Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » stř 24 dub, 2013 6:50 am

Tak vše je již minulostí :evil: Nástupiště mělo největší vady u kolejnice způsobena krycí páskou.Přijela traťovka a vše vyrubala.Teď zasedá poradní tým co s tím.A jsem dosti na vážkách,zda by nebylo lepší jít cestou radyme,richarda0404 a ostatních,kteří se tak nepatlají s detaily :?: :?: :?: Časová ztráta skoro týden ne jednom blbém nástupišti je i pro mne dost silné sousto. :x
Přílohy
Zdevastované nástupiště.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 24 dub, 2013 7:39 am

Jaké nepatlat s detaily? Kurňa tak jsi N-kař nebo ne?!? :D
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » stř 24 dub, 2013 8:04 am

Dan Buchtela píše:Jaké nepatlat s detaily? Kurňa tak jsi N-kař nebo ne?!? :D

Jsem N-kař a budu,ale ten boj mi připadá někdy nekonečný a výsledek nulový. :!: :mrgreen: Připravují jiný typ sypaného nástupiště a jestli ani ten nevyjde,tak tam nahážu panely a budu mít svatý pokoj :?
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 24 dub, 2013 8:53 am

milan ferdián píše:Tak vše je již minulostí :evil: Nástupiště mělo největší vady u kolejnice způsobena krycí páskou.Přijela traťovka a vše vyrubala.Teď zasedá poradní tým co s tím.A jsem dosti na vážkách,zda by nebylo lepší jít cestou radyme,richarda0404 a ostatních,kteří se tak nepatlají s detaily :?: :?: :?: Časová ztráta skoro týden ne jednom blbém nástupišti je i pro mne dost silné sousto. :x


No vcelku jsi měl ještě kliku,že to šlo vyrubat. :D Mně se sypanka poněkud vymkla z ruky a měl jsem o zábavu postaráno,protože jsem s tím nemohl hnout. :x
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod radeksindy » stř 24 dub, 2013 10:31 am

Časová ztráta skoro týden ne jednom blbém nástupišti je i pro mne dost silné sousto.

Chápu, že dělat 5 let traťový modul s jednou rovnou kolejí je trochu moc, ale vy máte nějaké dostihy v modelaření? Nebo se v N-ku hodnotí kvalita podle rychlosti stavby? :lol:
radeksindy
 
Příspěvky: 2515
Registrován: stř 25 dub, 2007 12:50 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » stř 24 dub, 2013 11:18 am

radeksindy píše:Časová ztráta skoro týden ne jednom blbém nástupišti je i pro mne dost silné sousto.

Chápu, že dělat 5 let traťový modul s jednou rovnou kolejí je trochu moc, ale vy máte nějaké dostihy v modelaření? Nebo se v N-ku hodnotí kvalita podle rychlosti stavby? :lol:

To nemáme,jakmile mi ale skončí darovaný čas nemoci a vrátím se zpět ke své práci,automaticky končí veškeré stavební dění na mém modulu.

Z nepochopitelných důvodů se podklad zvlnil,aniž by přišel do styku s vodou. :?: :?: :?: http://milanf.rajce.net/LOBEC_III
Přílohy
Záhada.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » stř 24 dub, 2013 7:20 pm

Nevím jak v republice,ale u nás napadl taky divný sníh.Všude jindy bílý,u nás taký z mittalu.http://milanf.rajce.net/LOBEC_III
Po stopadesátýšestý pokus.... :lol:
Přílohy
Divný sníh.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » čtv 25 dub, 2013 9:33 am

Finito a můžu pokračovat dále aneb tisícítřistačtyřicátý pokus :mrgreen: .http://milanf.rajce.net/LOBEC_III
Přílohy
Nástupiště hotové dodělávky.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod cipisekmp » čtv 25 dub, 2013 10:21 am

Ahoj, to se ti pred tim tak zvlnil styrodur? Nebo byl necim polepeny? Pokud ano, tak to je zajimave. On by mel byt i co se tyce vodnich serepeticek netecny. Jedine mozna kdyz by jej byla moc tenka vrstva tak trebas ale i tak je to zajimave. Me se nezkroutil ani 1mm silny styrodur.
Ahoj Cipisekmp
H0/MODULY SLOVÁCKO

www.kzmslovacko.cz
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1583
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » čtv 25 dub, 2013 10:39 am

cipisekmp píše:Ahoj, to se ti pred tim tak zvlnil styrodur? Nebo byl necim polepeny? Pokud ano, tak to je zajimave. On by mel byt i co se tyce vodnich serepeticek netecny. Jedine mozna kdyz by jej byla moc tenka vrstva tak trebas ale i tak je to zajimave. Me se nezkroutil ani 1mm silny styrodur.
Ahoj Cipisekmp

Ferda mě informoval,že ten mou používaný styrodur pravděpodobně teplem změnil tvar.Jiné vysvětlení není.Ale já už pokračují dále.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » čtv 25 dub, 2013 2:25 pm

Pokračujeme pokládáním foliáže.A jelikož nemám zájem o hlavní cenu v soutěži roku 2013 "Pokladač koberců",kde je dopředu již znám hlavní vítěz,tak se v tom opět nimrám :mrgreen: http://milanf.rajce.net/LOBEC_III
Přílohy
Silnička příjezdová.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » čtv 25 dub, 2013 7:03 pm

Léto se nám kvapem blíží a s nimi žně.Je jasné,že soudruzi z JZD Řepákov přijedou nejdříve obilí sklízet k nám.
http://milanf.rajce.net/LOBEC_III
Přílohy
Naše rodné lány.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod talien » pát 26 dub, 2013 6:25 am

Paráda! A gratuluji k tomu "konečně podařenému" nástupišti :-) Vypadá výborně. Já vím, že to asi bude kacířské to tady napsat, ale možná, pokud by to zvlnění nebylo moc nápadné, asi bych to nechal - mám pocit, že leckde v reálu to taky není dokonale rovné :-) Ale ten poslední výsledek je bezvadný a za tu práci s tím to asi stálo.
Mimochodem ten povrch silnice je parádní - snad se mi jednou povede udělat aspoň vzdáleně podobný.... :|
P.S. Potěšilo mě, že nejsem asi sám, kdo občas stav "práce neschopen" považuje za time-out s radostí využitelný k modelaření :wink:
TT, DCC, II/III. epocha
http://tt-kraj.blogspot.com
talien
 
Příspěvky: 85
Registrován: stř 02 kvě, 2012 12:16 pm
Bydliště: Praha

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pát 26 dub, 2013 11:19 am

ještě pidi kombajn a traktůrek s vlečkou .. :lol: :lol: :wink:
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Zastávka a vlečka pivovaru Lobeč N/1:160

Příspěvekod milan ferdián » pát 26 dub, 2013 12:50 pm

Kluci díky.Já už se lekl,že zde nikdo již nechodí,tak už jsem chtěl přestat fotit.Plechová kavalérie existuje,právě od JZD Řepákov.To není výmysl,to je modul jiného kolegy.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků