IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Byl by zájem?

ano
155
90%
ne
17
10%
 
Celkem hlasů : 172

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod NeranaMichael » sob 21 lis, 2020 12:50 pm

Dobrý deň, pán Ferdián,

je prosím možné ešte objednať knížku priamo u Vás aj s podpisom, alebo už bude k dispozícii iba cez internetové obchody?
Ak by bolo možné, veľmi rád by som si objednal priamo u Vás aj s podpisom.

Ďakujem pekne
NeranaMichael
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23 zář, 2020 9:55 am

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Ivan » ned 22 lis, 2020 7:12 pm

NeranaMichael píše:Dobrý deň, pán Ferdián,

je prosím možné ešte objednať knížku priamo u Vás aj s podpisom, alebo už bude k dispozícii iba cez internetové obchody?
Ak by bolo možné, veľmi rád by som si objednal priamo u Vás aj s podpisom.

Ďakujem pekne


Myslím, že Dan Buchtela to v předchozím příspěvku napsal jasně. Objednávky už jen přes eshop. :wink:
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod NeranaMichael » ned 22 lis, 2020 10:36 pm

Ivan píše:
NeranaMichael píše:Dobrý deň, pán Ferdián,

je prosím možné ešte objednať knížku priamo u Vás aj s podpisom, alebo už bude k dispozícii iba cez internetové obchody?
Ak by bolo možné, veľmi rád by som si objednal priamo u Vás aj s podpisom.

Ďakujem pekne


Myslím, že Dan Buchtela to v předchozím příspěvku napsal jasně. Objednávky už jen přes eshop. :wink:


Ivan, ďakujem za odpoveď, zhodou okolností, pred pár dňami som bol kupovať lososa a bola tam značka vypredané. Po opýtaní mi priniesli posledný kus, ktorý ešte našili v sklade a chutil výborne :wink: opýtať sa nič nestojí a niekedy sa to aj vyplatí, najhoršie co sa môže stať je, že niekto kompetentný povie nie :roll: ak Ťa moja otázka nahnevala, úprimne sa ospravedlňujem a prajem všetko dobré
NeranaMichael
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23 zář, 2020 9:55 am

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 08 pro, 2020 10:02 am

Dan Buchtela píše:Informace pro zájemce o publikaci Plány kolejišť IV.- Slovensko:

Informace pro předplatitele z tohto fóra:
Všichni, kteří objednávali přímo přes Milana, budou těsně před vydáním kontaktováni k potvrzení zájmu a upřesnění způsobu platby a dopravy. E-mail od vydavatele očekávajte nejdéle v prvním prosincovém týnu. Všichni tito předplatitelé obdrží knihu s podpisem autora.

Další zájemci, kteří nestihli předobjednání, si budou moci knihu volně zakoupit, pouze už nebude s podpisem.

29.11.2020 byli všichni předplatitelé podle Milanovy tabulky rezervací obesláni emailem s výzvou k potvrzení objednávky přes zaslaný odkaz. Díky všem, kteří pružně zareagovali. K dnešnímu dni však dosud nereagovalo 34 abonentů, což je poměrně dost. Prosím, prověřte své emailové schránky a v případě nesrovnalostí se mi ozvěte.

Od pondělí 14.12. bude možné knihu objednávat přes eshop Model Scene i pro ostatní zájemce, jen to už bude bez Milanova věnování :-)
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Fox » úte 08 pro, 2020 10:14 am

V objednávkách je zmatek, v minulosti jsem objednal V. díl (Střípky z archivu). Předpokládám, že dosud nevyšlo, už se ve všech těch změnách ztrácím... Slovensko jsem asi nějak zazdil, určitě objednám i bez podpisu. Díky za sdělení termínu, jinak se tam dívám skoro každý den. :D
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1297
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 08 pro, 2020 10:22 am

Fox píše:V objednávkách je zmatek, v minulosti jsem objednal V. díl (Střípky z archivu). Předpokládám, že dosud nevyšlo, už se ve všech těch změnách ztrácím... Slovensko jsem asi nějak zazdil, určitě objednám i bez podpisu. Díky za sdělení termínu, jinak se tam dívám skoro každý den. :D
K tomu jen dodám toto:
díky budou rozhodně vycházet popořadě, nyní díl IV. Slovensko, na příští rok je v plánu vydání dílu V. Střípky z archivu.
Jnak ten, kdo byl v tabulce abonetů od Milana pro IV. díl, měl obdržet email, takže mi šlo o to, že 34 lidí dosud na ten email nereagovalo.
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Dan Buchtela » pát 11 pro, 2020 1:30 pm

Protože až na dvě výjimky všichni abonentni k dnešnímu dni potvrdili své objednávky, můžeme již dnes (tedy o 3 dny dříve oproti předpokladu) zahájit možnost objednat IV. díl publikace Milana Ferdiána Plány kolejišť - Slovensko i pro ty zájemce, kteří neměli předobjednávku u autora knihy. Expedice knihy začne po dodání z tiskárny, předpokládáme dnem 17.12.2020.

Pokud máte zájem o dodání knihy ještě před letošními Vánocemi, objednávejte ji, prosím, jako samostatnou položku. Pokud spojíte objednávku knihy s dalšími našimi výrobky, budeme rádi, Vaši objednávku samozřejmě vyřídíme rovněž, ale vzhledem k šibeničnímu termínu pro rozeslání předobjednaných knih, prosíme, počítejte s tím, že bude taková objednávka s největší pravděpodobností vyřízena až začátkem ledna 2021. Děkujeme za pochopení.
https://www.model-scene.cz/model-scene/eshop/0/0/5/892-Plany-kolejist-IV-Slovensko
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Jarda H. » úte 15 pro, 2020 3:50 pm

Tak první mailík od zásilkovny (kam by měla zamířit moje zásilka) je na světě :lol: takže věřím, že do vánoc přijde príííma dárek :!:

EDIT středa 16.12. - tak je to na dobré cestě, zásilkovna hlásí, že zboží bude doručovat ! Počítám, že během čtvrtka, ale spíše v pátek, bude připraveno k vyzvednutí ... Čekám, že místo oběda si půjdu pro knížku :D

Dane a spol., díky že se daří i v této hektické době !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod tujano » čtv 17 pro, 2020 3:08 pm

Takže 17.12. sa kniha bude expedovať. Je 17.12. a ja ju už mám na stole. Hip hip hurá a ďakujem To budú Vianoce.
tujano
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 16 úno, 2012 9:16 am

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod MirekTT » čtv 17 pro, 2020 3:55 pm

Já vlastně ani nevím, jestli to není tajné, ale abonentní skupina A už ji ode dneška máme doma.

Milá vláčkařská veřejnosti, doposud nejlepší, nejobsáhlejší a nejuniverzálnější kus z Milanova pera!
Bojíte se tématu Slovensko? Nemusíte! Tak poutavé plánky a příběhy jsou prostě.... ....nedisponuji adekvátní slovní zásobou, takže sorry.
Add to Slovensko. Týká se pouze můzy, která vedla Milanovu ruku. Je úplně jedno, jestli se kniha jmenuje Kazachstán, nebo Maledivy. Listuji a každý třetí námět mne praští slovy "tohle bych chtěl".
Neměli jsme mluvit o začátečnících, osnovách, radách a startovacích čarách, Milan v této knize řekl vše. Chceš tunel, most, skálu, točnu a nechceš se prokousávat tunami odkazů a megatunami balastních diskuzí? Jednoduše si kup tuhle knihu!
Zbude už jen velmi málo otázek typu jestli analog nebo digitál a jestli brečet, že jsem tu nalezenou krabici se zeukem zanesl na sběrák.

Zkrátka

Mistře Milane Ferdiáne, děkuji Ti, že si mohu říct: žil jsem v době tohoto "obra".
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Fox » čtv 17 pro, 2020 3:58 pm

Howgh :!:
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1297
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Jarda H. » čtv 17 pro, 2020 4:11 pm

Já nahlédnu zítra, právě jsem dorazil od zákazníka, podle mailu mám knížku "u zásilkovny" k vydání, takže čekám SMS hned v pátek ráno :D ! Těším séééé ..... Díky Danovi a spol i společnosti Zásilkovna za rychlost v předvánoční době :!:

PS : ač jsem ještě obsah neviděl, když vidím vyjádření Mirka :shock: , těším se o to víc !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod SettO » čtv 17 pro, 2020 4:16 pm

Milane a Dane, dík, právě jsem donesl domů. Otevřít - neotevřít? Pod stromeček? To bude boj.....(asi podlehnu).
Krásné Vánoce!!
SettO
 
Příspěvky: 146
Registrován: sob 06 říj, 2012 6:57 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod mariov8 » čtv 17 pro, 2020 6:04 pm

Už ji mám, už ji mám... může chlap s šedivějící kšticí a rostoucím pupíkem poskakovat radostí jako malé děcko!? Může! Narodí se vám dítě, poprvé sám přistanete letadlem, prolistujete si knihu od Milana Ferdiána...

Díky i dalším mistrům modelové železnice, kteří se spolupodíleli, či bez jejich přispění by v pořadí již IV. díl plánků nevyšel. Až uložím rodinku spinkat, dnes je budu obzvláště popohánět, vrhnu se do čtení.
H0 a H0e, analog (zatím), III a IV epocha. Lepty. Prototypy. Technika a její vývoj - historie.
Uživatelský avatar
mariov8
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 10 dub, 2007 7:47 pm
Bydliště: Praha

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Vysočina » čtv 17 pro, 2020 6:34 pm

SettO píše:Milane a Dane, dík, právě jsem donesl domů. Otevřít - neotevřít? Pod stromeček? To bude boj.....(asi podlehnu).
Krásné Vánoce!!

Děkuji za expresní dodávku
15. 12. 2020 01:10:02 Příjem elektronických dat k zásilce.
16. 12. 2020 13:55:09 Příjem zásilky na podacím místě DEPO, Teplice,
17. 12. 2020 05:57:15 Příjem zásilky na expedičním depu Jihlava,
17. 12. 2020 11:28:36 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Jihlava,
17. 12. 2020 13:47:40 Výdej zásilky ... A jde pod stromeček !!!! :!:
(.) P R U D Í Č
Vysočina
 
Příspěvky: 138
Registrován: ned 29 lis, 2009 1:09 pm
Bydliště: 758029 HCV

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: sPy-Ro a 2 návštevníků