCut

Příspěvekod Sumosek » čtv 03 bře, 2016 8:47 am

radeksindy píše:Moc pěkná práce. Líbí se mi decentní patina a hlavně naznačení drážek v omítce v úrovní horní a spodní hrany oken. Předpokládám, že "sokl" domu je tak vysoký, protože přijde zanořit do terénu kolejiště. Jak vypadá díra pro dům v terénu?


Děkuji za hodnocení. S patinou je to těžké, ale podle mě je méně více a navíc fotky dost zkreslují skutečnost.
Ano, domek půjde usadit pod úroveň terénu do svahu, ale já to dělám naopak - usadím domek na rovnou plochu a kolem domku dolepím styrodur, takže díra zatím není. To budu dělat až budu mít všechny domky hotové a usazené ve finální pozici.
H0 - III. epocha v DCC. www.lasermodel.cz
Uživatelský avatar
Sumosek
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 06 led, 2008 6:58 pm
Bydliště: Pozlovice

Re: Moje modely vyráběné technologií LaserCut

Příspěvekod Radek » čtv 03 bře, 2016 8:30 pm

S potěšeným okem se rovněž připojuji k chvále.
:wink:
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Předchozí

Zpět na Výroba doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Zdenek Valter a 9 návštevníků