Moduly N

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Moduly N

Příspěvekod Stanin » pát 08 lis, 2013 11:19 am

Dan Buchtela píše:Rádi uvítáme mezi sebou kohokoliv, kdo má vážný zájem o stavbu N-kových modulů. Stačí, aby se ozval se projevením zájmu komukoliv z členů.

Jak se takový vážný zájem ukazuje? Když si postavím třeba jeden traťový modul a bude se líbit? N-ková vozidla mě moc neberou, ale kus krajinky 1:160 mě láká hodně. Stejně tak i stavby v tomto měřítku. Ale ještě jsem to nezkoušel.
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » pát 08 lis, 2013 11:32 am

Stanin píše:
Dan Buchtela píše:Rádi uvítáme mezi sebou kohokoliv, kdo má vážný zájem o stavbu N-kových modulů. Stačí, aby se ozval se projevením zájmu komukoliv z členů.

Jak se takový vážný zájem ukazuje? Když si postavím třeba jeden traťový modul a bude se líbit? N-ková vozidla mě moc neberou, ale kus krajinky 1:160 mě láká hodně. Stejně tak i stavby v tomto měřítku. Ale ještě jsem to nezkoušel.

Než začneš něco stavět,třeba právě ten traťový modul (což je nejlepší varianta pro začátek vše si ošahat),nejdříve kontaktuj přes SZ Dana Buchtelu,domluv si s ním schůzku a je lépe pozorně poslouchat a podívat se již na rozestavěné moduly,než by jsi musel potom přestavovat svůj. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly N

Příspěvekod Stanin » pát 08 lis, 2013 11:52 am

milan ferdián: Aha. No schůzka bude problém, když jsem z Brna. Ono na srazy n-scale bych krom nějakého modulu měl mít i vozidlo, že?
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » pát 08 lis, 2013 12:03 pm

Stanin píše:milan ferdián: Aha. No schůzka bude problém, když jsem z Brna. Ono na srazy n-scale bych krom nějakého modulu měl mít i vozidlo, že?

Tak bohatě stačí prostřednictvím emailů a jelikož jsi z Brna,tak budeš mít po ruce Boba s Vencou :mrgreen: .Vozidlo není povinnost.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » pát 08 lis, 2013 1:06 pm

milan ferdián píše:
Stanin píše:milan ferdián: Aha. No schůzka bude problém, když jsem z Brna. Ono na srazy n-scale bych krom nějakého modulu měl mít i vozidlo, že?

Tak bohatě stačí prostřednictvím emailů a jelikož jsi z Brna,tak budeš mít po ruce Boba s Vencou :mrgreen: .Vozidlo není povinnost.

Tak jsem dostal zajímavou odpověď.Máš se podívat na web zababova a tam jsou instrukce pro případné zájemce.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly N

Příspěvekod Dan Buchtela » pát 08 lis, 2013 1:14 pm

Tak ještě jednou, opakuji, co jsem napsal již výše. "Rádi uvítáme mezi sebou kohokoliv, kdo má vážný zájem o stavbu N-kových modulů. Stačí, aby se ozval..."
Takže klidně mi napiš SZ, můžeme se domluvit i na zavolání a probrat všechny Tvé dotazy osobně. Web Zababova je jen základní informačním vodítkem, samozřejmě Ti nemůže na všechny Tvé dotazy odpovědět. Nevím, proč Tě Milan odkazuje na web...
Naposledy upravil Dan Buchtela dne pát 08 lis, 2013 1:17 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » pát 08 lis, 2013 1:16 pm

Dan Buchtela píše:Tak ještě jednou, opakuji, co jsem napsal již výše. "Rádi uvítáme mezi sebou kohokoliv, kdo má vážný zájem o stavbu N-kových modulů. Stačí, aby se ozval..."
Takže klidně mi napiš SZ, můžeme se domluvit i na zavolání a probrat všechny Tvé dotazy osobně. Web Zababova je jen základní informačním vodítkem, samozřejmě Ti nemůže na všechny Tvé dotazy odpovědět.

Konečně rozumná informace... :D
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly N

Příspěvekod Dan Buchtela » pát 08 lis, 2013 1:20 pm

Milane, Ty víš přece dobře, že žádného zájemce neodmítáme. Tak proč to překvapení? :-)
Taktéž nevím, proč jsi Stamina odkazoval na web, ten mu všechny jeho otázky nemůže zodpovědět...
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » pát 08 lis, 2013 1:20 pm

Dan Buchtela píše: Nevím, proč Tě Milan odkazuje na web...

Se zeptej Franty :lol: jeho doporučení...
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly N

Příspěvekod Franta Krása » pát 08 lis, 2013 4:18 pm

Ahoj Milane,
když mi po SZ napíšeš, že máš nového zájemce o naší sekci, NIKOLIV jen o moduly 1:160, tak jsem Ti napsal, že pro nově příchozí jsou instrukce k zaregistrování do klubu na webu. Já sem nechodím zase tak často, abych sledoval co se tu řeší a jak mám odpovídat.

Měl bys příště lépe formulovat své maily. :-)

Franta Krása
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Moduly N

Příspěvekod carodej » pon 11 lis, 2013 6:54 pm

Stanin píše:... No schůzka bude problém, když jsem z Brna. Ono na srazy n-scale bych krom nějakého modulu měl mít i vozidlo, že?

No osobním vláčkem (trať 260) + MHD to do Blanska z Brna jednou ročně zvládneš i bez auta ... a tam je toho ke koukání a rozmýšlení myslím dost .... :)
TT (z analogu už digitál... ) a šilhání po N ... +malé automodely ...
Uživatelský avatar
carodej
 
Příspěvky: 202
Registrován: ned 10 dub, 2011 3:34 pm
Bydliště: Dolný Kubín

Re: Moduly N

Příspěvekod Stanin » úte 12 lis, 2013 9:06 am

Čaroděj: To o tom žádná, Blansko je za rohem. Daleko jsem myslel Prahu.
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » úte 12 lis, 2013 9:49 am

Stanin píše:Čaroděj: To o tom žádná, Blansko je za rohem. Daleko jsem myslel Prahu.

Tak vidíš není co řešit.Jen se domluv se členem sekce,aby jsi na setkání byl jako host.Pokoukáš,možná tě pusti jet s nějakým osobním motorákem.Do stanice tě určitě nepustí :lol: a učaruje ti to.V Blansku mají setkání komorní nádech a nezapomeň na večeři je tradičně i krůta,ale to nevím jestli tě Mrak vůbec k ní pustí. :lol: :lol: :lol:
A ještě ušetříš za nocleh,protože máš Blansko za bukem (až na ten kopec :mrgreen: ).
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Moduly N

Příspěvekod Franta Krása » úte 12 lis, 2013 12:00 pm

Ještě bych doplnil Milana, že Blansko 2014 (předběžně květen) bude stavební, ale postavíme i malé tréninkové moduliště, jako letos. Až na podzim bude provozní. Ve hře jsou dvě lokality na Hané, pokud by nevyšly, tak je na řadě Blansko. Včas dáme všem vědět.
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Moduly N

Příspěvekod milan ferdián » sob 07 říj, 2017 2:18 pm

Kdo hledá ten najde :wink: .Ke které stanici skladiště a remíza patří,to bohužel nevím,ale je to na 100% N-ko :D .Šestý smysl tak říká :wink: .Plnou parou vpřed k dalším N-kovým zítřkům/nezítřkům.Milan
Přílohy
Sn+şmek 004.jpg
remíza.jpg
sklad.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků