Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod Mike » pon 19 zář, 2011 2:37 pm

Objednával jsem 31.8. a potvrzení mi ještě nedorazilo.
Upraveno: omlouvám se, chyba je na mé straně, chybně jsem vyplnil email při objednání. Již jsem poslal objednávku na správnou adresu.
H0 analog
Mike
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 31 pro, 2008 6:49 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod loscarlos » pon 26 zář, 2011 11:02 am

Ahoj,právě mi byl doručen 1. díl :-). Sice jsem ho původně nechtěl, ale když jsem si objednal 2, který mne zajímá víc, připadá mi správné mít oba. ( jak jsme říkali, když jsem byl malý - mít sérku )Tak se těším , až na večer pojedu domů rychlíkem, že budu mít co číst :-).
HO, epocha IV/V + ČSD/ČD. Nejprve analog a teď asi digitál ..... .
Uživatelský avatar
loscarlos
 
Příspěvky: 408
Registrován: úte 23 úno, 2010 8:50 am
Bydliště: okr. Benešov

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod radula63 » pon 26 zář, 2011 12:15 pm

Milane, prosím, budeš opět knížky podepisovat? Rád bych ji měl s osobním věnováním - stejně jak 1.díl při setkání v Ostravě. Děkuji
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1312
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod milan ferdián » pon 26 zář, 2011 12:52 pm

radula63 píše:Milane, prosím, budeš opět knížky podepisovat? Rád bych ji měl s osobním věnováním - stejně jak 1.díl při setkání v Ostravě. Děkuji


Uvidíme co řekne nakladatel :mrgreen: No moc věnování psát neumím,to víte všichni. :lol:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11847
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod radula63 » pon 26 zář, 2011 1:50 pm

milan ferdián píše:
radula63 píše:Milane, prosím, budeš opět knížky podepisovat? Rád bych ji měl s osobním věnováním - stejně jak 1.díl při setkání v Ostravě. Děkuji


Uvidíme co řekne nakladatel :mrgreen: No moc věnování psát neumím,to víte všichni. :lol:


Ale ale, moc se nepodceňuj - psát je umíš. :wink:
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1312
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod Martin HO » ned 27 lis, 2011 9:44 am

Tak jak vypadá další osud knihy Plány kolejišť II ? Pod stromek se asi nestihne, nebo ano ?
Martin HO
 

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod milan ferdián » ned 27 lis, 2011 4:15 pm

Martin HO píše:Tak jak vypadá další osud knihy Plány kolejišť II ? Pod stromek se asi nestihne, nebo ano ?


Těžko... :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11847
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod uherjara » pon 12 pro, 2011 2:55 pm

To je škoda, loňské vánoce strávené nad předcházejícím dílem patří k těm nezapomenutelným, protože předcházející roky splývají přehršlí ponožek, trenek a svetrů. Zařadil se mezi nezapomenutelné vánoce z dětských let (štědrý večer strávený sestavováním ferrari od Burraga, večer se sestaveným kolejištěm pod stromečkem a prohánějící se bobinou s poštovním a rychlíkovým vagonem :-) ....).
Samozřejmě chápu, že se jedná o náročný projekt a uspěchání by se projevilo v jeho kvalitě, což asi nikdo nechceme. Proto všem zainteresovaným děkuji za snahu a budu se na tuto knihu těšit v jakémkoliv období :). S pozdravem Jarek
uherjara
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 29 dub, 2010 5:50 am

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod radekkrupka » pon 12 pro, 2011 3:12 pm

uherjara píše:To je škoda, loňské vánoce strávené nad předcházejícím dílem patří k těm nezapomenutelným, protože předcházející roky splývají přehršlí ponožek, trenek a svetrů. Zařadil se mezi nezapomenutelné vánoce z dětských let (štědrý večer strávený sestavováním ferrari od Burraga, večer se sestaveným kolejištěm pod stromečkem a prohánějící se bobinou s poštovním a rychlíkovým vagonem :-) ....).
Samozřejmě chápu, že se jedná o náročný projekt a uspěchání by se projevilo v jeho kvalitě, což asi nikdo nechceme. Proto všem zainteresovaným děkuji za snahu a budu se na tuto knihu těšit v jakémkoliv období :). S pozdravem Jarek

Tak si zabal znova jedničku :)
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod milan ferdián » pon 12 pro, 2011 3:16 pm

Mým prvotním cílem bylo druhý díl vydat již před těmito Vánocemi.Bohužel člověk míní a život mění.Já si myslím,že letos jste vy modeláři nepřišli zkrátka.Vždyť pro vás výrobci buď od Víti Báni nebo David Strupp a ostatní připravili velmi příjemné dárky k letošním vánocům.A jestli se nepletu tak konkurence distribuje výpravnou barevnou publikaci "Kolejiště našich modelářů".Máte možnost srovnávat,hodnotit.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11847
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod radula63 » pon 12 pro, 2011 3:37 pm

Tak tak Milane. Letos bude u mne pod stromečkem hlavně můj synek (aktuálně 1 měsíc věku) a z modelů se tam zaskví Brejle od MTB - verze červená unifik s pruhem 60cm. :wink:
Na knížku si klidně ještě počkám - slint slint :lol:
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1312
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod chameleon » stř 11 led, 2012 1:53 pm

Ahoj,

řešíme teď s Milanem barevné obrázky do Plánů kolejišť II. (3D náhledy Milanovo plánků)
Moc se nám všem líbí vizualizace fruafru a netáhla, avšak je nemůžeme kvůli autorským právům atd použít. Takže mi napadla varianta, použít jejich vizualizace a ty nechat překreslit malířem. (malíř není z oboru, proto bude "jen" obkreslovat)
co vy na to?
Mě se to líbí, a prý to bude podrobnější, vychytanější - tohle je takový testík :wink: Líbí se mi na tom, že to nevypadá počítačově, což se k Milanovým plánkům hodí, a myslím, že se to vyrovná i kresbám v konkurenčních knihách. Samozřejmě budem rádi za vaše komentáře.
Přílohy
test_od_malire.jpg
test od malire
mosty_z_PC.jpg
fruafru vizualizace
Uživatelský avatar
chameleon
 
Příspěvky: 983
Registrován: sob 31 kvě, 2008 2:02 pm

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod vvitty » stř 11 led, 2012 1:57 pm

me se to libi, jen by to chtelo na finalku trosku patiny :lol:
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2639
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod pekl024 » stř 11 led, 2012 2:45 pm

Ahoj, přikláněl bych se k černobílému obrázku, ale byla tu někde dotaz na cenu knihy. Jaký to bude mít vliv na cenu ?

A knihu koupím :P , ať s obrázky nebo bez :!: ,
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Připomínky ke druhému dílu "PLÁNY KOLEJIŠŤ II"

Příspěvekod milan ferdián » stř 11 led, 2012 2:55 pm

pekl024 píše:Ahoj, přikláněl bych se k černobílému obrázku, ale byla tu někde dotaz na cenu knihy. Jaký to bude mít vliv na cenu ?

A knihu koupím :P , ať s obrázky nebo bez :!: ,


Zatím jen víme na kolik vyjde reprint I.dílu ta má být 495,-Kč.U II.dílu,zde u těch barevných počítáme s dražší cenou.Barva je barva.Teď jde o to co vy na to,protože vy v konečném výsledku dáte možnost malíři ano nebo ne.
Je fakt obrovská škoda,že fruafru není autor,protože bez váhaní by jsme mu dali ilustrovat celou publikaci.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11847
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků