Točna TT

Postupy, návody a dotazy k výrobě doplňků - stromy, porosty, stavby, no prostě vešketé příslušenství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Točna TT

Příspěvekod Kajinek11 » stř 26 dub, 2017 5:29 pm

To MKTT:

Potvrdili tu objednávku? Mě na email nikdo už 2x nezareagoval..
Kajinek11

Příspěvekod MkTT » stř 26 dub, 2017 7:09 pm

Kajinek11 píše:To MKTT:

Potvrdili tu objednávku? Mě na email nikdo už 2x nezareagoval..

U mně je to stejné. Psal jsem jim dvakrát a žádná odezva. Zkusím je vyprudit na Facebooku, tam obvykle zareagují.
MkTT

Příspěvekod jeniksk » ned 07 kvě, 2017 5:54 am

Pánové nečetl jsem celé vlákno, takže nevím jestli někdo nezmínil už dotyčnou osobu, ale já mám teda točnu od pana Trejtnara od Ostravy.... cena 2000,- s aretací...cena podle počtu výjezdu atd..... měl inzerát i na modelbazaru..... zatím spokojenost ....za ty prachy proč ne ......foto pro představu později v případě zájmu.... dělá TT í HO
jeniksk

Příspěvekod Kajinek11 » ned 07 kvě, 2017 6:53 am

Ano, také jsem o ní uvažoval, jen nemám jistotu že to vydrží a nerad bych po zapracování do krajiny řešil nějakou nespolehlivost. Nějak se mi ten pojezd nelíbil. Přišel mi takový amatérský, ale rád bych se pletl. Samozřejmě u Malé železnice člověk také namá jistotu, ale zas má asi jistotu záruky i pozáručního servisu, či dostupnosti náhradních dílů. Nerad bych šetřil na nepravém místě. Až budeš mít něco odtočeno a zapracováno v krajině, hoď sem třeba za půl roku nějaké info, jak na tom točna je. Děkujeme..
Kajinek11

Předchozí

Zpět na Výroba doplňků