Stavba českého nádraží z pohraničí

Postupy, návody a dotazy k výrobě doplňků - stromy, porosty, stavby, no prostě vešketé příslušenství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 19 kvě, 2008 10:30 pm

Jo, moc hezký - bohužel ale moc vysoký... Je to spíš do města/městyse, já dávám dohromady něco do střediskové obce -ale ke druhému, "městskému" nádraží Neupreusen - takovéto budovy plánuji. Otázka je, jak vyjdu s místem - potřebuju místo na depo s rotundou a tak nevím, jestli zbyde místo na město. Spíš počítám využít domy - polokulisy.
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Atkins » stř 25 lis, 2009 10:33 pm

Škoda, že své výtvory postujete na free servery - po čase bohužel není na co koukat. Zrovna tohle nádraží bych rád viděl.
Přeji mnoho zdaru
Žabí tlama je moje velká láska :D
Uživatelský avatar
Atkins
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 15 kvě, 2009 10:23 am

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 26 lis, 2009 9:57 am

Atkins píše:Škoda, že své výtvory postujete na free servery - po čase bohužel není na co koukat. Zrovna tohle nádraží bych rád viděl.
Přeji mnoho zdaru


Problém byl ve zcela špatném přístupu majitele free serveru (náhlé zpoplatnění prohlížení fotek mojich a dalších uživatelů serveru), takže jsem vše co tam bylo vymazal. To nádraží je k vidění zde:

http://picasaweb.google.cz/PetrZatrepal ... 9139976210

Jinak je již prodané v Německu i s výtopnou co jsem k němu dělal... Podle nové koncepce mého kolejiště bude nádraží poněkud jiné :D

Také dokončuji novou verzi našich firemních stránek i s webshopem - tam najdete všechny fotky "mojich" výtvorů

http://www.goffymodel.com/
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Atkins » čtv 26 lis, 2009 1:11 pm

Moc hezké - díky moc
Žabí tlama je moje velká láska :D
Uživatelský avatar
Atkins
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 15 kvě, 2009 10:23 am

Předchozí

Zpět na Výroba doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků