Plan kolajiska

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod sco_27 » ned 18 kvě, 2008 8:28 am

milan ferdián píše:
sco_27 píše:Mne osobne sa to tam nepáči a stiahol by som to.
Len Milan, všimol som si že vždy keď pridáš nový návrh (na rajče) tak tie pôvodné vymažeš, fotky sa dajú aj prihodiť nie len vymeniť.


Je nové album........jenom název je modelybiz2.Původní stále běží :wink:


No tak to prepáč, to som si nevšimol :oops: :oops: :oops:
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod milan ferdián » ned 18 kvě, 2008 8:33 am

Petr Zatrepalek píše:No vono to totiž stažení tvých fotek neumožňuje! Kontaktoval jsem forpsi, ty ale dělají jen tech. podporu, doména Ukazto je na serveru www.kaora.cz - tam se mají směřovat veškeřé stížnosti.


Ne, já myslel na tomto fóru.Je mi jasné ,že od ukazto.com návrhy nestáhnu.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod milan ferdián » ned 18 kvě, 2008 11:34 am

Náhrada ,mimo ucelené návrhy kolejišť .

http://milanf.rajce.idnes.cz/modelybiz/

U plánu kolejišť je náhrada,bohužel větší ty celky nebudou :( .To je maximum co jsem mohl pro Vás udělat.Doufám,že se rajce nezblázni,jak ukazto :(

Ucelené návrhy kolejišť

http://milanf.rajce.idnes.cz/modelybiz2/
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod rben » ned 18 kvě, 2008 3:05 pm

co využít na umístění fotografií toto?
http://www.papirove-modely.cz
nevím jak je to tam s velikostí vložených fotek ale myslím si že je to neomezené.
Dokonce tam je i sekce železnice :lol:
rben
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 07 led, 2007 10:25 pm

Příspěvekod boy.rough » ned 18 kvě, 2008 4:25 pm

Ahoj,
jestli někdo chodíte na stránky modelbazaru(předpokládám, že asi většina), tak je tam další ikonka na stránky modelfan. Zde modeláři umisťují fotografie svých modelů.
Třeba by to stálo za to využít toto.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Jarda H. » ned 18 kvě, 2008 5:47 pm

Myslím, že galerii modelfan na Modelbazaru většina (když ne všichni :lol: ) zná, třeba pro obrázky modelů a kolejišť by to šlo :wink: , ale umístit tam plánky třeba od milana f., to se mi nezdá za vhodné ?! S těmi plánky to myslím všeobecně - milanovy plánky, wintracky ostatních, ... na modelfan asi ne :?:

Více se mi zamlouvá třeba návrh od Pamiho - umístit obrázky na http://www.postimage.org./

Co si tom myslí ostatní ?
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod boy.rough » ned 18 kvě, 2008 5:56 pm

Jasně, byl to jen takový nápad :lol: .
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod radekkrupka » ned 18 kvě, 2008 6:01 pm

Mně se zamlouvá http://picasaweb.google.com

Dají se tam obrázky dávat do alb, obrázky se jako na ukazto zvětšují dle okna prohlížeče a hlavně se dají stahnout i ve větším rozlišení (to je samozřejmě plus jenom v případě, že to autorovi nevadí)...

Vzhledem k tomu, že jde o produkt google, řekl bych, že nehrozí skončení projektu, nebo zpoplatnění, v blízké době.

Navíc všechny produkty google fungují na jeden login/heslo :D
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod richard0404 » ned 18 kvě, 2008 7:18 pm

radekkrupka píše:Mně se zamlouvá http://picasaweb.google.com

Dají se tam obrázky dávat do alb, obrázky se jako na ukazto zvětšují dle okna prohlížeče a hlavně se dají stahnout i ve větším rozlišení (to je samozřejmě plus jenom v případě, že to autorovi nevadí)...

Vzhledem k tomu, že jde o produkt google, řekl bych, že nehrozí skončení projektu, nebo zpoplatnění, v blízké době.

Navíc všechny produkty google fungují na jeden login/heslo :D


Jak píše radekkrupka velmi dobrý pomocník na ukládání foto kde můžete stále přidávat pod určitá alba. A samozřejmě na jedno přihlášení a možnost pozdější korekce fotografií. :lol: :lol:
"H0-analog - V SBB" "Faller Car System" "Moduly sekce N"
Uživatelský avatar
richard0404
 
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27 led, 2008 9:57 pm
Bydliště: Praha 2

Příspěvekod Radek » pon 19 kvě, 2008 3:32 am

rben píše:co využít na umístění fotografií toto?
http://www.papirove-modely.cz
nevím jak je to tam s velikostí vložených fotek ale myslím si že je to neomezené.
Dokonce tam je i sekce železnice :lol:

Velikost tam sice není problém, ale vybavuje se mi, že když jsem tam vkládal, někde tam bylo napsáno, že je to určeno pro http://papirovemodelarstvi.cz/forum/ a podobné.
Teď to tam sice nemůžu najít, ale nevím, jestli by byl provozovatel spokojeným hostitelem železničních modelářů:roll: . :roll:
Naposledy upravil Radek dne pon 19 kvě, 2008 7:17 am, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 19 kvě, 2008 6:06 am

Tak se vrátím k ukazto - konecne se mi ozval manik ktereho jsou ty stranky - cituji:
od: fastidios@centrum.cz
Dobrý den,

omlouvám se, pracovní email jsem kontroloval až nyní. Email mi již i na osobní email přeposílal kolega.

Trestní oznámení rozhodně nepodávejte. Řekněte mi, jaká je adresa vašeho serveru. Zablokuji zobrazování dospělé reklamy a urychleně vyvinu systém, díky kterému budete mít provizi z prohlížení obrázků. Dost jsem o tomto uvažoval již dříve, ale je to v rozporu s politikou mnohých diskuzních fór, ale když nad tím uvažuji, tak je to pouze logické.

O mazání obrázků z UKAŽTO neuvyžuji kvůli tomu, že někteří lidé je již mohou mít v oblíbených. Již zítra vyvinu systém pomocí kterého se zjistí, který uživatel si zaregistroval prémiový účet prostřednictvím kterého obrázku. Jinak s těmi mými výdělky to není až takové, protože z 30Kč SMS dostanu pouze 9 až 12Kč a kvůli vysokým nákladům je server i doteď prodělečný, a proto pokud již tento týden nezaplatím desítky tisíc za hosting, tak bude server odpojen.

Ještě jednou se omlouvám, Zdeněk Schee - konec citace.


Takže uvidím, jak se situace dál vyvine! :?
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod vvitty » pon 19 kvě, 2008 10:41 am

No, aspon uz reaguje :)
ale misto filtrovani dospele reklamy podle zdroje odkazu bych povazoval za vhodnejsi moznost toto zakazat (nebo lepe nutnost povolit :) ) jiz pri nahravani obrazku, s tim ze u jiz nahranych to holt bude vypnuto natvrdo...

a k tomu pripojit prechod na picasweb od google, a panovi z ukazto udelat papaaaa
vvitty
 
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod radekkrupka » pon 19 kvě, 2008 11:24 am

Řešení, které zvolil provozovatel ukazto mi přijde celkově nesmyslné a asi to celé nedopadne...

Model, že někdo pověsí obrázek, aby ho ukázal jiným lidem, přičemž každý, kdo si ho chce prohlédnout musí zaplatit :shock: , a ještě smskou, kde peníze jdou operátorovi do kapsy, to mi přijde jako šílenství. To prostě nemůže dopadnout úspěchem...

Milane, zvaž picasa :) Ať můžem obdivovat v plné parádě i nadále... :)
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Pokračování ukazto.com

Příspěvekod milan ferdián » pon 19 kvě, 2008 1:51 pm

Můj servisní technik volal do kaora ,kde mu řekli,že ať jim pošleme přímo odkazy s inkriminovanými věcmi. Říkali ,že po prozkoumání odkazu,jestli byli porušené předpisy,tak web bude komplet smazán a odstaven.Pokud se majitel rychle nerozhodne,tak máme tuto možnost ,jak řešit náš problém.Tak se prosím vyjádřete.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 19 kvě, 2008 1:56 pm

Já jsem pro výmaz - na pár desetikorunách mi nesejde, jde mi o princip. Maník moje fotky smazat nechce, chce jen rejžovat a dělit se o penízky...
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků