Plan kolajiska VIII

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » čtv 20 lis, 2014 8:49 am

Rocky_MK píše:jestli myslíš ty plánky z témat Plan kolajiska, tak tam hlavně zmizely spousty plánků, co byly uploadovány na imageshack. Jinak spoustu plánků od tebe mám poukládaných...

Pokusím se po Novém roce obnovit co půjde.Ale ty nejstarší už těžko (Imageshack).
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Jarda H. » čtv 20 lis, 2014 9:43 am

milan ferdián píše: ... obnovit co půjde.Ale ty nejstarší už těžko (Imageshack).


Milane, myslím, že nejen já jsem si nějaké tvoje nákresy ukládal do PC, takže když nebudeš moci některý plánek dohledat, hodíš jeho název nebo bližší specifikaci sem do fora a pokud ho mám uložený (a myslím že i ostatní "ukladači" :lol: ) pomůžu / pomůžeme ! Snad to nějak dohromady dáme ...
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » čtv 20 lis, 2014 9:55 am

Jarda H. píše:
milan ferdián píše: ... obnovit co půjde.Ale ty nejstarší už těžko (Imageshack).


Milane, myslím, že nejen já jsem si nějaké tvoje nákresy ukládal do PC, takže když nebudeš moci některý plánek dohledat, hodíš jeho název nebo bližší specifikaci sem do fora a pokud ho mám uložený (a myslím že i ostatní "ukladači" :lol: ) pomůžu / pomůžeme ! Snad to nějak dohromady dáme ...

Jardo a ostatní,předem děkuji.Ještě na vás kluci dotaz?Opět nějaké PF vánoční Menhartice 2014 :?: :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Rocky_MK » čtv 20 lis, 2014 12:26 pm

Jo, ale namísto přehnané dvojkolejky s odbočkou do koncové stanice bych uvítal jednokolejku s jednoduchou mezilehlou stanicí a přiměřenou délkou viditelné širé tratě (hlavně ne od tunelu k tunelu) a odbočku z širé tratě někam na vlečku (ideálně na vlečku o 1-2 kolejích, kam se vjíždí přes výtažnou kolej) nebo do koncové stanice :)
Naposledy upravil Rocky_MK dne čtv 20 lis, 2014 1:19 pm, celkově upraveno 3
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Dusan » čtv 20 lis, 2014 12:29 pm

jo, pod se taky podepisuji a ideálně pěkně ve tvaru "L" :-)
HO(N),DCC,ep.II.-III.
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1284
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Martin Justiz » čtv 20 lis, 2014 12:30 pm

anebo něco úzkého :wink:
ČD v Nku
Martin Justiz
 
Příspěvky: 445
Registrován: pon 07 zář, 2009 11:19 am
Bydliště: praha slivenec

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » čtv 20 lis, 2014 1:12 pm

Sákryš,vy jste se nějak rozepsali :D .
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Rocky_MK » čtv 20 lis, 2014 1:19 pm

Jo, a nedá mi to - proč je na tomto fóru vlastně sekce plánky kolejišť, když 99,98% plánků je v sekci modelové kolejiště roztroušeno po různých vláknech?
Osobně bych byl za to, aby členové fóra (samozřejmě pokud chtějí a není to v rozporu s autorskými právy, příp. pokud to nevadí MF, který ostatně je autorem drtivé většiny plánků tady...) do sekce plánky kolejišť nahráli, co mají uložené u sebe. Sice by to chtělo nějakou organizaci, aby tam jeden plánek nebyl 11x a aby sem lidi neposílali nesmysly, ale šlo by to.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » čtv 20 lis, 2014 1:29 pm

Rocky_MK píše:Jo, a nedá mi to - proč je na tomto fóru vlastně sekce plánky kolejišť, když 99,98% plánků je v sekci modelové kolejiště roztroušeno po různých vláknech?
Osobně bych byl za to, aby členové fóra (samozřejmě pokud chtějí a není to v rozporu s autorskými právy, příp. pokud to nevadí MF, který ostatně je autorem drtivé většiny plánků tady...) do sekce plánky kolejišť nahráli, co mají uložené u sebe. Sice by to chtělo nějakou organizaci, aby tam jeden plánek nebyl 11x a aby sem lidi neposílali nesmysly, ale šlo by to.

Během výpadku servru diskuzemodelybiz došlo k nevratné ztrátě z 80% zde prezentovaných plánků kolejišť.To že jsou roztroušeny po stránkách,je důvodem jejich vznik a tím i těch doprovázejících příběhů s příslušnými komentářemi od diskutujících.Bohužel spadla i hlavní stránka a když se podívaš na obsah,zjistíš jen názvy,sem tam doprovodný scrren od fruafru.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » pon 24 lis, 2014 9:13 am

To jste mi fakt poradili :D Sice o jedné jednoduché stanici vím i s odbočkou na trat,otázkou zda nebudete prskat,protože stanice,na obou stranách širá trať,odbočka,širá trať lokálky,koncová stanice.No a je z toho mega kolejiště.
Kluci něco střízlivého.Od Rybízka není špatný nápad,třeba v TTe (kolejivo zetkové ?),HOe,Ne ???.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pon 24 lis, 2014 10:15 am

ahoj už to tady zaznělo víckrát Milane dej ty svoje vlákna plány do jednoho chlívku jako celek už jedeš v 8 řadě a občas se napíše tam pak to zapadne pak se oběví info jinde a pořád dokola Houmr tady má chlívek samostatně tak proč to nemáš ty?
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » pon 24 lis, 2014 10:44 am

Tkadlec Jaroslav píše:ahoj už to tady zaznělo víckrát Milane dej ty svoje vlákna plány do jednoho chlívku jako celek už jedeš v 8 řadě a občas se napíše tam pak to zapadne pak se objeví info jinde a pořád dokola Houmr tady má chlívek samostatně tak proč to nemáš ty?

No mám svůj chlívek,ale tam se nedá psát.Otázkou zda by to už nebyl zbytečný přepych.Poslední dobou zde chodím hodně nepravidelně,málo kreslím,múza se na mě zlobí :oops: ,stavět nemohu,chybí mi to,nemám co prezentovat.Vše zde jste sami prezentovali a ten III.díl dle mne je asi vrchol maxima co se dalo ještě něco vymyslet,navrhnout pro vás.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pon 24 lis, 2014 11:06 am

tak ten chlívek zruš udělejte to tak aby se dalo psát jednotlivé čísla knih a basta a to ostatní no nevím v tom ti neporadím ,ale hlavně hlavu vzhůru ...já vím život je krátky ...co by chtěl člověk stihnout ..
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod milan ferdián » pon 24 lis, 2014 11:12 am

Tkadlec Jaroslav píše:tak ten chlívek zruš udělejte to tak aby se dalo psát jednotlivé čísla knih a basta a

Mám hodně pravomocí,ale to může jen majitel webu a zrušit chlívek by nemělo cenu.Jak jsem psal,pokusím se po novém roce obsah obnovit.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VIII

Příspěvekod mlha » úte 25 lis, 2014 5:21 am

Pokus se,stálo by to za snahu.Můžeš publikovat i to,cos už nakreslil jako placené projekty?
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků