Okna Faller

Postupy, návody a dotazy k výrobě doplňků - stromy, porosty, stavby, no prostě vešketé příslušenství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Okna Faller

Příspěvekod snickers » stř 12 kvě, 2010 6:21 pm

Ahoj, stavím pořární stanici (Faller 130991), je to moje první stavba. Mám jediný dotaz, jakym postupem se lepí výplň oken (taková ta folie). Návod mám jen v němčině a nemůžu na to přijít, děkuji.
snickers
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 dub, 2010 8:03 am

Příspěvekod snickers » čtv 13 kvě, 2010 7:00 am

Opravdu nikdo nevíte jak se lepí okna u stavebnic faller? Diky za každou odpověď
snickers
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 dub, 2010 8:03 am

Příspěvekod Fíkus » čtv 13 kvě, 2010 7:10 am

zřejmě se bude lepit lepidlem... :?
natřeš opatrně kraje a položíš folii...
Uživatelský avatar
Fíkus
 
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30 říj, 2009 7:45 pm
Bydliště: Chotěboř / Pardubice

Příspěvekod snickers » čtv 13 kvě, 2010 7:16 am

tak postupoval jsem takto... vystřihl jsem z kartičky okno s číslem, sloupnil papír a číslem nahoru nalepil obdelníček... pak bych to měl strhnout a měla by zůstat folie, jenže mě zůstane tam kde sem jí přilepil a ostatní se odtrhne.dělám něco blbě?
snickers
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 dub, 2010 8:03 am

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 13 kvě, 2010 11:10 am

Zdravím pane kolego,
ty kartičky s číslem slouží jako šablona na vystřižení fólie,která je přiložena k stavebnici. :D Přiznám se bez mučení,že jsem se s tím také natrápil,než mi došlo co tím chtěl vlastně básník říci a že jsem již něco stavebnic slepil.Takže vystřihněte příslušný kousek s číslem,přiložte na průhlednou fólii a podle šablony obstřihněte.Zdravím a přeji mnoho úspěchu ke stavbě.Mirek
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod snickers » čtv 13 kvě, 2010 11:45 am

Děkuji moc. Připadám si jak ... no to je jedno. Folii sem na dně našel a šablonky používat nebudu, folii lepim zevnitř takže k čemu...:) kdyžtak sem pak hodim fotky hotové stavby když bude zájem:-) PS. stavba už v nabídce není a sehnat se dá těžko viz.: http://5phobby.vltava2000.cz/store/good ... mentID=102 tam je možná jedna z posledních.
snickers
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 dub, 2010 8:03 am

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 13 kvě, 2010 12:19 pm

Není zač,to je ta německá preciznost.Je pravde,že jsem na to taky koukal jak tele,protože jsem pár staveb slepil včetně Fallera a tohle jsem nedávno viděl také poprvé.Možná to mají u staveb dříve vyrobených a dnes v rámci šetření tam ty šablony již nedávají.Mirek
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem


Zpět na Výroba doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků