Zababov - moduly N

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod HonzaM » pon 10 říj, 2016 8:45 pm

milan ferdián píše:Ahoj,žasl jsem co bylo k vidění v Riese :shock: .Milan

Není to trochu mimo téma tohoto vlákna? Nějak tu postrádám spojitost se zababovskými moduly N.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod Ferda » pon 10 říj, 2016 9:41 pm

No, ta vrtule byla na stejném rozchodu jako zababovské moduly N.
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » úte 11 říj, 2016 6:17 am

Ferda píše:No, ta vrtule byla na stejném rozchodu jako zababovské moduly N.


Ano,tak jsem kolo mlýnský našel na plánu layoutu N-RE.Výrazy německých kolegů (dvou stojících a jednoho sedícího) je snad vystihující :wink: .No nemá to cenu rozebírat.Když na setkání mohl být modul s námětem ze "STAR WARS",proč by nemohl být i tento modul představen modulářské veřejnosti na výročním setkání.Jestli splňoval svůj daný účel,nevím.Zatím se nikdo z účastněných N-kařů ze Zababova nevyjádřil :wink:
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod radeksindy » úte 11 říj, 2016 6:53 am

Jestli ti stačí moje vyjádření, tak si můžeš být jistý, že nebýt tvých kolegů ze N sekce, tak se nebylo na enkovém modulišti na co koukat. :D
radeksindy
 
Příspěvky: 2511
Registrován: stř 25 dub, 2007 12:50 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » úte 11 říj, 2016 6:59 am

radeksindy píše:Jestli ti stačí moje vyjádření, tak si můžeš být jistý, že nebýt tvých kolegů ze N sekce, tak se nebylo na enkovém modulišti na co koukat. :D


Fakt?Copak němečtí kolegové z N-RE neměli co nabídnout?Všiml jsem si,že hodně byl focen přístav,česká stanice (název neznám),konečná zastávka s vlečkou Hamry od našich N-kařů.Ty traťové moduly nejsem schopen poznat čí byly naše nebo německé. :wink:

Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod Vaclav86cz » úte 11 říj, 2016 5:50 pm

radeksindy píše:Jestli ti stačí moje vyjádření, tak si můžeš být jistý, že nebýt tvých kolegů ze N sekce, tak se nebylo na enkovém modulišti na co koukat. :D


Bohužel toto mohu jenom a jenom pouze potvrdit...
Taky jsem pochopil, proč si Fremo 87 dalo za jeden modul fotozástěnu... Ta přistávací dráha vedle kolejí... :shock:
Já jsem celou halu docela obstajně prošel a nafotil a mohu říct, že některé layouty tam byly spíše do počtu. A některé jiné by měli být inspirací pro ostatní...
Vaclav86cz
 
Příspěvky: 332
Registrován: pon 03 lis, 2014 9:33 pm
Bydliště: Brünn

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » stř 12 říj, 2016 6:15 am

Vaclav86cz píše:
radeksindy píše:Jestli ti stačí moje vyjádření, tak si můžeš být jistý, že nebýt tvých kolegů ze N sekce, tak se nebylo na enkovém modulišti na co koukat. :D


Bohužel toto mohu jenom a jenom pouze potvrdit...
Taky jsem pochopil, proč si Fremo 87 dalo za jeden modul fotozástěnu... Ta přistávací dráha vedle kolejí... :shock:
Já jsem celou halu docela obstajně prošel a nafotil a mohu říct, že některé layouty tam byly spíše do počtu. A některé jiné by měli být inspirací pro ostatní...


Děkuji kluci za příspěvky.Našel jsem i důkaz,že pachatelé na místo činu skutečně byli a vypadá to,že i pozorně naslouchali instrukcím.Něco je vlevo,další osůbky uprostřed.Poznávací znamení "svatozář" :D .Milan
Přílohy
Sektempfang (3).jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » sob 22 říj, 2016 7:05 pm

Blíží se :wink: .Milan
Přílohy
Roudnice 2016 – DF.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod Radek Mende » ned 23 říj, 2016 3:50 am

milan ferdián píše:
Výrazy německých kolegů (dvou stojících a jednoho sedícího) je snad vystihující :wink: .
Milan

Ten sedící německý kolega v popředí Holešek, je hodně podobný jednomu českému Pavlovi K. :wink:
TT DCC , PC ovládání Model Jop+ FCS,v současné době i N moduly
http://www.radyme.websnadno.cz
Uživatelský avatar
Radek Mende
 
Příspěvky: 493
Registrován: pát 20 dub, 2007 2:35 am
Bydliště: Neratovice

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » úte 18 črc, 2017 9:40 am

"Prázdninové hrátky",tak by se dalo uvést akci konané v Roudnici nad Labem pro tyto dva měsíce.Milan
Přílohy
P_20170717_113032.jpg
P_20170717_113014.jpg
P_20170717_113006.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » stř 23 srp, 2017 8:17 am

Při postupném procházení svého archívu ledacos na něco narazím.Například zastávka-nákladiště "Mračínová Lhota".Není ničím zvláštní,až na ty 6°výhybky tvaru T.Jest-li existuje realizace této dopravny,to nevím.Milan
Přílohy
Mračínová Lhota_001 – kopie.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » stř 23 srp, 2017 8:41 am

Dalším zajímavým projektem byla koncová stanice "Staré Město".Dle nepotvrzených informací :wink: byla část stanice realizovaná.Milan
Přílohy
Staré Město 111.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod Irudzi » stř 23 srp, 2017 2:10 pm

No to se Vám mistře zase jednou něco velice povedlo, to Staré Město je parádní :!:
Ať se ti Mílo daří! J
Uživatelský avatar
Irudzi
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 02 bře, 2008 8:49 am
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod _pavel_ » stř 23 srp, 2017 5:44 pm

Staré Město nebo-li lehce upravená žst. Nový Jičín město. Ale nakreslil to Milan pěkně :P
_pavel_
 
Příspěvky: 220
Registrován: stř 05 čer, 2013 8:35 am
Bydliště: okres ostrava

Re: Zababov - moduly N

Příspěvekod milan ferdián » čtv 24 srp, 2017 11:58 am

_pavel_ píše:Staré Město nebo-li lehce upravená žst. Nový Jičín město. Ale nakreslil to Milan pěkně :P

Irudzi píše:No to se Vám mistře zase jednou něco velice povedlo, to Staré Město je parádní :!:
Ať se ti Mílo daří! J

Kluci díky.Jsou to jen střípky z minulosti.

Mě spíše mrzí,že hlavní námětem tohoto tématu měli být informace z N-kové dění,ale jak to pozoruji,zjišťuji,hledám,
čtu,sleduji,tak v budoucnu už nebude co prezentovat.A vůbec mě to netěší.Přispívala tu řada N-kových zkušených modelářů,dnes jsou už pryč a tak si kladu sám sobě otázku proč se tak stalo,kde se stala chyba.Z N-ka zůstali zde jen maximálně dva dědci,kteří si už jen vlétnou do vlasů :mrgreen: a nic užitečného nejsou schopni něco přinést..
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků