Loket - modulova stanice

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod marwin » pon 20 dub, 2015 3:12 pm

Ahoj,
pridavam par obrazku Lokte z moc pekneho setkani ve Vratimove. Od posledni aktualizace jsem dozelenil oblast kolem tratovky, dolepil a dobarvil jsem dlazdenou cestu. Take jsem osadil zbyvajici sloupy vedeni a hektometrovniky.
Na vypravni budovu jsem dosadil kominy a napisy s nazvy stanice a cely domecek jsem zpatinoval, to same bude cekat jeste vytopnu, aby tak nesvitila.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Marek
H0-ČSD, Rozpracováno: Lokálka 2. epocha, Hlavní trať 3./4. epocha, Hotovo: Loket, 456.0, 524.13
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 675
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Radek » pon 20 dub, 2015 5:24 pm

Mám velkou slabost pro obě stanice od L, které se ve Vratimově potkali. Loket prostě žeru! Výpravní budova se moc povedla. Ponatíraná část střechy je super myšlenkou i provedením. Snad ji zas někdy uvidím naživo.
Radek
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod marwin » úte 21 dub, 2015 12:20 pm

Radek píše:Mám velkou slabost pro obě stanice od L, které se ve Vratimově potkali. Loket prostě žeru! Výpravní budova se moc povedla. Ponatíraná část střechy je super myšlenkou i provedením. Snad ji zas někdy uvidím naživo.
Radek


Diky Radku, tak snad priste ti to vyjde.
H0-ČSD, Rozpracováno: Lokálka 2. epocha, Hlavní trať 3./4. epocha, Hotovo: Loket, 456.0, 524.13
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 675
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod marwin » úte 10 lis, 2015 3:33 pm

Ahoj,
pridam sem par fotek Lokte ze setkani v Hluku. Trat mezi Loktem a Chrudimi byla poskladana z moc peknych modulu od Tomase. Kdyz jsem slouzil v Lokti, tak pohled na kostel jsem si opravdu uzival. Po lokalce se prohanel skvsot 355.0 od MM.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Cela galerie je zde: https://picasaweb.google.com/1174100856 ... luk112015#

Marek
H0-ČSD, Rozpracováno: Lokálka 2. epocha, Hlavní trať 3./4. epocha, Hotovo: Loket, 456.0, 524.13
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 675
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Barbucha » úte 10 lis, 2015 7:23 pm

Čučel jsem na to in-natura a na fotkách si člověk neudělá představu o tom, jak je to ve skutečnosti hezké. Super! :D
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod marwin » sob 05 pro, 2015 10:19 pm

Ahoj,
pridam sem par fotek ze setkani v Grossposne, ktere bylo zamereno na 2.epochu. Bylo to poprve, kdy jsme postavili ceskou vetev a jezdili jsme cca rok 1930. Loket byl prihranicni stanice v Krusnych horach, takze se v Lokti objevovaly lokomotivy CSD a DRG.
Cela galerie je tady: https://picasaweb.google.com/1174100856 ... Posna2015#
Marek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil marwin dne sob 05 pro, 2015 10:28 pm, celkově upraveno 1
H0-ČSD, Rozpracováno: Lokálka 2. epocha, Hlavní trať 3./4. epocha, Hotovo: Loket, 456.0, 524.13
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 675
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod marwin » sob 05 pro, 2015 10:26 pm

Ted kdyz koukam na ty fotky, tak jsem si uvedomil, ze jsem auta umistil na spatnou stranu vozovky. Nojo bylo to poprve, priste si dam pozor :D .
H0-ČSD, Rozpracováno: Lokálka 2. epocha, Hlavní trať 3./4. epocha, Hotovo: Loket, 456.0, 524.13
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 675
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod milan ferdián » ned 06 pro, 2015 7:17 am

To je detail,příště vlevo :wink: .Už jsem si posteskl na jednom nejmenovaném DF,že z každého setkání máte haldu fotek a je více než jasné na královskou prezentaci na hlavním webu.Kdežto my se krčíme někde v koutku,kde nic,tam nic.I ta Popelka na tom stokrát byla líp,než my.Aspoň byla nesčekrát zfilmovaná v různých podobách :mrgreen:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Petr S. » ned 06 pro, 2015 3:17 pm

Tak se nekrčte v koutku a směle vykročte k lepším zítřkům . Kupředu H0 , kupředu H0 ( nebo levá ?! ) :lol:
Petr S.
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 16 pro, 2008 8:42 pm

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Dan Buchtela » pon 07 pro, 2015 4:44 pm

milan ferdián píše:To je detail,příště vlevo :wink: .Už jsem si posteskl na jednom nejmenovaném DF,že z každého setkání máte haldu fotek a je více než jasné na královskou prezentaci na hlavním webu.Kdežto my se krčíme někde v koutku,kde nic,tam nic.I ta Popelka na tom stokrát byla líp,než my.Aspoň byla nesčekrát zfilmovaná v různých podobách :mrgreen:
Aho MIlane, tak přijeď a foť! :wink:
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod milan ferdián » pon 07 pro, 2015 5:11 pm

Dan Buchtela píše:Aho MIlane, tak přijeď a foť! :wink:

A jako kam? :D Já mám s vámi spojení jen přes web a jsem vděčný za každou fotku.No omračující množství foto od H0 ze setkání,mě dostávají do větších,větších a větších depresí :mrgreen: :wink:

edit:
A teď mě dorazila další deprese v podobě výši nového zdravotního pojištění na rok 2016.Díky.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Irudzi » pon 07 pro, 2015 5:23 pm

- A teď mě dorazila další deprese v podobě výši nového zdravotního pojištění na rok 2016.Díky -

Milane daj si štamplu, otevři některů z tvojich knížek a budeš v poho! :D
Uživatelský avatar
Irudzi
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 02 bře, 2008 8:49 am
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Tempotaxi » pon 07 pro, 2015 5:32 pm

marwin píše:Ahoj,
pridam sem par fotek ze setkani v Grossposne, ktere bylo zamereno na 2.epochu. Bylo to poprve, kdy jsme postavili ceskou vetev a jezdili jsme cca rok 1930. Loket byl prihranicni stanice v Krusnych horach, takze se v Lokti objevovaly lokomotivy CSD a DRG.
Cela galerie je tady: https://picasaweb.google.com/1174100856 ... Posna2015#
Marek


Moc pěkné a moje srdeční léta. Málo vozů ČSD. Stačí napsat nebo říci a příště přivezu velké množství železničních vozů. Ucelené soupravy jak osobních tak nákladních vozů. :idea:
Uživatelský avatar
Tempotaxi
 
Příspěvky: 4302
Registrován: úte 24 zář, 2013 8:35 pm
Bydliště: Kladno

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod Barbucha » pon 07 pro, 2015 6:06 pm

milan ferdián píše:
Dan Buchtela píše:Aho MIlane, tak přijeď a foť! :wink:

A jako kam? :D Já mám s vámi spojení jen přes web a jsem vděčný za každou fotku.No omračující množství foto od H0 ze setkání,mě dostávají do větších,větších a větších depresí :mrgreen: :wink:

edit:
A teď mě dorazila další deprese v podobě výši nového zdravotního pojištění na rok 2016.Díky.


Nojo, roste nám životní úroveň. Proč asi socani zvedají minimální mzdu? Můžeš hádat třikrát :-D
Mělo by tě to těšit, že můžeš sponzorovat zdravotnictví, aspoň nebudeš tolik utrácet za blbosti v podobě vláčků.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Loket - modulova stanice

Příspěvekod TomBart » úte 08 pro, 2015 7:33 am

Milane, nekňourej furt a začni něco dělat a následně fotit. Tady u nás se řiká" když se chce, tak to jde. Když se nechce, tak se vždy důvod najde"

Marwin: moooc pěkný, radost pohledět
TomBart
 
Příspěvky: 496
Registrován: čtv 21 pro, 2006 10:14 am
Bydliště: Chrudim

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků