Plan kolajiska III

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod petrh » stř 05 srp, 2009 1:52 pm

milan ferdián píše:
radekkrupka píše:
K čemu slouží ta kolej (vlevo nahoře), která obchází zhlaví kolejí nákladního obvodu, pošty, ...?

A pak co je ten "obdélník" uprostřed kolejí, vedle rampy? To je na přechod normálněrozchodných vozů na úzké podvozky? :)


No to je moje chyba,tu čerchovanou jsem měl nechat i tam.Nahoře vlevo je kolejiště úzkorozchodné a jestli myslíš tu kolej úplně vlevo nahoře,tak dávno tam měla jedna firma sklad,ten se zboural a zůstala zde kolej a jestli je ti divné ,že hlavní kolej ouzké je v odbočce a nevede přímo ,tak u této dráhy to je samozřejmostí,protože když se podíváš do starých plánů,tak zjistíš ,že hlavní kolej dokonce" jako "ústí k podvalové rampě.

Obdélník uprostřed je skladiště s rampou pro překládku.

Jak už jsem se zmínil,protože je zde nedostaek místa pro originál téma,tak se zde snažím improvizovat,aby aspoň ten původní nádech Heřmaničky,tu zde byl cítit.


super cteni je http://spz.logout.cz/uzke/cz_hermanice/hermanice.html nebo http://www.hermanicka.wz.cz/html/herman ... anice.html .

podle meho se milan vice nez trefil...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod milan ferdián » sob 15 srp, 2009 2:54 pm

Trochu se mi počítač umoudřil a jelikož pokojové kolejiště od norberta/HO a půdní kolejiště od Jirky Kejzara/HO-HOe,mi dávají dost zabrat,tak aby si hlava trochu odpočinula,tak jako odpočinkové pro moji relaxaci a samozřejmě pro vás ,jsem připravil (jen hodit na papír) kolejiště,které jsou určené pro Dannyho-čtvrtá verze aneb "jak to vidím já " a pro zugiho-dlouhá nudle :D .Oboje ve velikosti TT/1:120.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod milan ferdián » ned 16 srp, 2009 7:54 pm

TT-1:120/2800*2300(L)/PILZ-TT-MODELLGLEISSYSTEM-15°

Já mám radši páru :D

Obrázek
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Centrum.cz/přílohy

Příspěvekod milan ferdián » úte 25 srp, 2009 2:47 am

Tak aby toho nebylo málo,tak se přidaly další nečekané potíže a to ze strany CENTRUM.CZ.Neustále mi hlásí ,když vám chci poslat přílohy pro vás,že jsem překročil kapacitu 15MB :x a přitom jedna příloha má maximálně 800kB.Tak a teď babo raď :?
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod jirikejzar » úte 25 srp, 2009 5:27 am

nemáš náhodou plnou schránku?
jirikejzar
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 22 dub, 2008 2:21 pm

Příspěvekod Danny » úte 25 srp, 2009 8:26 am

Ech máš tu schránku aktivovanou? :D
Amatérské patrové kolejiště TT , DCC / reléovka, epocha IV,V
Danny
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon 27 říj, 2008 4:37 pm
Bydliště: Brno venkov - Zastávka

Příspěvekod jirikejzar » úte 25 srp, 2009 1:40 pm

Limit cent rumu :-) je 15mb pro odesílání. Spíš bych se podíval na to co se vlastně odesílá. Vypadá to jako když se tam něco (nebo někdo) (myslím vir) přibalí.
jirikejzar
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 22 dub, 2008 2:21 pm

Příspěvekod milan ferdián » úte 25 srp, 2009 5:15 pm

jirikejzar píše:Limit cent rumu :-) je 15mb pro odesílání. Spíš bych se podíval na to co se vlastně odesílá. Vypadá to jako když se tam něco (nebo někdo) (myslím vir) přibalí.


Jirko,snažím se najít s technikem kde je zakopaný pes.Situace je taková,že již není možné z mého emailu ani odesílat odpovědi.Tím pádem jsem mimo hru i v naší konfeře. :?
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod kubulak » stř 26 srp, 2009 9:48 am

je to sice nepravdepodobne, ale napada me nejaky prekroceny datovy limit co muzes za mesic odeslat, popr. pokud je zapnute automaticke ukladani vseho odeslaneho do slozky odeslane, tak se tim mohla preplnit schranka, v horsim je tam nejaka blokace adresy (muze byt zneuzita jako spammer). Zkusil bych schranku maximalne promazat, vycistit, popr. to zkusit ze stejne schranky z jineho PC (idealne z jine lokality=z prace misto z domova apod.), a nebo si naopak zridit schranku u nekoho jineho (email, volny, yahoo, ...) Timhle se na neco urcite prijde.
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am

Příspěvekod milan ferdián » stř 26 srp, 2009 5:40 pm

kubulak píše:je to sice nepravdepodobne, ale napada me nejaky prekroceny datovy limit co muzes za mesic odeslat, popr. pokud je zapnute automaticke ukladani vseho odeslaneho do slozky odeslane, tak se tim mohla preplnit schranka, v horsim je tam nejaka blokace adresy (muze byt zneuzita jako spammer). Zkusil bych schranku maximalne promazat, vycistit, popr. to zkusit ze stejne schranky z jineho PC (idealne z jine lokality=z prace misto z domova apod.), a nebo si naopak zridit schranku u nekoho jineho (email, volny, yahoo, ...) Timhle se na neco urcite prijde.


Bohužel,přes veškerá doporučení ,stav trvá.Technik mi tu seděl od 14.00 do večera a nic :( .Přijde ještě zítra ,jestli problém není v routru.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod pan.martinek » stř 26 srp, 2009 6:02 pm

Doufám, že máš u techniků známýho, to by bylo peněz na práci. ;)
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Příspěvekod Sochi » stř 26 srp, 2009 6:18 pm

milan ferdián píše:Bohužel,přes veškerá doporučení ,stav trvá.Technik mi tu seděl od 14.00 do večera a nic :( .Přijde ještě zítra ,jestli problém není v routru.


Ono taky záleží na tom, jestli používáš webmail nebo nějakého normálního desktopového klienta (Outlook, Thunderbird, Evolution)...
a) pokud používáš webmail, tak doporučím zkontrolovat firewall, antivir, případně spyware a na stanicích s windows taky soubor "hosts" (na disku se systémem, v ideálním případě je prázdný ;)
b) pokud normálního klienta, tak je na místě kontrola údajů, uložených hesel (většinou se používají), případně zjistit nedošlo-li k přesunu (změně adresy) smtp serveru. Zkusit mail odeslat přes jiný smtp server, zkusit jej poslat z webmailu apod. A samozřejmě to samé, jako u možnosti a) ;)

//Jsou to sice (s prominutím) debilní rady, ale často se na něco zapomene a pak se diví..
Sochi
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 24 srp, 2009 2:00 pm

Příspěvekod petrh » čtv 27 srp, 2009 6:33 am

ahoj Milane:) potrebujes neomezeny email? muzu ti ejj zdarma nabidkout na jak dlouho chces co treba adresa milan @ etchost.org ?
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod milan ferdián » čtv 27 srp, 2009 1:00 pm

Kluci ,díky za všechno.Ale technik teď došel a už mě vyhání od compu :D A co se týká včerejšku (p.martinek),tak se tu sešli celkem tři a nebyli drazí. :D :D :D Akorát jsem jednu chvíli myslel,zda ta hromada drátu a polovodičů je můj comp :wink: .
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod Houmr » pát 28 srp, 2009 6:10 am

Větší soubory posílám v pohodě přes http://www.uschovna.cz/ulozit.php
Limit tuším 100MB, je pohoda i pro velké přílohy. :lol:
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků