Anketa na V.díl

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Máte zájem o V.díl ?

ano
68
96%
ne
3
4%
 
Celkem hlasů : 71

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod bambulak » ned 09 pro, 2018 4:31 pm

Těšíte se na vánoce? Já strašně moc :D Co dostanete pod stromek? Jsem se snažil sekat latinu, tak mám od manželky slíbenou rosničku a kdyby byla ještě kniha od Milana tak to budou druhé nejlepší vánoce. Na ty nejlepší jsem dostal autobus Karosa šm na dálkové ovládání :D stále jej mám a stále funkční a kompletní :wink:
patláma TT paprťála
bambulak
 
Příspěvky: 79
Registrován: sob 25 bře, 2017 8:40 am

Re: Plánky kolejišť V.díl

Příspěvekod Michal Šuhajda » ned 09 pro, 2018 10:09 pm

Pouze pro Lucy - a jen proto, že nemám jinou cestu, jak této anonymní osobě napsat! Prosím, tedy všechny ostatní ať nereagují!

Milá Zvonilko,
Milanovi jsem pomáhal se třemi knihami a svou pomoc jsem nabídl i do budoucna. Nemám nejmenší důvod se do něj, ani do jeho manželky, navážet. Tedy, aby bylo jasno má poznámka nepatřila jim, ale až reakci jak je možné motat dva odstavce.

Pokud hodlám nasazovat korunu, tak pouze Milanovi, který je dosud nekorunovaným králem modelových krajin, které tak krásně kreslí.
Budu rád, pokud si mě nebudeš brát do úst. Případné detaily si můžeme napsat mimo veřejný příspěvek, ale rozhodně nehodlám vířit další emoce.
Své názory zde prezentuji pod plným jménem a možnosti mne kontaktovat jsou.
Jinak Ti přeji příjemný advent, tedy pokud v Neverlandu něco podobného máte.
Edit - opravena struktura některých vět.

Michal Šuhajda
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: Anketa na V.díl

Příspěvekod TTmili » pon 10 pro, 2018 12:43 pm

Prosím pěkně, přehlédl jsem něco nebo jsem jen blbej? :mrgreen: Nějak v těhle pěti stránlách diskuze nejsem schopný najít informaci o tom, že lze posilat objednávky. Já jen aby mi kniha neutekla.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Anketa na V.díl

Příspěvekod pekl024 » pon 10 pro, 2018 12:59 pm

TTmili píše:Prosím pěkně, přehlédl jsem něco nebo jsem jen blbej? :mrgreen: Nějak v těhle pěti stránlách diskuze nejsem schopný najít informaci o tom, že lze posilat objednávky. Já jen aby mi kniha neutekla.


Tady:

Anketa byla ukončena.Přijímáme objednávky na V.díl.O tisku bude rozhodovat počet objednávek.V.F.
V.díl/Střípky z archívu/orientační cena 800,- Kč - 32 euro
kontaktní email
milafezavináčcentrumtečkacz

prosíme tyto data
- nick -
- celou adresu -
- email adresu -
- počet kusů -

Informační
- platba bude přes účet -
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Anketa na V.díl

Příspěvekod TTmili » pon 10 pro, 2018 1:19 pm

Díky, nicméně bylo by možné vložit odkaz na daný příspěvek (předpokládám že od Milana/Věry Ferdiánových)? Začínám mít trochu pocit že jsem buď schizofrenik, nebo jsem slepý, nebo si nic nepamatuju, nebo tu straší. Například anketa ke IV. dílu se mi zobrazila až dnes, a navíc ani nebyla podbarvena jako nové příspěvky.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Anketa na V.díl

Příspěvekod pekl024 » pon 10 pro, 2018 1:23 pm

TTmili píše:Díky, nicméně bylo by možné vložit odkaz na daný příspěvek (předpokládám že od Milana/Věry Ferdiánových)? Začínám mít trochu pocit že jsem buď schizofrenik, nebo jsem slepý, nebo si nic nepamatuju, nebo tu straší. Například anketa ke IV. dílu se mi zobrazila až dnes, a navíc ani nebyla podbarvena jako nové příspěvky.

viewtopic.php?f=49&t=7985&start=105
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Anketa na V.díl

Příspěvekod Myšpulín » pon 10 pro, 2018 5:32 pm

Jen upozorňuji, že má Milan problém s PC a je tudíž možné, že nebude urychleně reagovat na objednávky. Mějte prosím strpení, pokud nebude reakce z Milanovy strany.
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Re: Anketa na V.díl

Příspěvekod milan ferdián » úte 11 pro, 2018 10:41 am

Myšpulín píše:Jen upozorňuji, že má Milan problém s PC a je tudíž možné, že nebude urychleně reagovat na objednávky. Mějte prosím strpení, pokud nebude reakce z Milanovy strany.

Děkuji Petrovi za info.Je obnoveno spojení a dnes byly všechny došlé objednávky vyřízeny a potvrzeny.
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Předchozí

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků