Zařízení pro čerpání ropy

Postupy, návody a dotazy k výrobě doplňků - stromy, porosty, stavby, no prostě vešketé příslušenství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod MirekTT » pát 26 bře, 2010 5:54 pm

To je samozřejmě první, co jsem udělal, ale objeví se vždy toto:

Začátek citace webu

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/core/MySQL.php on line 105

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /var/www/core/MySQL.php on line 105
MySQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 on SELECT id, uid FROM captchas WHERE
Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/core/MySQL.php on line 105

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /var/www/core/MySQL.php on line 105
MySQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 on SELECT id FROM captchas WHERE
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/core/MySQL.php:105) in /var/www/directdownload.php on line 174

Konec citace webu

Tak nevím kam se doklikat :roll:
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Příspěvekod Michal Vaniš » pát 26 bře, 2010 6:47 pm

intelpetr píše:
MirekTT píše::arrow: intelpetr
Takže návod ke stažení není přiložen - zkusil jsem toto:
Nejprve jsem otevřel stránku http://megarapid.eu
Pak jsem do bílého obdélníku uprostřed stránky vepsal toto:
http://megarapid.eu/files/1269616446/ma ... 155933.rar
Pakjsem odklikl stáhnout a odpovědělo mi to, že nejprve se musím přihlásit. Opravdu se musím přihlásit?
Dostal se někdo z vás dál i bez přihlášení? Jak?
Omlouvám se za primitivní počítačové dotazy, ale tohle moc neovládám.


No když zkopíruješ celý odkaz, tak se dostaneš na stránku, kde vyplníš kód a stáhnout free. Přihlašovat se není nutné :shock: ...nenajížděj na megarapid.eu ale rovnou na ten odkaz http://megarapid.eu/files/1269616446/ma ... 155933.rar


pro intelpetr
Bohužel přes odkaz to nefunguje viz "Warning" stránka MirekTT
Já tyhle anonymní úložny nesnáším(uploud rapid share atd.) Vždycky chtějí nějakou formu registrace nebo Tě vůbec nepustí ke stahování, protože např. nevlastníš veřejnou IP adresu.
Proto využívám "ulozto.cz"- bez problémů uložení nebo stahování.
Občas je sice "pomalejší", ale to pouze v čase 17-20 hod.
Zkus to přehodit na uložto, myslím, že to bude přístupnější...
Ahoj
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod intelpetr » pát 26 bře, 2010 7:59 pm

Teď to jede. Když to bude ještě někdy házet erory, přestěhuju to jinam
Obrázek

HO lama
intelpetr
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 22 bře, 2010 5:55 pm
Bydliště: Tratě 340 a 257

Příspěvekod MirekTT » pát 26 bře, 2010 8:58 pm

Jo, teď už to fachčí. Bohužel mám problém s mým zabezpečovadlem. Po opsání kódu do políčka a odeslání požadavku na stažení mi IE oznámí, že stažení zablokoval a jestli to chci stáhnout, tak mám kliknout na lištu nahoře, kde se mi objeví, že to na vlastní riziko stáhnout můžu. Po zvolení této volby se mi možnost stažení zobrazí znovu, ale nestáhne se obrázek nového kódu, který díky tomu nemohu odeslat, tudíž mi web nepovolí stažení.
Ach jo, asi si budu muset článek odepřít, škoda :cry:
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Příspěvekod Michal Vaniš » sob 27 bře, 2010 10:28 am

MirekTT píše:Jo, teď už to fachčí. Bohužel mám problém s mým zabezpečovadlem. Po opsání kódu do políčka a odeslání požadavku na stažení mi IE oznámí, že stažení zablokoval a jestli to chci stáhnout, tak mám kliknout na lištu nahoře, kde se mi objeví, že to na vlastní riziko stáhnout můžu. Po zvolení této volby se mi možnost stažení zobrazí znovu, ale nestáhne se obrázek nového kódu, který díky tomu nemohu odeslat, tudíž mi web nepovolí stažení.
Ach jo, asi si budu muset článek odepřít, škoda :cry:


MirekTT - nainstaluj si prohlížeč firefox-liška a tento soubor (100MB) stáhneš už bez problémů (blokování stahování IE):lol:
Ahoj Michal
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Zařízení pro čerpání ropy

Příspěvekod Nikki1970 » úte 22 čer, 2010 9:21 pm

Byl bych rád, kdybych pokud byste chtěli publikovat na http://cejc-zdanice.webnode.cz/ Uvítám jakékoliv materiály ke Ždánce. Díky. Marek
Uživatelský avatar
Nikki1970
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22 čer, 2010 9:15 pm
Bydliště: Břeclav

Předchozí

Zpět na Výroba doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků