auhagen hostinec 12271

Postupy, návody a dotazy k výrobě doplňků - stromy, porosty, stavby, no prostě vešketé příslušenství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

auhagen hostinec 12271

Příspěvekod Libosh » ned 25 pro, 2011 9:53 am

Přátelé, dostal jsem od své milované stavebnici tohoto hostince. Pod stromečkem mi řekla, že to lze vyměnit, ale vzhledem k tomu, že je to hodně velký krok, že mi koupila první domeček který vůbec mám, bych si ji rád ponechal. Nemáte někdo napad, jak ji nejlépe využít, či přestavět, aby se dala použít u mě? Chci se do budoucna věnovat ČSD / ČD. Děkuji Vám. Co vy jste dostali pod stromeček?
Libosh
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 16 lis, 2009 5:34 pm
Bydliště: Olomouc

Re: auhagen hostinec 12271

Příspěvekod mizl » ned 25 pro, 2011 11:21 am

Možná to je jen blbí návrh, ale při pohledu na hostinec mě osobně napadlo použít budovu jako nádražní. Asi bych odřízl celé patro s těmi dřevěnými vazníky a celou budovu bych o toto patro snížil. Poté bych celou budovu omítl krom horního patra. Okna natřít třeba na hnědo a změnit nápis nad dveřmi. Možná by se hodil malý přístavek pro cestující, nebo pro kola. Určitě se s tím dá pracovat . K tomu odřezanému patru bych nalepil střechu a máš dvě budovy. Je to jen můj první dojem co by se stou budovou nechalo udělat. Zkušenější ti jistě poradí i něco míň složitého.
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: auhagen hostinec 12271

Příspěvekod JanoH0e » ned 25 pro, 2011 12:21 pm

Určite by to šlo "počeštiť" na hotel, penzión, ozdravovňu atď. Stačí nájsť vhodnú predlohu. Čo mám skúsenosť a stavebnicami od Auh. , netreba lepiť hrazdenie a ani bridlicu, ak sa ti nepáči. Tých možnosti je viac. Zatiaľ by som ju odložil a riešil to až budeš mať konkrétny plán koľajiska.
JanoH0e
 
Příspěvky: 1408
Registrován: ned 31 srp, 2008 10:25 pm
Bydliště: Michalovce

Re: auhagen hostinec 12271

Příspěvekod jihous » ned 25 pro, 2011 10:10 pm

Pánové, já bych to použil jako kancelářskou budovu lesní správy (bydlím na šumavě a hrázděný stavby i s břidlicí mi taky nejsou cizí) a hned bych tam šoupnul nějakou pilu s vlečkou viz pila Nová Pec u Lipna.
jihous
 
Příspěvky: 317
Registrován: čtv 05 kvě, 2011 12:13 pm


Zpět na Výroba doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků