Moduly (původní téma)

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod milan ferdián » čtv 24 srp, 2017 7:34 am

Zdravím "Karvinskou větev" a kluci ať se daří.Hlavně chlubte se :wink: .Ten poslední snímek nemá chybu :D .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod rawen » čtv 24 srp, 2017 8:18 am

Jsem rád, že se David ozval. :)
Ještě nějaké křáky a stromy a bude to dokonalé. Těším se, až to uvidím naživo.

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1698
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod Morris Zapp » pát 25 srp, 2017 7:02 am

busta píše:Nik nejazdí autom pomedzi moduly.
aaIMG_20170705_165839.jpg
TT, moduly, epocha III/IV
Uživatelský avatar
Morris Zapp
 
Příspěvky: 837
Registrován: ned 04 dub, 2010 3:06 pm

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod Vaclav86cz » pát 25 srp, 2017 2:16 pm

Hele jako to ježdění vozidly do haly.
Tak třeba v Riese do haly vjel i náklaďák. A né jeden, protože dané skupiny toho dovezly opravdu hodně. A nosit to ze stran doprostřed haly by byla zábava na celý den.
Takže jde to a realizuje se to i na velkých Fremo setkání.
A pokud má někdo problém s tímto návozem, tak pak mu nikdo nebrání zůstat doma a nezúčastnit se...
Vaclav86cz
 
Příspěvky: 332
Registrován: pon 03 lis, 2014 9:33 pm
Bydliště: Brünn

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod Morris Zapp » pát 25 srp, 2017 2:44 pm

Přesně tak - Donatelli problém má, tak zůstal doma a nezúčastnil se. Akorát teda nechápu, proč je mu to vyčítáno..?
TT, moduly, epocha III/IV
Uživatelský avatar
Morris Zapp
 
Příspěvky: 837
Registrován: ned 04 dub, 2010 3:06 pm

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod busta » pát 25 srp, 2017 7:20 pm

Fotografia zachytáva práve návoz modulov s dvojkoľajnou traťou dvoma skyťákmi a jednou stanicou v celkovom počte 69ks. (sú to chlapci zo Zababova) Z auta sa vyložili moduly a následne auto išlo von. Nikde v blízkosti auta nie sú postavené moduly na nohách.
Ad:2 už naposledy, vyčítal som Donatellovi jeho varovanie "No tak zrovna před tímhle setkáním bych varoval", - kedy niekto kto na tomto stretnutí nebol pred niečim varuje. Objasnil mi jeho skúsenosť s inou akciou, na ktorej sa zúčastnil a prišlo ku škode na jeho majetku.
Správne potom mal byť komentár štýlom: Ja som sa zúčastnil bla bla bla ...... a prišlo pri tom ako autá navážali moduly do haly, k poškodeniu majetku a preto pred takýmto spôsobom varujem. To je všetko.
busta
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 05 led, 2011 8:13 pm
Bydliště: Gbelce

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod Donatelli » pát 25 srp, 2017 8:02 pm

Ještě jednou a naposled! Pro ty méně chápavé. Na tuto akci nejezdím z důvodu aut na hale která tam natahají prach a jiný binčus z venku. Už jsem to jednou psal, ale někteří, kteří mají tendenci mě psát o tom k čemu se mohu vyjadřovat a k čemu ne, případně pro jistotu psát za mě, to zjevně nějak špatně pochopili. To že může dojít i k jiným škodám, z důvodu pohybu vozidel je nasnadě i z fotky. Dvěma jsem napsal SZ a dál se k tomu nebudu vyjadřovat, neb skutečně nevím jak víc polopaticky to mám napsat. Celá moje reakce vznikla jen a pouze proto, že někdo taktně nenapsal pro mě negativní stránky setkání v Bílsku. Nikde jsem netvrdil, že toto setkání je organizováno špatně, nebo že diváctvo se chová nepřístojně, či snad že zde dochází k nějakým jiným problémům.
Donatelli
 
Příspěvky: 355
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod VojtikJ » pon 28 srp, 2017 11:31 am

komedie.... přijedu autem do haly vyložím odjedu...
moduly na fotce nejsou ani na nohách!
každej kdo převáží své moduly to má zabalené ještě ve fólii...
prach a špína navezená v hale... tak to bych se rád přišel podívat jak máte doma naklizeno a bez zrnka prachu :D
Převoz v dodávce.. čiščí než sanitka? blbej vtip... převoz na vleku? ne každěj má vlek dělanej přímo na moduly, ale i tak se tam dostane víc prachu A PROTO si to každej balí do fólie...
poškození? Blbost! přijedu, vyložím a když vidím postavené moduly na nohách, je to nezodpovědnost od majitelků a bez respektu k druhým.
Co se týče modelů, tak snad jsou v krabičkách a vyndaj se až po očistě kolejí... a že se na ně práší, doma snad ne?

Chce to trošku vzít rozum do dlaně a použít ho...

P.S.Pochybuju že tam něco kličoval mezi moduly který již stály...
Šašci
VojtikJ
 
Příspěvky: 564
Registrován: stř 11 led, 2012 8:35 pm

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod teleke z tölökö » pon 28 srp, 2017 7:43 pm

Donatelli píše:Ještě jednou a naposled! Pro ty méně chápavé. Na tuto akci nejezdím z důvodu aut na hale která tam natahají prach a jiný binčus z venku. Už jsem to jednou psal, ale někteří, kteří mají tendenci mě psát o tom k čemu se mohu vyjadřovat a k čemu ne, případně pro jistotu psát za mě, to zjevně nějak špatně pochopili. To že může dojít i k jiným škodám, z důvodu pohybu vozidel je nasnadě i z fotky. Dvěma jsem napsal SZ a dál se k tomu nebudu vyjadřovat, neb skutečně nevím jak víc polopaticky to mám napsat. Celá moje reakce vznikla jen a pouze proto, že někdo taktně nenapsal pro mě negativní stránky setkání v Bílsku. Nikde jsem netvrdil, že toto setkání je organizováno špatně, nebo že diváctvo se chová nepřístojně, či snad že zde dochází k nějakým jiným problémům.

Naprosto chápu a souhlasím. Auta i návštěvníci tam na botách nanesou šíleného prachu a pak se to tam víří a sedá si to.

Ani mi nevyhovujou takovéhle mega-layouty.
Uživatelský avatar
teleke z tölökö
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 01 lis, 2016 8:29 am

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod r.hahn » sob 09 zář, 2017 6:27 pm

IMG_20170909_190028.jpg

Bernolákovo se blíží a práce pokračují :-)
r.hahn
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 16 zář, 2013 8:06 am

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod milan ferdián » ned 10 zář, 2017 7:48 am

r.hahn píše:
IMG_20170909_190028.jpg

Bernolákovo se blíží a práce pokračují :-)

A více fotek není nebo je to jen návnada :wink: ?Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod r.hahn » ned 10 zář, 2017 2:10 pm

kp2.jpg


Píše se rok 1972 a probíhá vykládka prvních vozů na nově vybudovaném překladišti ČSKD Intrans.

kp1.jpg
r.hahn
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 16 zář, 2013 8:06 am

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod rawen » ned 10 zář, 2017 3:06 pm

Ahoj Radime.
Tvá poslední věta mi trošku vyjasnila situaci, ale přesto se musím zeptat. Zůstanou panely takto "bez poskvrnky"? A má někdo (kdokoliv) fotku nové panelové plochy ze 70. let, třeba? Možná i vzhledem ke svému věku pamatuju už jen rozbité panely s výrazně nerovnou pokládkou, takže mne zajímá, jak se to dělávalo.

Díky, Radek
rawen
 
Příspěvky: 1698
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod r.hahn » ned 10 zář, 2017 4:06 pm

Ahoj Radku,

na panelech ještě trochu zapracuji, je to jen základ, ale na to teď není čas.
kp4.jpg



kp3.jpg

Celkový pohled na modul.
r.hahn
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 16 zář, 2013 8:06 am

Re: Moduly (původní téma)

Příspěvekod cipisekmp » ned 10 zář, 2017 5:31 pm

Ahoj, kdyz vidim ty panely, tak tech teda bylo. Cipisekmp.
H0/MODULY SLOVÁCKO

www.kzmslovacko.cz
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1582
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků