Plan kolajiska VI

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod milan ferdián » pát 10 led, 2014 5:08 pm

miroslav lengyel píše:Chlapi já se divím,že vás to baví pořád si tím lámat hlavu. :D Podle této logiky by výrobci bankrotovali jeden za druhým,protože na co by pak vyráběli dlouhé páry,rychlíkové vozy atd.Prostě náš koníček je o kompromisech,nedávno jste tady počítali,jak mají být dlouhé jehlice na jehličnanu,co bude příště? :mrgreen: Jestli lidičky od Preisera nemají náhodou delší palce na rukou a o číslo větší boty? :lol: :lol: :lol:

Otázkou Míro co máš na mysli.Já jsem rozvedl jen vaše přání sny o rychlíku na vašich kolejištích :D .Tobě je hej,ty už své postavené kolejiště máš a proháníš své rychlíky ostošest :wink: .
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod Barbucha » pát 10 led, 2014 5:19 pm

On je problém trochu jinde. Tatínkové mají rádi lokálky a divné zelené a načervenalé opatlané vozy a děti milují zářící rychlík. No a pak vznikají ty zvláštní kompromisy. Aspoň někde :-).
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod miroslav lengyel » pát 10 led, 2014 5:41 pm

milan ferdián píše:
miroslav lengyel píše:Chlapi já se divím,že vás to baví pořád si tím lámat hlavu. :D Podle této logiky by výrobci bankrotovali jeden za druhým,protože na co by pak vyráběli dlouhé páry,rychlíkové vozy atd.Prostě náš koníček je o kompromisech,nedávno jste tady počítali,jak mají být dlouhé jehlice na jehličnanu,co bude příště? :mrgreen: Jestli lidičky od Preisera nemají náhodou delší palce na rukou a o číslo větší boty? :lol: :lol: :lol:

Otázkou Míro co máš na mysli.Já jsem rozvedl jen vaše přání sny o rychlíku na vašich kolejištích :D .Tobě je hej,ty už své postavené kolejiště máš a proháníš své rychlíky ostošest :wink: .

No proháním,prostě jen občas vznešeně projedou stanicí,zahoukají a zase zmizí ve SN.:) Abych je mohl prohánět,tak bych musel z pokoje vyhodit ty 2 nadbytečné skříně :x Tato varianta ovšem naráží na nebývale tuhý odpor přítelkyně. :lol:
Pokud by snad chtěl být někdo při pátku vtipný a chtěl mi navrhnout,že se dají skříně vyhodit i s přítelkyní, :P tak to neklapne neboť byt patří přítelkyni a na "návštěvě" jsem vlastně já se svými mašinkami. :mrgreen:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod miroslav lengyel » pát 10 led, 2014 5:42 pm

Barbucha píše:On je problém trochu jinde. Tatínkové mají rádi lokálky a divné zelené a načervenalé opatlané vozy a děti milují zářící rychlík. No a pak vznikají ty zvláštní kompromisy. Aspoň někde :-).

Tatínkové mají rádi lokálky,děti rychlíky a dědečkové obojí. :D
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod Jiri Dvoracek » pát 10 led, 2014 5:53 pm

No ja mam v planu na kolejisti prohanet cely Metropol (cca 10 vozu) a nebo 25 uhlaku a jeste je tam rezerva. Ale jestli to nebude tim, ze tam nemam na hlavni trati nadrazi :lol: :lol:
Naposledy upravil Jiri Dvoracek dne pát 10 led, 2014 5:55 pm, celkově upraveno 1
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1165
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod Barbucha » pát 10 led, 2014 5:55 pm

Kdybys radši prozradil, co máš za výhybková návěstidla, napínáš mě jak žvyksnu :-)
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod miroslav lengyel » pát 10 led, 2014 6:16 pm

Barbucha píše:Kdybys radši prozradil, co máš za výhybková návěstidla, napínáš mě jak žvyksnu :-)

To je otázka na Jirku nebo na mě?
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod Jiri Dvoracek » pát 10 led, 2014 6:22 pm

Urcite na Tebe, ja nedelam HO a ani DR :lol:
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1165
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod miroslav lengyel » pát 10 led, 2014 6:30 pm

Jiri Dvoracek píše:Urcite na Tebe, ja nedelam HO ....... :lol:

Aha,tak co se nám motáš pod nohama prcku :D Já používám tato výměnová návěstidla.
http://www.fleischmann.de/de/product/54 ... ducts.html
nebo tato http://www.fleischmann.de/de/product/45 ... ducts.html
Nebo jsi čekal něco jiného? :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod Barbucha » pát 10 led, 2014 6:34 pm

Aha,tak co se nám motáš pod nohama prcku :D Já používám tato výměnová návěstidla.
http://www.fleischmann.de/de/product/54 ... ducts.html
nebo tato http://www.fleischmann.de/de/product/45 ... ducts.html
Nebo jsi čekal něco jiného? :lol:


Ani nečekal, jen netuším, jak se montujou ty druhý, nemáš nějaký foto? Když tak SZ
Dík
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod milan ferdián » ned 16 bře, 2014 12:49 pm

No pánové plánovači,kresliči,architekti,návrháři,kde jsou nové plánky kolejišť v jakékoliv modelové velikosti :?: Co jste tu dělali,když jsem tu nebyl :lol: :lol: :lol: :?: No nevím,asi zasedne velká modelářská porada co s Vámi :D a vyvodíme důsledky. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod fruafru » ned 16 bře, 2014 1:08 pm

Vlastní tvorba u mě nějak vázne, ale mám jednu překopávku, a jeden vlastní výtvor. Tak to rysknu a půjdu s kůží na trh, rozměr uvádět rači nebudu. Koho to bude zajímat zde: http://tt-modely.blog.cz/ Obě kolejiště jsou v TT kdo chce může si je předělat do eNka
Přílohy
7939be370e_97268950_o2.jpg
e2dbd71b76_97187182_o2.jpg
fruafru
 
Příspěvky: 341
Registrován: úte 30 lis, 2010 9:22 am

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod milan ferdián » ned 16 bře, 2014 1:41 pm

fruafru píše:Vlastní tvorba u mě nějak vázne, ale mám jednu překopávku, a jeden vlastní výtvor. Tak to rysknu a půjdu s kůží na trh, rozměr uvádět rači nebudu. Koho to bude zajímat zde: http://tt-modely.blog.cz/ Obě kolejiště jsou v TT kdo chce může si je předělat do eNka

Skvělé zpracování i varianty.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod Dusan » ned 16 bře, 2014 2:33 pm

To je moc hezky udělaný. Já si ve volných chvílích předělávám svůj poslední výtvor právě taky do TRS a nějak nemám tu správnou energii.
Vítej zpět Milane :-)
HO(N),DCC,ep.II.-III.
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1281
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Plan kolajiska VI

Příspěvekod milan ferdián » ned 16 bře, 2014 3:00 pm

Dusan píše:Vítej zpět Milane :-)

Ahoj Dušane,zatím jen na skok a pomalu se rozkoukávám.Zatím nekreslím,ale byl jsem aspoň navštívit výstavu KŽM PRAHA 3,která se konala v Českém Těšíně na Střelnici.Potom ještě jednu a tu která se pořádala v Ostravě Zábřehu.Bylo se na co dívat a poklábosil jsem si s klukama.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků