Galerie plánků kolejišť MF

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » sob 01 črc, 2017 11:26 am

milan ferdián píše:
Spíše jestli dotaz se nevztahuje na budoucnost?Milan


Myslím, že jsem se vyjádřil i k budoucnosti. Velmi rád Milane do galerie umístím jakýkoliv tvůj plánek, který získám od tebe nebo kohokoliv jiného. A pevně doufám, že zase brzy začneš publikovat nové.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod freekey » stř 05 črc, 2017 11:08 pm

No je to dotaz na Milana, jestli hodlá pokračovat nebo ne.
https://t.me/pump_upp
freekey
 
Příspěvky: 369
Registrován: sob 11 dub, 2009 11:28 pm
Bydliště: Brno

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » pát 14 črc, 2017 8:49 am

Snaha je navázat na přerušenou niť z 15.3.2016.Jenže jde to velmi pomalu :? ,což se mi velmi nelíbí,ale nic s tím nemohu udělat.Další otázkou je zda je ještě vůbec zájem o kolejové plánky ze strany modelářů.
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod mlha » pát 14 črc, 2017 10:49 am

Ahoj Milane, zájem bude trvalý, ale nemusíš spěchat,
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » pát 14 črc, 2017 11:01 am

Myslíš Milane?Bylo hodně již prezentováno kolejových plánků.Uvidíme,jaké budou reakce na IV.díl (SLOVENSKO) až vyjde.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod Myšpulín » pát 14 črc, 2017 6:41 pm

Milane, v klidu a v pohodě. Nejprv jedno, pak druhé. Hlavně dělej to, co tě baví. Neslibuj, ale překvapuj. A věř, na prvním místě je zdraví, pak pohoda, no a my jsme až někde na chvostu.

Petr
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » pát 14 črc, 2017 7:13 pm

milan ferdián píše:
Myslíš Milane?Bylo hodně již prezentováno kolejových plánků.Uvidíme,jaké budou reakce na IV.díl (SLOVENSKO) až vyjde.Milan


Tvoje plánky mají Milane docela velký počet zlobrazení a to na ně není veřejný přístup. Kdo nezná link přímo do galerie, který byl uveřejněn jen zde na fóru, tak tvé plánky neuvidí. Naproti tomu galerie železničních normálií není nijak utajovaná, ale má zobrazení mnohem méně, což je pochopitelné, protože to zajímá pouze úzký okruh lidí.
Jsem proto přesvědčen, že o tvé plánky zájem je a kdyby se odkaz na galerii tvých plánků uveřejnil v některé z diskuzních skupin železničních modelářů na Facebooku (což bez tvého svolení dělat rozhodně nehodlám), tak by se sledovanost ještě mnohonásobně zvýšila.
Možná by ale stálo za vytvořit v galerii jednu stránku s informacemi o tvých knihách, o tomto fóru, případně i s odkazy do některých e-shopů, kde jsou tvé knihy k dispozici, s informacemi o možném předobjednání dalšího dílu a potom odkaz na galerii zveřejnit na Facebooku a případně i jinde. Mohlo by to pomoci prodeji stávajících i budoucích knih a třeba by to oslovilo nové modeláře, kteří vůbec neví, že takové kvalitní plánky existují a vycházejí i knižně.

Mirek

Statistika.jpg
Statistika zobrazení alb na http://www.zeleznicni-normalie.cz
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod jardaficz » pát 14 črc, 2017 7:19 pm

Já třeba mám rozestavěné kolejiště podle plánku Hekttor, malá koncová stanice. Mám bohužel jen třetí díl plánků a stejně mě baví pořád listovat a navíc to čtení u toho, jako by člověk na tom kolejišti přímo byl.
TT, DCC + analog, III - IV epocha
jardaficz
 
Příspěvky: 267
Registrován: čtv 15 zář, 2016 5:46 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod Kajinek11 » pát 14 črc, 2017 11:36 pm

To že je to chtěné je asi jasná věc, ale spíš by mě zajímalo kolik kolejišt se podle toho realizuje. Nebo jestli knihy slouží spíše pro snění těm, co si nemohou dovlit vlastní kolejiště.
TT segmenty, DCC - DR5000 + 2x MM, IV. epocha.
Kajinek11
 
Příspěvky: 609
Registrován: stř 07 pro, 2011 11:12 pm
Bydliště: Rumburk

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod sidlo » sob 15 črc, 2017 6:26 am

Další otázkou je zda je ještě vůbec zájem o kolejové plánky ze strany modelářů.
Milan


Nedávno proběhla na aukru aukce na I. díl. Neúčastnil jsem se, protože stále věřím že dojde k reedici tohoto díla.
Vím že je na internetu galerie s plánky. Stejně si radši listuji v knížce než v počítači.
Svoje kolejiště jsem si navrhoval sám, ale pro inspiraci jsem si chodil do Milanových plánků.
Na vydání dalšího dílu plánky Slovensko se moc těším.
Když se vydání nějaké knihy zpozdí, tak se nic neděje. V životě jsou důležitější věci.
Tolik ve stručnosti za mě.
Přeju Milanovi hodně zdaru.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3585
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » sob 15 črc, 2017 9:22 am

sidlo píše:Nedávno proběhla na aukru aukce na I. díl. Neúčastnil jsem se, protože stále věřím že dojde k reedici tohoto díla.

Hoří malý plamínek naděje,že se dočkáš.
sidlo píše:Vím že je na internetu galerie s plánky. Stejně si radši listuji v knížce než v počítači.

To mě těší.
sidlo píše:Svoje kolejiště jsem si navrhoval sám, ale pro inspiraci jsem si chodil do Milanových plánků.

To je hlavní náplní těchto publikací :wink: .
sidlo píše:Na vydání dalšího dílu plánky Slovensko se moc těším.
Když se vydání nějaké knihy zpozdí, tak se nic neděje. V životě jsou důležitější věci.
Tolik ve stručnosti za mě.
Přeju Milanovi hodně zdaru.

Snažím se a děkuji.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » sob 15 črc, 2017 9:25 am

Kajinek11 píše:To že je to chtěné je asi jasná věc, ale spíš by mě zajímalo kolik kolejišt se podle toho realizuje. Nebo jestli knihy slouží spíše pro snění těm, co si nemohou dovolit vlastní kolejiště.


Co jsem měl informace,tak řada kolejišť na zakázku byla realizována nebo pokračuje jejich stavba.Je škoda,že nejsou fotografie ani informace jak stavby kolejišť probíhají.To mají ve své kompetenci samotní stavitelé :wink: .
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » sob 15 črc, 2017 9:28 am

MkTT píše:Tvoje plánky mají Milane docela velký počet zlobrazení a to na ně není veřejný přístup. Kdo nezná link přímo do galerie, který byl uveřejněn jen zde na fóru, tak tvé plánky neuvidí. Naproti tomu galerie železničních normálií není nijak utajovaná, ale má zobrazení mnohem méně, což je pochopitelné, protože to zajímá pouze úzký okruh lidí.
Jsem proto přesvědčen, že o tvé plánky zájem je a kdyby se odkaz na galerii tvých plánků uveřejnil v některé z diskuzních skupin železničních modelářů na Facebooku (což bez tvého svolení dělat rozhodně nehodlám), tak by se sledovanost ještě mnohonásobně zvýšila.
Možná by ale stálo za vytvořit v galerii jednu stránku s informacemi o tvých knihách, o tomto fóru, případně i s odkazy do některých e-shopů, kde jsou tvé knihy k dispozici, s informacemi o možném předobjednání dalšího dílu a potom odkaz na galerii zveřejnit na Facebooku a případně i jinde. Mohlo by to pomoci prodeji stávajících i budoucích knih a třeba by to oslovilo nové modeláře, kteří vůbec neví, že takové kvalitní plánky existují a vycházejí i knižně.

Mirek

Statistika.jpg


Zajímavá úvaha a děkuji ti za tvoji podporu :wink: .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod modeln » ned 16 črc, 2017 5:16 am

milan ferdián píše:
Kajinek11 píše:To že je to chtěné je asi jasná věc, ale spíš by mě zajímalo kolik kolejišt se podle toho realizuje. Nebo jestli knihy slouží spíše pro snění těm, co si nemohou dovolit vlastní kolejiště.


Co jsem měl informace,tak řada kolejišť na zakázku byla realizována nebo pokračuje jejich stavba.Je škoda,že nejsou fotografie ani informace jak stavby kolejišť probíhají.To mají ve své kompetenci samotní stavitelé :wink: .
Milan


Zdravim,trosku nadviazem na Milana,moje kolajisko navrhol Milan,obcas nejake foto dam sem na DF,no je pravda ze som uz davno nic nepublikoval,proste nie je cas a ani co.Nove na kolajisku takmer nic nove nie je,ak nepocitam nejake prkotiny.Od konca minulého roku som nan takmer ani nesiahol-proste nestiham,a po praci proste emam chut,no snad sa to zmeni na jesen.Foto u mna na rajceti.Podla info od Milana,moje kolajisko Telgartska slucka v N-ku,by malo byt novej knizke ,tak som zatial nikde plany nepublikoval,ovsem akneratam nakres vrchnej casti. Tu je link na rajce http://alesoksa.rajce.idnes.cz/Telgarts ... ka_rok_1./
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » ned 16 črc, 2017 8:02 am

Myšpulín píše:Milane, v klidu a v pohodě. Nejprv jedno, pak druhé. Hlavně dělej to, co tě baví. Neslibuj, ale překvapuj. A věř, na prvním místě je zdraví, pak pohoda, no a my jsme až někde na chvostu.

Petr


:wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků