Plzeňské moduly

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Plzeňské moduly

Příspěvekod zaplef » stř 16 pro, 2020 8:15 pm

marwin píše:Zdravím kolegu:-),
v dlouhodobém horizontu mám naplánované postavit pokračování z Lokte do předměstí (bez nakladiště).
K mostu: Kibri by byla škoda, most je hodně specifický a lepší by bylo ho nechat vyřezat na laseru nebo udělat lept. Před pěti lety jsem si ho rozkresloval a nechal část vyřezat. Bohužel jsem ho nedotáhnul, přišly jiné projekty:-).
Trať z Lokte před Loket předměstí mám dobře nafocenou. Pokud máš zájem, tak ti můžu poslat fotky, ale z předměstí jich moc nebude.
Marek

Též tě zdravím,
děkuji za nabídku, fotky se vždy hodijou. Další pořídím na jaře. Náhodou výkres mostu máš k dispozici?
Most je kreslen v Corelu a následně vyřezán laserem? A nýty jsou dělány následně ručně?
Obecně se budu muset naučit kreslit v Corelu, dosud používám pouze AutoCAD.
Uživatelský avatar
zaplef
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 26 dub, 2016 1:55 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeňské moduly

Příspěvekod Vladimír_B » čtv 17 pro, 2020 6:48 pm

NnODemon píše:...
Mám moduly spoustu let ve sklepě a na půdě a neudělalo to s nimi nic. Jsou ze stavebnice od Semzy a jsou akorát natřené Luxolem. Překližka sama o sobě by neměla nic udělat, kvůli tomu jak je slepená ze suchých dýh. Samozřejmě se může třeba prohnout, když to nebude konstrukčně správně udělané, tedy podepřené.
Akorát nwm jestli není zbytečné používat foliovanou překližku? Stejně ta fólie je jen z jedné (?) strany a hrany jsou jen zatřené...
>H0< Nejde? To slovo neznám. :-)
Uživatelský avatar
Vladimír_B
 
Příspěvky: 1224
Registrován: ned 02 bře, 2008 6:57 pm
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků