Moduly Railnet Bratislava

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Moduly Railnet Bratislava

Příspěvekod Vladimír_B » ned 11 led, 2015 5:22 pm

Ahoj, máš to moc pěkně propracované. Akorát dotaz k té opěrné zdi. Bude na tom kopečku nějaká stavba, a proto ta zeď? A proč ta telegrafka nemůže být taky na tom kopečku? Vzdušné vedení obcházelo po povrchu i krátké tunely a u vysokých náspů vedlo třeba u paty náspu. Takže tady by taky mělo/mohlo být hore háj, ale to záleží na tobě. :wink:
>H0< Nejde? To slovo neznám. :-)
Uživatelský avatar
Vladimír_B
 
Příspěvky: 1224
Registrován: ned 02 bře, 2008 6:57 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Moduly Railnet Bratislava

Příspěvekod Barbucha » ned 11 led, 2015 7:47 pm

Moc pěkné to je. Jen bych měl všetečný dotaz: z čeho jsou cihly?
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Moduly Railnet Bratislava

Příspěvekod Eury » ned 11 led, 2015 11:45 pm

Ahojte, vsetci. Dakujem velmi pekne za reakcie, cenim si to obzvlast ked ide o moje prve moduly :)
E27: Diky za pochvalu - obzvlast, ked ja odpadavam pri kazdej fotke, co sem pridas...
Cipisekmp: Aj Tebe diky moc :)
Vladimir_B: No povodne tam mala byt stavba - mala tam byt horaren alebo chata - preto ta stena - ale zda sa mi, ze by to bolo uz dost prepchate - tu polovicu krajiny by som chcel troche zalesnit a rozmyslam, ze hore na tej planine urobim luku s ohniskom a besiedkou. Co sa tyka toho stlpu - dlho som rozmyslal ako ho umiestnit - pozeral som co sa dalo po netea je fakt, ze takto byvaju umiestnene skor stlpy trakcneho vedenia. Rozmyslal som to dat aj nejako na konzolu priamo do tej steny ale to som v reale uz vobec nevidel - jedine v tuneloch. Rozmyslal som to dat aj hore na ten kopcek ale nakoniec som sa rozhodol to dat radsej dole z 2 dovodov - dost by sa mi zuzili moznosti, co dat hore na kopec, lebo dalsich 5-6 cm by mi ukrojito to vedenie a hlavne je to dost kratky modul a neviem, co bude v layout umiestnene vedla ten stlp na kopci by tam nemusel moc pasovat... keby vysli 3 stlpy a toto by bol stredny tak to tak asi dam. Takze som teraz volil prehresok proti realite - snad nie moc velky.
Barbucha: tehly su z terakoty

Este jedna otazocka - aby to vyzeralo modelovejsie - chcel by som tam umiestnit pri trati aj hektokilometrovniky. Viete mi poradit ako by mali byt umiestnene? Nenasiel som ziadnu normu a googlil som o ich realnom umiestneni - docital som sa ze na hlavnych tratiach byvali na striedacku raz na 1 raz na 2 strane.. ale o lokalkach som sa nedocital - co som pozeral nejake videa z trati, tak to vyzeralo, ze to byva niekedy aj len na 1 strane (ale neviem ci v smere cislovania nalavo, napravo alebo je to jedno) - ja to rozmyslam dat na opacnu stranu ako su stlpy. A asi by som dal vzdy 1 do stredu modulu - aj ked v prepocte od seba nebudu vzdialene celkom 100 metrov ale tak v moduloch su medzistanicne useky troche skratene a neviem ako inak to dat aby to v layout univerzalne sedelo (samozrejme az na cisla)

Este raz diky moc :)
Eury
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 17 led, 2013 9:22 pm

Re: Moduly Railnet Bratislava

Příspěvekod Barbucha » ned 11 led, 2015 11:56 pm

DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků