Plánky kolejišť V.díl

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod kubulak » ned 11 říj, 2015 3:23 pm

Jen male zamysleni k cene: jestli to ve finale bude stat 500, 600 (nebo pro me za me klidne treba i 700) Kc, porad je to +/- ekvivalent ceny jednoho vagonku "stredni tridy"..

Jestli budu mit na kolejisti o jeden vuz vic, nebo v knihovnicce tuhle knizku.. ja mam jasno,.. samozrejme, kazdemu dle jeho gusta a disputatu..
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod milan ferdián » stř 21 říj, 2015 12:08 pm

Něco z ochutnávky připraveného V.dílu.Nejen součástí publikace budou velké kolejiště viz.H0/1:187,ale opět věčné dilema probírané malých kolejišť viz.hopetr.A pro ty co mají ve vlastnictví jen pár výhybek,pár kousků kolejí,jeden motoráček nebo dva motoráčky s trochou vozového nákladního parku.
Přílohy
Kamýk nabídka.jpg
Snění nabídka.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod vvitty » stř 21 říj, 2015 12:56 pm

HonzaM píše:Možná by stálo za úvahu zjistit jak se líbily jednotlivé díly a o co má modeláŕská veřejnost zájem, zaslechl jsem jak stesky že nelze sehnat díl 1, díl 2, díl 3, ale i vyjádření že byl díl 3 zklamáním a dotyčný pravil že zvažuje že prodá i ty předchozí. Samozřejmě co člověk, to názor, a nelze vyhovět všem, Milan také možná pro něco nemá poklady nebo je to mimo oblast jeho zájmu.


Nu coz, kazdy ma jina ocekavani... vzhledem k poctu vydanych vytisku se par takovych nutne najde. Vyhodou je ze nebudou mit problem knihy prodat, pri trose stesti I za puvodni cenu... obcas se me lidi ptaji na starsi cisla pro nekoho k vyroci, vanocum ci jinym prilezitostem...
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2618
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod Střelec » pát 23 říj, 2015 10:47 am

milan ferdián píše:Něco z ochutnávky připraveného V.dílu.Nejen součástí publikace budou velké kolejiště viz.H0/1:187,ale opět věčné dilema probírané malých kolejišť viz.hopetr.A pro ty co mají ve vlastnictví jen pár výhybek,pár kousků kolejí,jeden motoráček nebo dva motoráčky s trochou vozového nákladního parku.


Zkusil jsem to poskládat ze dvou startsetů od Kuehna. Minimální rozměry vylezou na 90x80cm. Ve stanicích je sice potřeba kolejivo s danou geometrií lehce znásilnit, ale to není velký problém. Stanice poberou menší lokomotivu a 4 dvounápravové vozy, takže provoz může být zajímavý. Lze samozřejmě páchat i variace na téma rozšíření stanic o odstavnou kolej, či kolejiště zvětšit.
Střelec
 
Příspěvky: 1620
Registrován: pon 29 bře, 2010 8:03 am
Bydliště: Plzeň

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod radula63 » pát 23 říj, 2015 8:14 pm

milan ferdián píše:Něco z ochutnávky připraveného V.dílu.Nejen součástí publikace budou velké kolejiště viz.H0/1:187...

Uwauuu :shock: máme nová měřítka. Promiňte za odbočení od tématu. Jen mne ten překlep pobavil. :lol:
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1303
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod HonzaM » pát 23 říj, 2015 9:02 pm

milan ferdián píše:Něco z ochutnávky připraveného V.dílu.Nejen součástí publikace budou velké kolejiště viz.H0/1:187.

To je nové měřítko, něco mezi N a Z? Jaký to má rozchod?
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4030
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod milan ferdián » pon 26 říj, 2015 9:31 am

milan ferdián píše:Aktuální stav publikací k roku 2015

I.díl - vyprodán (bude dotisk společně s vydáním IV.dílu)
II.díl - dostatečné množství v prodeji
III.díl - doprodává se,nabídka je ještě u Michala Daleckého na eshopu nebo na prodejně 22 ks - dotisk nebude
IV.díl - v přípravě/vydání 2016
V.díl - v přípravě (minimální náklad/99,99999% poslední díl)/vydání 2016

Setkal jsem se s hláškou,že II. a III.díl není nikde k dostání.Stále je k mání v Praze na eshopu nebo přímo v obchodě.A co už vyšlo.
Přílohy
Co už vyšlo.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod jaromír » stř 09 pro, 2015 8:06 pm

Dotaz na Milana Ferdiána. Náhodou jsem při procházení obsahu diskusního fóra z minulého roku zjistil, že se připravuje další kniha o modelové železnici "Železniční vlečky, lokomotivní depa". Zkusil jsem 1.12.2015 odeslat objednávku dle pokynů, pokud by bylo možné ještě knihu objednat, měl bych o ni zájem ale nevím výsledek. Obdobně bych se chtěl zeptat na dotisk a následnou distribuci I. dílu "Plánky kolejišť", který jsem také objednával. Nechtěl bych knihu zmeškat už po druhé. Děkuji za odpověď.
jaromír
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 úno, 2015 12:39 pm

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod milan ferdián » čtv 10 pro, 2015 7:40 am

Já se omlouvám,podívám se na vaše objednávky a jestli jsou zaslané,určitě vám zašlu potvrzení o registraci objednávek.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod Tomáš » čtv 17 pro, 2015 11:19 am

milan ferdián píše:
Michal Šuhajda píše:Ahoj, tak to abych přestal s vlečkami a začal s provozem

Jen klidně dělej s vlečkami dále :D :D :D .

edit:Potvrzeno.Oba díly najednou :lol: :lol: :lol: .Vlečky mají ale přednost :wink: .


Bude v V.dílu moje kolejiště ? 8)
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod milan ferdián » čtv 17 pro, 2015 12:14 pm

A mělo by tam být :?: :P
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 17 pro, 2015 9:32 pm

Tomáš píše:Bude v V.dílu moje kolejiště ? 8)


A stihneš ho někdy dokončit a vyfotit??? :)
P.S.Nemyslím, že makáš málo, jenom modeláři mají pocit, že to není hotové nikdy... :lol:
TT+TTe,III-IV ep,ČSD-DR,autor manuálu pro EN Wintrack
Každé vylepšení generuje nové nedostatky :P
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod Tomáš » pát 18 pro, 2015 1:19 pm

:lol: :lol: Za prvé,no něž to bude hotový,tak bez urážky už Milan neudrží v ruce tužku a moje děti půjdou k maturitě.
Nejde ani o to ,že to je zrovna moje kolejiště.Ale tak já jsem to spíš bral tak,že to dalo hodně práce = příprav a myslím si,že to je zajímavý koncept. A Milanovi se to povedlo mistrovsky. Za druhé,je tu tuším první větší kolejiště,kde se kombinují oba kolejové systémy TT. Ty nejkomerčnější. Pokud by k tomu mělo být nějaké povídání,zkusil bych něco přes vánoce napsat. Ale jen pokud bude zájem. Nechci se vnucovat.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod milan ferdián » pát 18 pro, 2015 3:53 pm

Tomáš píše:Pokud by k tomu mělo být nějaké povídání,zkusil bych něco přes vánoce napsat. Ale jen pokud bude zájem. Nechci se vnucovat.

Jen piš,piš a potom pošli,otiskneme v publikaci s tvým plánkem,podpis Tomáš T. :P Já ti autorství neupřu. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod Rizoto » pát 15 led, 2016 7:15 pm

Prepačte že sa pytam už sa prijimaju objednavky na 4. a 5. diel? Aby som niečo neprešvyhol.
Uživatelský avatar
Rizoto
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29 lis, 2009 10:18 am
Bydliště: Orava, Slovensko

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník