Moduly podľa Fremo87

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Moduly podľa Fremo87

Příspěvekod apsolon » úte 11 říj, 2011 8:40 am

alexander píše:Všetko je na webe... :D
http://parostroj.net/katalog/nv/


:D tak tomuto sa vraví pecka. Parostroj net poznám veľmi dobre a vôbec ma nenapadlo sa tam pozrieť :D

:idea: radeksindy: dá sa cez Vás alebo niekoho z ČR objednať koľajivo H0pur? http://www.h0pur.de/ nemčina moc nie je môj jazyk a teda mám problémy s objednávkami od takýchto výrobcov. Budem sa snažiť naučiť sa základy komunikácie. Zatiaľ by som mal záujem o cca 2 metre tohto koľajiva na 2 rovné moduly dĺžky 1000 mm.

Dneska idem do predajne dreva na nákupy, ešte pozriem tu na fóre aký materiál je najvhodnejší na stavbu kostry. Uvažujem nad 10 - 15 mm prekližkou, neviem ale z akého dreva. Myslím že to tu bolo niekde preberané. Koľaj pre odhlučnenie ešte upevním na podložku (korok asi nie tomu moc neverím). Čelá si nechám vyrezať priamo v predajni (ukázal som im výkres, povedali že to bude možné).

Vozy: videl som ponuku na wagenwerk, pozeral som úpravy modelov od weinert na stránkach fremo87, počítač nitov som, len ešte nie som zbehlý v tomto systéme. Reálne teda začínam uvažovať nad stavbou vozidiel z leptu, prípadne mosadzných a drevených profilov (drevené podlahy a steny až takto je to možné dohnať do detailov, len musím poznať konštrukciu vozu a mať kvalitné podklady). Asi začnem pokukovať po stojanovej fréze proxxon!!! A pozreť uloženie náprav. Tam bude musieť byť urobené ako v reáli, ináč ma nepustia!!!
apsolon
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 11 srp, 2011 8:55 pm

Re: Moduly podľa Fremo87

Příspěvekod radeksindy » stř 12 říj, 2011 8:28 am

Občas tam objednáván, takže to by nebyl problém. Rozhodně bych doporučoval se nejdříve sejít ve Lhotce, protože k dispozici je velká spousta věcí a je potřeba vyjasnit co člověk chce.
radeksindy
 
Příspěvky: 2511
Registrován: stř 25 dub, 2007 12:50 pm

Re: Moduly podľa Fremo87

Příspěvekod apsolon » stř 12 říj, 2011 9:58 am

radeksindy píše:Občas tam objednáván, takže to by nebyl problém. Rozhodně bych doporučoval se nejdříve sejít ve Lhotce, protože k dispozici je velká spousta věcí a je potřeba vyjasnit co člověk chce.


Voľno vybavené, do Lhotky sa môžem dostaviť. Teoreticky som tam schopný byť už o 8:20 v sobotu. Bohužiaľ skôr to nie je možné, v piatok len 23:40 prídem domov.
apsolon
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 11 srp, 2011 8:55 pm

Re: Moduly podľa Fremo87

Příspěvekod milan ferdián » ned 16 říj, 2011 8:20 am

apsolon píše:
radeksindy píše:Občas tam objednáván, takže to by nebyl problém. Rozhodně bych doporučoval se nejdříve sejít ve Lhotce, protože k dispozici je velká spousta věcí a je potřeba vyjasnit co člověk chce.


Voľno vybavené, do Lhotky sa môžem dostaviť. Teoreticky som tam schopný byť už o 8:20 v sobotu. Bohužiaľ skôr to nie je možné, v piatok len 23:40 prídem domov.


Velká škoda,že jste nepřijel.Radek Š. měl pro vás připravené velmi zajímavé věci.A když jsem si je prohlížel,tak jsem žasnul do čeho se vlastně chcete pustit.Takže mám spíše na vás otázku,zda jste vůbec v reálu viděl jejich výrobky nebo jen v časopisu eventuálně na webu ? Protože něco jiného je držet v ruce inkriminovaný kousek neb vidět předlohy na fotkách. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly podľa Fremo87

Příspěvekod apsolon » ned 16 říj, 2011 2:33 pm

milan ferdián píše:
apsolon píše:
radeksindy píše:Občas tam objednáván, takže to by nebyl problém. Rozhodně bych doporučoval se nejdříve sejít ve Lhotce, protože k dispozici je velká spousta věcí a je potřeba vyjasnit co člověk chce.


Voľno vybavené, do Lhotky sa môžem dostaviť. Teoreticky som tam schopný byť už o 8:20 v sobotu. Bohužiaľ skôr to nie je možné, v piatok len 23:40 prídem domov.


Velká škoda,že jste nepřijel.Radek Š. měl pro vás připravené velmi zajímavé věci.A když jsem si je prohlížel,tak jsem žasnul do čeho se vlastně chcete pustit.Takže mám spíše na vás otázku,zda jste vůbec v reálu viděl jejich výrobky nebo jen v časopisu eventuálně na webu ? Protože něco jiného je držet v ruce inkriminovaný kousek neb vidět předlohy na fotkách. :wink:



Chcel som prísť, len som zaspal. Z roboty som prišiel v sobotu o pol 2 rano a ked som sa prebral tak už by som to nestihol ani autom, ani vlakom. Viem prišiel som o veľa, produkty pre FREMO:87 som videl zatiaľ len na foto na webe. :cry:
apsolon
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 11 srp, 2011 8:55 pm

Předchozí

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků