Moduly H0 - Olomouc a okolí

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod Povstalec » sob 28 bře, 2015 8:37 pm

Rozumíš digitálu? To radši neříkej nahlas :-D (doufám, že nevadí tykání, jestli jo tak řekni...)
Čeká mě digitalizace dvou parních lokomotiv, ale s pár elektro-blbinkama navíc. Takže radu určitě uvítám.
Původně se tady hlásilo ještě pár Há-nulkářů, ale nějak to nevyšlo. No uvidíme, jestli se někdo ozve. Já sem původně byl TéTéčkař. Ale pak sem bohužel omarodil a vlaky sem musel prodat. Ale pak mi dali čuchnout k Hánulce a měnit to už nebudu.
Povstalec
 
Příspěvky: 107
Registrován: ned 27 říj, 2013 5:29 pm
Bydliště: Tovačov, Velký Újezd

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod rawen » sob 28 bře, 2015 9:10 pm

stoupa píše:
Povstalec píše:Na šumpersku vím o dvou. Jeden momentálně ztrácí nervy nad digitálem a druhý se tu prezentuje stavbou žosky. No a já jsem pro moduly rozhodnutý. Jen na ně momentálně nemám čas.

Někdo další?


Ahoj,digitálu vcelku rozumím a rád pomůžu... . Nechce se mi vracet ke zvrhlíkům v TT :lol: a že jich tu mám.... .

A to rikas po dnesni akci??? Chapu to jedine tak, ze jste sli zapit uspesny start TT modulovky a trosku se ti to popletlo. :lol: :lol:

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1692
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod stoupa » ned 29 bře, 2015 5:17 am

rawen píše:
stoupa píše:
Povstalec píše:Na šumpersku vím o dvou. Jeden momentálně ztrácí nervy nad digitálem a druhý se tu prezentuje stavbou žosky. No a já jsem pro moduly rozhodnutý. Jen na ně momentálně nemám čas.

Někdo další?


Ahoj,digitálu vcelku rozumím a rád pomůžu... . Nechce se mi vracet ke zvrhlíkům v TT :lol: a že jich tu mám.... .

A to rikas po dnesni akci??? Chapu to jedine tak, ze jste sli zapit uspesny start TT modulovky a trosku se ti to popletlo. :lol: :

Chvilku jsme potom posedeli a probrali akci...a musim vas kluci pochvalit...jede to...a konkretne tve moduly jsou moc hezke...nicmene jsem na ty vozidla a tam si v H0 zablbnu vic :D
Uživatelský avatar
stoupa
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 09 dub, 2009 6:43 pm
Bydliště: Palonín

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod stoupa » ned 29 bře, 2015 10:50 am

Povstalec píše:Rozumíš digitálu? To radši neříkej nahlas :-D (doufám, že nevadí tykání, jestli jo tak řekni...)
Čeká mě digitalizace dvou parních lokomotiv, ale s pár elektro-blbinkama navíc. Takže radu určitě uvítám.
Původně se tady hlásilo ještě pár Há-nulkářů, ale nějak to nevyšlo. No uvidíme, jestli se někdo ozve. Já sem původně byl TéTéčkař. Ale pak sem bohužel omarodil a vlaky sem musel prodat. Ale pak mi dali čuchnout k Hánulce a měnit to už nebudu.



Ahoj, já to měl podobně...jako děcko TT...pak dlouho nic, pak úvaha o H0e. Následovalo vyměknutí a návrat k TT.
Pak jsem se sčuchnul s klukama z Mohelnice. Veliké plány, poměrně dost modelů ,přelouvání kolegů na moduly v TT a digitalizaci...po dvou letech jsem se naštval ,trhnul se ,modely prodal a začal dělat H0 v digitálu.To bylo ještě DB 3 epocha. Pak další pád na úsměv ,stěhování fáze I do garsonky, tam začalo vznikat H0e.Posléze fáze II dům, kde mě doufám už i zahrabou na zahradě :lol: .Znovu start (zatím skromný) v H0/H0e tentokrát už ČSD 2-3 epocha.

A včera po 9 letech od návrhu dělat moduly došlo k první instalaci a ježdění ( TT klub ) na modulech s RAWENem v DDM Mohelnice . :lol:
Tady u nás jsem Hánuláře (použitelného) za ty léta kupodivu nepotkal. Na podzim jsem se vetřel do DDM v Olomouci (p.Londin). Návštěva to byla příjemná, bohužel ne moc přínosná. Nejsem schopný se dostat na jejich pravidelné schůzky.

Momentálně mám doma rozdělané dva FREMO moduly H0e ve fázi bedna bez noh a kolejiva. Celkem 2x 1500mm mohlo by to být nádraží... :idea:
Uživatelský avatar
stoupa
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 09 dub, 2009 6:43 pm
Bydliště: Palonín

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod mlha » ned 29 bře, 2015 12:32 pm

stoupa píše:

Ahoj, já to měl podobně...jako děcko TT...pak dlouho nic, pak úvaha o H0e. Následovalo vyměknutí a návrat k TT.
Pak jsem se sčuchnul s klukama z Mohelnice. Veliké plány, poměrně dost modelů ,přelouvání kolegů na moduly v TT a digitalizaci...po dvou letech jsem se naštval ,trhnul se ,modely prodal a začal dělat H0 v digitálu.To bylo ještě DB 3 epocha. Pak další pád na úsměv ,stěhování fáze I do garsonky, tam začalo vznikat H0e.Posléze fáze II dům, kde mě doufám už i zahrabou na zahradě :lol: .Znovu start (zatím skromný) v H0/H0e tentokrát už ČSD 2-3 epocha.

A včera po 9 letech od návrhu dělat moduly došlo k první instalaci a ježdění ( TT klub ) na modulech s RAWENem v DDM Mohelnice . :lol:
Tady u nás jsem Hánuláře (použitelného) za ty léta kupodivu nepotkal. Na podzim jsem se vetřel do DDM v Olomouci (p.Londin). Návštěva to byla příjemná, bohužel ne moc přínosná. Nejsem schopný se dostat na jejich pravidelné schůzky.

Momentálně mám doma rozdělané dva FREMO moduly H0e ve fázi bedna bez noh a kolejiva. Celkem 2x 1500mm mohlo by to být nádraží... :idea:

Projekt H0e se pomalu rozjíždí i u nás, pokud bys měl chuť, klidně přijeď na čumendu do Hluku 5.-7.6.2015
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod hank » ned 29 bře, 2015 1:27 pm

stoupa píše: Pak další pád na úsměv ,stěhování fáze I do garsonky, tam začalo vznikat H0e.Posléze fáze II dům, kde mě doufám už i zahrabou na zahradě :lol: .Znovu start (zatím skromný) v H0/H0e tentokrát už ČSD 2-3 epocha.


Přestože jsem tam původně přijel kvůli něčemu úplně jinému, včera v Mohelnici jsem nejvíc koukal, ba přímo čučel jak tele na nový vrata :mrgreen: na tvoji úzkorozchodnou orenštajnku řady A kkStB/U 25.0 ČSD v H0e. Myslím, že se vůbec nemáš za co stydět a měl bys ji tu ukázat. A fascinovala mě představa, jak na garsonce relaxuješ tak, že si ji před usnutím pouštíš dokolečka na kolejišti formátu A4. Asi si budu muset postavit taky něco takového pidi - určitě příjemnější způsob boje proti stresu než se cpát diazepamem :mrgreen:
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6073
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod stoupa » ned 29 bře, 2015 2:36 pm

hank píše:
stoupa píše: Pak další pád na úsměv ,stěhování fáze I do garsonky, tam začalo vznikat H0e.Posléze fáze II dům, kde mě doufám už i zahrabou na zahradě :lol: .Znovu start (zatím skromný) v H0/H0e tentokrát už ČSD 2-3 epocha.


Přestože jsem tam původně přijel kvůli něčemu úplně jinému, včera v Mohelnici jsem nejvíc koukal, ba přímo čučel jak tele na nový vrata :mrgreen: na tvoji úzkorozchodnou orenštajnku řady A kkStB/U 25.0 ČSD v H0e. Myslím, že se vůbec nemáš za co stydět a měl bys ji tu ukázat. A fascinovala mě představa, jak na garsonce relaxuješ tak, že si ji před usnutím pouštíš dokolečka na kolejišti formátu A4. Asi si budu muset postavit taky něco takového pidi - určitě příjemnější způsob boje proti stresu než se cpát diazepamem :mrgreen:


Děkuju za pochvalu...celé je to tady...viewtopic.php?f=31&t=3214&start=90#p147471
Uživatelský avatar
stoupa
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 09 dub, 2009 6:43 pm
Bydliště: Palonín

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod hank » ned 29 bře, 2015 3:19 pm

stoupa píše:Děkuju za pochvalu...celé je to tady...viewtopic.php?f=31&t=3214&start=90#p147471


Aha, tak to už jsem zapomněl... :oops: Děkuji za odkaz.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6073
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod Povstalec » ned 29 bře, 2015 5:36 pm

[quote="mlha"][quote="stoupa"]


Ahoj, já to měl podobně...

Jinak tvou stavbu U25 jsem sledoval a je to moc hezká práce. Taky bych si ji chtěl časem udělat. Ale zatím na to nemám ruky. Musím ještě trénovat :-D
V Olomouci to ještě funguje? Já sem se po nich loni sháněl a prý to už nefunguje. Máš prosím nějaký kontakt? Protože tohle by mě opravdu zajímalo.
Povstalec
 
Příspěvky: 107
Registrován: ned 27 říj, 2013 5:29 pm
Bydliště: Tovačov, Velký Újezd

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod milan ferdián » ned 29 bře, 2015 5:52 pm

mlha píše:Projekt H0e se pomalu rozjíždí i u nás, pokud bys měl chuť, klidně přijeď na čumendu do Hluku 5.-7.6.2015

Řeči,řečičky.... :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod mlha » ned 29 bře, 2015 6:12 pm

milan ferdián píše:
mlha píše:Projekt H0e se pomalu rozjíždí i u nás, pokud bys měl chuť, klidně přijeď na čumendu do Hluku 5.-7.6.2015

Řeči,řečičky.... :wink:

To odvoláš, v Hluku očekávám Tvou omluvu :mrgreen:
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod milan ferdián » ned 29 bře, 2015 6:24 pm

mlha píše:
milan ferdián píše:
mlha píše:Projekt H0e se pomalu rozjíždí i u nás, pokud bys měl chuť, klidně přijeď na čumendu do Hluku 5.-7.6.2015

Řeči,řečičky.... :wink:

To odvoláš, v Hluku očekávám Tvou omluvu :mrgreen:

Nemáš dva hlavní aktéry,takže není za co se omlouvat :mrgreen: :mrgreen:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod mlha » pon 30 bře, 2015 4:46 am

Nevím koho máš na mysli....uvidíme v Hluku
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod PEPAN.EPAN » pon 21 bře, 2016 3:26 pm

AHOJ HLEDÁM SPOJENCE NA MODULY HO OLOMOUC A OKOLÍ JE TU JESTE ZÁJEM? AKTULANĚ STĚHUJI FIRMU DO VĚTŠÍHO TAKZE BY SE DALO VCELKU PRAVICELNĚ I JEZDIT.
PEPAN.EPAN
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 20 lis, 2014 7:57 am

Re: Moduly H0 - Olomouc a okolí

Příspěvekod Howky » pon 18 dub, 2016 2:56 pm

Ahoj já bych zájem měl :) a možná bych měl další dva :)
Město Přerov
Velikost H0
skype: Howkys
Uživatelský avatar
Howky
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 27 pro, 2008 10:35 am
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků