Re:M.D.L.III

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod Povstalec » pon 09 led, 2017 10:32 pm

HonzaM píše:
milan ferdián píše:
Ten kdo vymyslel magnetické nohy,tak mu patří "Nobelovka".Jen se zasune a potom opět vytáhne.Skvělá zrealizovaná myšlenka.M.


Je možné o "magnetických nohách" poskytnout víc informaci, nebo třeba kontakt od koho nebo odkud je lze objednat?


Máte na mysli toto?
http://www.modulybrno.cz/magneticke-drzaky
Povstalec
 
Příspěvky: 107
Registrován: ned 27 říj, 2013 5:29 pm
Bydliště: Tovačov, Velký Újezd

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod Dan Buchtela » pon 09 led, 2017 10:38 pm

HonzaM píše:
milan ferdián píše:
Ten kdo vymyslel magnetické nohy,tak mu patří "Nobelovka".Jen se zasune a potom opět vytáhne.Skvělá zrealizovaná myšlenka.M.


Je možné o "magnetických nohách" poskytnout víc informaci, nebo třeba kontakt od koho nebo odkud je lze objednat?

Jojo, Honzo, ne vše se dá v modelařině objednat...občas fakt člověk musí něco udělat sám.... :wink:
http://www.modulybrno.cz/magneticke-drzaky
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod HonzaM » pon 09 led, 2017 10:52 pm

Povstalec píše:
HonzaM píše:
milan ferdián píše:
Ten kdo vymyslel magnetické nohy,tak mu patří "Nobelovka".Jen se zasune a potom opět vytáhne.Skvělá zrealizovaná myšlenka.M.


Je možné o "magnetických nohách" poskytnout víc informaci, nebo třeba kontakt od koho nebo odkud je lze objednat?


Máte na mysli toto?
http://www.modulybrno.cz/magneticke-drzaky

To se musí vyjádřit Milan, jde-li o to co má na mysli on.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4071
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod HonzaM » pon 09 led, 2017 10:59 pm

Dan Buchtela píše:
HonzaM píše:
milan ferdián píše:
Ten kdo vymyslel magnetické nohy,tak mu patří "Nobelovka".Jen se zasune a potom opět vytáhne.Skvělá zrealizovaná myšlenka.M.


Je možné o "magnetických nohách" poskytnout víc informaci, nebo třeba kontakt od koho nebo odkud je lze objednat?

Jojo, Honzo, ne vše se dá v modelařině objednat...občas fakt člověk musí něco udělat sám.... :wink:
http://www.modulybrno.cz/magneticke-drzaky

To není problém, jen je potřeba vědět o co jde a z toho co napsal Milan (magnetické nohy) se nedalo poznat že má má mysli magnetické držáky pro běžné hliníkové nohy jaké používáme.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4071
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod Pavel-HP » úte 10 led, 2017 5:48 am

Dan Buchtela píše:
HonzaM píše:
milan ferdián píše:
Ten kdo vymyslel magnetické nohy,tak mu patří "Nobelovka".Jen se zasune a potom opět vytáhne.Skvělá zrealizovaná myšlenka.M.


Je možné o "magnetických nohách" poskytnout víc informaci, nebo třeba kontakt od koho nebo odkud je lze objednat?

Jojo, Honzo, ne vše se dá v modelařině objednat...občas fakt člověk musí něco udělat sám.... :wink:
http://www.modulybrno.cz/magneticke-drzaky



Honza je už"americký modelář", všechno pěkně naservírovat, k tomu návod pro "Američany" a pak si to koupit (hlavně aby to moc nestálo).
TT, epocha III. - V., U profil
www.vlakytt.cz
Uživatelský avatar
Pavel-HP
 
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv 11 pro, 2008 2:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod HonzaM » úte 10 led, 2017 7:37 am

Pavel-HP píše:Honza je už"americký modelář", všechno pěkně naservírovat, k tomu návod pro "Američany" a pak si to koupit (hlavně aby to moc nestálo). A zdaleka se nesnažím kupovat co nejlevnější, jak bys viděl kdybys znal co jsem koupil, a rozhodně to nejsou nejlevnější věci.

Díky za "ocenění", asi jsi neviděl co jsem udělal a postavil. Domníval sem se, že je toto fórum určeno pro věcnou diskuzi, ne pro osobní útoky a očerňování.
Čekal jsem věcnou odpověď od Milana na věcnou otázku, té jsem se nedočkal. Místo toho jsou tato tato "moudra".
Naposledy upravil HonzaM dne úte 10 led, 2017 7:53 am, celkově upraveno 2
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4071
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod Pavel-HP » úte 10 led, 2017 7:48 am

:idea:
TT, epocha III. - V., U profil
www.vlakytt.cz
Uživatelský avatar
Pavel-HP
 
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv 11 pro, 2008 2:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod fulda » úte 10 led, 2017 9:03 am

HonzaM píše:Díky za "ocenění", asi jsi neviděl co jsem udělal a postavil. Domníval sem se, že je toto fórum určeno pro věcnou diskuzi, ne pro osobní útoky a očerňování.
Čekal jsem věcnou odpověď od Milana na věcnou otázku, té jsem se nedočkal. Místo toho jsou tato tato "moudra".

Mno to jsem si myslel taky, ale myslím, že ten kdo se vyjadřuje TAKTO, ten by při troše soudnosti neměl očekávat konstruktivní odpověď. Protože nanejvýš diplomatická odpověď z Milanovo strany je mlčení.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4876
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod HonzaM » pon 30 led, 2017 10:08 pm

milan ferdián píše:
hopeter píše:Milane moc pěkný. Jediná chyba je ten zastavěný gauč... :D
Jinak když mě někdo nazve bláznem tak se zeptám jak vypadá normální člověk - ještě mě nikdo nebyl schopen odpovědět.... :P

Vladimír_B píše:
milan ferdián píše:Manželka mě prohlásila za blázna a zbytek se nedá tlumočit na veřejném DF.
Možná kdyby se přitom dalo sedět na gauči, pít káva a sledovat TV, tak by byl názor jiný...

Kluci díky za postřehy.Zkusil jsem moduly naházet tak,aby gauč byl volný a vyšlo to (sice na papíře) ale u mě se skloubí teorie s praxi.Příště Vám tu gaučovou sestavu představím :P .Milan

Jak pokračuje stavba, co je nového?
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4071
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod Vaclav86cz » pon 13 úno, 2017 4:46 pm

Chlapci to chce klid...

Hozník je postarší člověk, který hodně věcí zapomíná.
Třeba s tím jak před necelím měsícem psal, že toho zatím moc nepostavil. A najednou se situace změnila...
Nebo když na jiném fóru ve vlákně DCC psal, že tomu moc nerozumí, ale jinde rozdával rozumy na potkání...

Prostě je takový jaký je. Nemá cenu se jakkoliv vzrušovat...
Já sám jsem s ním měl několik docela ostrých debat (podloží pod koleje z hlediska akustiky, pseudoprogram napodobující RZZ a další).
Takže buďte klidní, za měsíc si ani nevzpomene, že sem psal nějáké narážky na to co Milan Ferdián rozestavěl a nedostavěl...

Mimochodem jsem rád, že Milan konečně něco postavil, dokončil a že to rozhodně není něco, za co by se musel stydět...
Vaclav86cz
 
Příspěvky: 332
Registrován: pon 03 lis, 2014 9:33 pm
Bydliště: Brünn

Re: Re:M.D.L.II/Kunčické N-ko

Příspěvekod milan ferdián » pát 14 črc, 2017 10:09 am

Vaclav86cz píše:Mimochodem jsem rád, že Milan konečně něco postavil, dokončil a že to rozhodně není něco, za co by se musel stydět...

Děkuji Václave.Jakmile to dovolí podmínky,bude se pokračovat dále se stavbou.Moduly jsou vlastně zkompletovány,jen položit koleje,výhybky,no prostě tou veškerou bižuterií co dělá modul modulem.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod miroslav lengyel » pát 14 črc, 2017 3:11 pm

Milane myslíš až napadne sníh? :D
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » čtv 05 říj, 2017 8:59 am

miroslav lengyel píše:Milane myslíš až napadne sníh? :D

Míro,vypadá to,že jsi se trefil do černého.Dobře jsem udělal,že jsem posečkal,protože se mezitím během setkání v Praze,
vyjasnilo kam N-ko v České republice bude pokračovat/nepokračovat.Takže volba domácí modulové železnice z mé strany byla sice správná,byť mě to vůbec netěší :( .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 05 říj, 2017 10:18 am

Rozumím tomu dobře,že modulová setkání budou minulostí? :shock:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Re:M.D.L.II

Příspěvekod milan ferdián » čtv 05 říj, 2017 10:20 am

miroslav lengyel píše:Rozumím tomu dobře,že modulová setkání budou minulostí? :shock:

Ano :( .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků