Re:M.D.L.III

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 05 říj, 2017 10:26 am

No jo,tak už to holt někdy chodí.Tak ještěže jsi postavil tohle a můžeš si zajezdit s kluky s Kunčic, :D tedy jestli ještě jezdí. :idea:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod Morris Zapp » čtv 05 říj, 2017 10:39 am

Nemalujte čerta na zeď... Sice vůbec netuším, co se v eNku děje, ale uvažujte rozumně: co by asi tak majitelé s těmi moduly dělali? Uloží je na půdu a najdou si jinou zábavu? Těžko, že..? Počítám, že modulová setkání budou pokračovat dál, i když třeba organizačně pod jinými hlavičkami.
My jsme si v TT prošli podobným vývojem a teď máme modulových setkání vlastně 2x tolik - připadá mi, že po určité krizi přišel zlatý věk 8)
TT, moduly, epocha III/IV
Uživatelský avatar
Morris Zapp
 
Příspěvky: 836
Registrován: ned 04 dub, 2010 3:06 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » čtv 05 říj, 2017 10:46 am

Morris Zapp píše:Nemalujte čerta na zeď...

Realita je tvrdá.....Vyjádření svého zástupce sekce jsem vzal vážně.
Morris Zapp píše:Sice vůbec netuším, co se v eNku děje, ale uvažujte rozumně: co by asi tak majitelé s těmi moduly dělali? Uloží je na půdu

Ano.
Morris Zapp píše: Počítám, že modulová setkání budou pokračovat dál, i když třeba organizačně pod jinými hlavičkami.

O žádných nevím.
Morris Zapp píše:My jsme si v TT prošli podobným vývojem a teď máme modulových setkání vlastně 2x tolik - připadá mi, že po určité krizi přišel zlatý věk 8)

Zapomínáš kolik je TT-ečkařů a kolik je N-kařů.
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod HonzaM » čtv 05 říj, 2017 2:57 pm

Morris Zapp píše:Počítám, že modulová setkání budou pokračovat dál, i když třeba organizačně pod jinými hlavičkami.

Vždyť to už tak je, ta parta si říká pokud se nepletu N modul.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod Koblovák » čtv 05 říj, 2017 4:20 pm

miroslav lengyel píše:No jo,tak už to holt někdy chodí.Tak ještěže jsi postavil tohle a můžeš si zajezdit s kluky s Kunčic, :D tedy jestli ještě jezdí. :idea:

:D :D :D . Kluci z Kunčic určitě nekončí. To že nemáme na fóru nové příspěvky neznamená že nic neděláme. Dašek všechno dokumentuje na svém rajčeti. Stačí se podívat.
Modelařím pro radost a ne abych počítal nýty.
Koblovák
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned 29 lis, 2009 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » čtv 05 říj, 2017 6:28 pm

HonzaM píše:
Morris Zapp píše:Počítám, že modulová setkání budou pokračovat dál, i když třeba organizačně pod jinými hlavičkami.

Vždyť to už tak je, ta parta si říká pokud se nepletu N modul.

A co jako?Jest-li je to soukromý subjekt,tak mi nějak uniká souvislost.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod HonzaM » čtv 05 říj, 2017 7:22 pm

milan ferdián píše:
HonzaM píše:
Morris Zapp píše:Počítám, že modulová setkání budou pokračovat dál, i když třeba organizačně pod jinými hlavičkami.

Vždyť to už tak je, ta parta si říká pokud se nepletu N modul.

A co jako?Jest-li je to soukromý subjekt,tak mi nějak uniká souvislost.Milan

Souvislost je jasná, reaguju na příspěvek Morrise Zappa, co bude s moduly - využívat se budou, jen to společenství bude fungovat na trochu jiné bázi než byl Zababov. Pořád to ale budou modulová setkání.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » pát 06 říj, 2017 6:34 am

HonzaM píše:
HonzaM píše:Vždyť to už tak je, ta parta si říká pokud se nepletu N modul.

milan ferdián píše:A co jako?Jest-li je to soukromý subjekt,tak mi nějak uniká souvislost.Milan

Souvislost je jasná, reaguju na příspěvek Morrise Zappa, co bude s moduly - využívat se budou, jen to společenství bude fungovat na trochu jiné bázi než byl Zababov. Pořád to ale budou modulová setkání.

To že někde budou modulová setkání je sice hezké,ale stále nechápu,jak se to dotkne tebe nebo mne.Jestliže nebudeš na takové párty pozvaný,tak kde budeš jezdit se svými moduly?Jedině,je poslední možnost,že by jsi byl členem FREMA a jezdil na pořádané setkání v Německu (EVROPA),ale jen tam.....Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod HonzaM » pát 06 říj, 2017 7:40 am

milan ferdián píše:To že někde budou modulová setkání je sice hezké,ale stále nechápu,jak se to dotkne tebe nebo mne.Jestliže nebudeš na takové párty pozvaný,tak kde budeš jezdit se svými moduly?Jedině,je poslední možnost,že by jsi byl členem FREMA a jezdil na pořádané setkání v Německu (EVROPA),ale jen tam.....Milan

Nehovoŕilo se tady konkrétně o Tobě nebo mně, ale o tom co budou majitelé modulů se svými moduly dělat. Kterýkoli majitel modulů se může obrátit na pár kamarádů a mohou si udělat setkání. Pokud jde o mne, členem FREMO jsem již několik let a mám v něm pŕidělen rozsah adres hnacích vozidel, nic mi tedy nebrání se takových setkání zúčastnit. Moduly mohu také vložit do svého domácího kolejiště.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » pát 06 říj, 2017 8:04 am

HonzaM píše:
milan ferdián píše:To že někde budou modulová setkání je sice hezké,ale stále nechápu,jak se to dotkne tebe nebo mne.Jestliže nebudeš na takové párty pozvaný,tak kde budeš jezdit se svými moduly?Jedině,je poslední možnost,že by jsi byl členem FREMA a jezdil na pořádané setkání v Německu (EVROPA),ale jen tam.....Milan

Nehovoŕilo se tady konkrétně o Tobě nebo mně, ale o tom co budou majitelé modulů se svými moduly dělat. Kterýkoli majitel modulů se může obrátit na pár kamarádů a mohou si udělat setkání.

Tak to si neumím vůbec představit,protože je třeba zajistit celkové zázemí a takové setkání,aby se vyplatilo,musí trvat minimálně aspoň tři dny.
HonzaM píše: Pokud jde o mne, členem FREMO jsem již několik let a mám v něm pŕidělen rozsah adres hnacích vozidel, nic mi tedy nebrání se takových setkání zúčastnit.

To znamená se všemi členy FREMA.Jen si nedovedu představit zastoupení za ČR.
HonzaM píše: Moduly mohu také vložit do svého domácího kolejiště.

Jestli tato možnost je,proč ne.
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod HonzaM » pát 06 říj, 2017 2:29 pm

milan ferdián píše:Tak to si neumím vůbec představit,protože je třeba zajistit celkové zázemí a takové setkání,aby se vyplatilo,musí trvat minimálně aspoň tři dny.

To není problém, znám modelářský kroužek kde si postaví layout na chodbě školy na víkend. A u malého layoutu není nutné strávit spoustu času stavbou. V pátek odpoledne se to postaví a zprovoznÍ, v sobotu a neděli se jezdí, večer se to rozebere. Centrálu mám, boostery také.
milan ferdián píše:To znamená se všemi členy FREMA.Jen si nedovedu představit zastoupení za ČR.
Milan

Jaké "zastoupení ČR" máš na mysli? Pokud se dohodnu s pořadatelem, můžeme jet se synem třeba sami dva.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » ned 08 říj, 2017 9:43 am

HonzaM píše: Pokud se dohodnu s pořadatelem, můžeme jet se synem třeba sami dva.

Jo,dobře,když to máte takto ošetřené,tak v pohodě.

Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod Dan Buchtela » ned 08 říj, 2017 10:23 am

milan ferdián píše:
HonzaM píše: Pokud se dohodnu s pořadatelem, můžeme jet se synem třeba sami dva.

Jo,dobře,když to máte takto ošetřené,tak v pohodě.

Milan
Milane, nic ošetřené nemají, na tomto principu funguje celé FREMO! :idea:
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod Morris Zapp » ned 08 říj, 2017 11:43 am

Už není komunismus, abychom museli být všichni někde organizováni...
TT, moduly, epocha III/IV
Uživatelský avatar
Morris Zapp
 
Příspěvky: 836
Registrován: ned 04 dub, 2010 3:06 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » ned 08 říj, 2017 11:47 am

Morris Zapp píše:Už není komunismus, abychom museli být všichni někde organizováni...

Nerozumím citaci.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků