Galerie plánků kolejišť MF

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » úte 13 zář, 2016 7:16 am

Ahoj,
vytvořil jsem na webu galerii plánků kolejišť Milana Ferdiána.
Do galerie jsem zatím nahrál všechny plánky ze sekce Plánky kolejišť a postupně přidávám další, které jsou dostupné na stránkách tohoto fóra či jinde na Internetu. Potřeboval bych ale získat i plánky, které musel Milan z tohoto fóra smazat kvůli vyčerpání limitu příloh. Pokud je někdo máte dostupné, pošlete mi je prosím na email mkbuy@yahoo.com nebo přes úschovnu případně jiný web určení ke sdílení velkých souborů.

Adresa galerie je http://zeleznicni-normalie.cz/Galerie/Pl-nky-MF/.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » úte 13 zář, 2016 11:46 am

Pro možnosti reference je možné se přímo okazovat na obrázky v galerii. Například takto:
Obrázek
Kód: Vybrat vše
http://zeleznicni-normalie.cz/Galerie/cache/Pl-nky-MF/TT/Menhartice/004-Menhartice_595.jpg

Není tedy nutné obrázek nahrávat do diskuzního fóra, což ušetří místo a sníží se riziko vyčerpání limitu velikosti příloh pro uživatele.
Nedoporučuji vkládat do příspěvku obrázky v plném rozlišení, protože jsou velké a příspěvek nebude příliš čitelný.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » stř 14 zář, 2016 5:49 pm

Umístil jsem do galerie http://zeleznicni-normalie.cz/Galerie/Pl-nky-MF/ 96 Milanovo plánků kolejišť a modulišť, které jsem nalezl na fóru. Pokud by jste věděli o nějakém, na které jsem zapomněl nebo měli u sebe v archivu plánky, které Milan musel z fóra smazat, tak mne prosím kontaktujte.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod Michal Vaniš » sob 17 zář, 2016 8:44 am

Dotaz: Proč není tato galerie viditelná při zadání adresy http://zeleznicni-normalie.cz/Galerie/ ? Je videlný odkaz pouze na "Normálie..."

Michal
TT+TTe,III-IV ep,ČSD-DR,autor manuálu pro EN Wintrack
Každé vylepšení generuje nové nedostatky :P
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » sob 17 zář, 2016 12:06 pm

Protože je nastavená jako skrytá a musí se na ní přistupovat pouze přes přímý odkaz.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod radekkrupka » sob 17 zář, 2016 2:22 pm

Jenom se zeptám - svolení od autora máš? Je to přece jenom velké dílo, které je navíc z velké části vydané knižně...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » sob 17 zář, 2016 2:25 pm

Svolení autora mám. I tak ale raději galerii zatím ponechám skrytou a odkaz na ní jsem zveřejnil pouze zde na fóru.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod mizl » čtv 10 lis, 2016 6:49 pm

Ahoj. mám stažené od Milana cca 300 plánků ve svém PC. Otázkou jak je mám poslat? Rád přispěji do galerie.

Michal
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » čtv 10 lis, 2016 7:00 pm

Ahoj, zkus je zabalit do archivu po heslem, soubor dej na uloz.to nebo uschovna.cz a link a heslo mi pošli přes SZ.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod jardaficz » čtv 10 lis, 2016 7:05 pm

mizl píše:Ahoj. mám stažené od Milana cca 300 plánků ve svém PC. Otázkou jak je mám poslat? Rád přispěji do galerie.

Michal

mohl bych taky poprosit?? pokud by to byly mikrokolejiště
TT, DCC + analog, III - IV epocha
jardaficz
 
Příspěvky: 267
Registrován: čtv 15 zář, 2016 5:46 pm

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » ned 20 lis, 2016 7:10 pm

Tak kolejiště, která zaslal kolega mizl, jsem nahrál do galerie a velice mu děkuji za poslané plánky.
Některé plánky, které mám k dispozici, jsou pouze v malém rozlišení a jsou na nich špatně viditelné menší detaily. Nahrál jsem je do této galerie: http://zeleznicni-normalie.cz/Galerie/P ... rozliseni/. Pokud je někdo máte ve větším rozlišení, tak mi je prosím pošlete.
V současné době máme v galerii 146 různých plánků kolejišť: 36 ve velikosti H0/HOe, 70 ve velikosti TT/TTe, 28 ve velikosti N, 8 ve velikosti Z a 4 modulovky. Velice děkuji Milanovi Ferdiánovi za to, že tyto plánky máme k dispozici a doufám, že nám jich ještě hodně nakreslí.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » úte 21 bře, 2017 8:07 pm

Přidal jsem do galerie možnost vyhledávání podle rozměrů a modelové velikosti.
Pokud chci najít všechny plánky TTe, tak zadám do vyhledávání"TTe" a vyhledávání mi vrátí seznam všech plánků modelové velikosti TTe. To samé platí pro velikosti H0, H0e, TT, N a Z.
Pokud chci najít všechny plánky určitého rozměru, tak je to možné také, ale bohužel vyhledávání v galerii neumožňuje zadávat "wild cards", takže lze hledat pouze přesný rozměr. Například, pokud chci najít všechny plánky velikosti H0 o rozměrech 2500 x 1500 mm, zadám do vyhledávání "H0 AND 2500 AND 1500". "AND" musí být napsáno velkými písmeny! Pokud chci najít všechny plánky N, u kterých jedna strana je 1200 mm, zadám do vyhledávání "N AND 1200".
Rozměry jsou uvedeny pouze u těch kolejišť, u kterých je Milan zveřejnil, takže je bohužel několik plánků, u kterých rozměry nemám a nelze je takto vyhledat.
Podle geometrie kolejiva vyhledávat nelze a ani to zatím neplánuji doplnit.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod freekey » sob 01 črc, 2017 8:49 am

Tady už nikdy nic nového nebude?
https://t.me/pump_upp
freekey
 
Příspěvky: 369
Registrován: sob 11 dub, 2009 11:28 pm
Bydliště: Brno

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod MkTT » sob 01 črc, 2017 10:22 am

freekey píše:Tady už nikdy nic nového nebude?

Všechny plánky, co jsem našel tady na fóru nebo na Internetu a co mi lidé poslali, už jsem do galerie umístil. Dokud tedy Milan nezveřejní další plánky nebo mi někdo nějaké nepošle, tak bohužel další nebudou.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Galerie plánků kolejišť MF

Příspěvekod milan ferdián » sob 01 črc, 2017 10:35 am

MkTT píše:
freekey píše:Tady už nikdy nic nového nebude?

Všechny plánky, co jsem našel tady na fóru nebo na Internetu a co mi lidé poslali, už jsem do galerie umístil. Dokud tedy Milan nezveřejní další plánky nebo mi někdo nějaké nepošle, tak bohužel další nebudou.


Spíše jestli dotaz se nevztahuje na budoucnost?Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Další

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník