Moduly N

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Příspěvekod Dan Buchtela » ned 21 úno, 2010 8:55 pm

NOsníkem tratě nazývám tu vodorivnou část překližky, která nese kolej. Tys měl asi na mysli spodní vyztužení nosníku proti průhybu. To já ovšem doporučuji, i když se to může zdát předimezované...
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod StaraPakna » pon 22 úno, 2010 4:29 pm

No děkuji za ukázání i za skvělou instruktáž. Všem děkuji za pomoc a krásné poježdění. Chytli jste mě čekám už jen na nařezaný modul..... už bude :wink:
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod Zdenek Valter » pon 22 úno, 2010 6:29 pm

StaraPakna píše:No děkuji za ukázání i za skvělou instruktáž. Všem děkuji za pomoc a krásné poježdění. Chytli jste mě čekám už jen na nařezaný modul..... už bude :wink:


No koukám uzrál... ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2683
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod StaraPakna » pon 22 úno, 2010 9:22 pm

Zdenek Valter píše:
StaraPakna píše:No děkuji za ukázání i za skvělou instruktáž. Všem děkuji za pomoc a krásné poježdění. Chytli jste mě čekám už jen na nařezaný modul..... už bude :wink:


No koukám uzrál... ;-)


Snad jsi nepochyboval... :)
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod milan ferdián » úte 23 úno, 2010 5:42 am

StaraPakna píše:
Zdenek Valter píše:
StaraPakna píše:No děkuji za ukázání i za skvělou instruktáž. Všem děkuji za pomoc a krásné poježdění. Chytli jste mě čekám už jen na nařezaný modul..... už bude :wink:


No koukám uzrál... ;-)


Snad jsi nepochyboval... :)


Proboha ,co ti udělali v Z..... :?: :D
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod StaraPakna » úte 23 úno, 2010 7:54 am

milan ferdián píše:
StaraPakna píše:
Zdenek Valter píše:
StaraPakna píše:No děkuji za ukázání i za skvělou instruktáž. Všem děkuji za pomoc a krásné poježdění. Chytli jste mě čekám už jen na nařezaný modul..... už bude :wink:


No koukám uzrál... ;-)


Snad jsi nepochyboval... :)


Proboha ,co ti udělali v Z..... :?: :D


Ukázakli mi jak se to dělá, byli milí, půjčili mi Freda a mašinku na cestu tam a zpět.... Nebyli fírové :shock: a instruovali mne jak ten můj ostudnej kus dřeva předělat. To všechno Daník a Radek no prima sobota!
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod StaraPakna » pon 08 bře, 2010 8:59 am

Naprosto tragické je že truhlář který dostal za úkol nařezat těch pár pérkýnek ještě neudělal, 14 dní před Zákupy a do teď nemám hotovo.....
Prostě nemám na truhláře asi štěstí, jeden nemá překližku a nebude kupovat je to drahé, a druhý nemá čas.

Pokud si to nařežu sám, mám strach ýe to maflík poseká a nedodržím pravé úhle, máte někdo nějaké tipy kde řezat???
Radek mi posílal, ale je to pro mne daleko a nebo nemají tak dlouho otevřeno.... :)
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod petrh » pon 08 bře, 2010 11:01 am

ahoj, je to asi vedlejsi, ale v dubnu budu davat rezat preklizku u truhlare u nas, tak pokud budes mit pak jeste zajem muzeme udelat share;)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod StaraPakna » čtv 15 dub, 2010 6:03 pm

petrh píše:ahoj, je to asi vedlejsi, ale v dubnu budu davat rezat preklizku u truhlare u nas, tak pokud budes mit pak jeste zajem muzeme udelat share;)


Noo... tak už?


Mám truhláře 10metrů, mám u něj zakázku a mám pohádku o návalu práce :roll: . Nic víc :cry: :cry: . Vzhledem k tomu že furt finišuju na baráku (modelařina jak fík třeba palubky :wink: :lol: ) mě to trápí tak napůl, jenomže bych už moc rád alespoň jeden jedinej N-kovej modulek tak na postrk a na krajinotvorbu když ty H0 se nikam ne a ne vejít, ale statečně se, se syny za ně biju :wink: :D
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod petrh » čtv 15 dub, 2010 7:04 pm

pristi yden u nas bude merit vestavenou knihovnu a dalsi nabytek, takze to vezmu s tim, je tam dost mista, pokud bys poslal narezovy plan muzeme:) ja z ty densky zatim budu rezat jen jeden modul a ze zbytku muzu k tobe nebo kus k tobe a zbytek si necham u nej na potom:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod pavel » pát 16 dub, 2010 7:59 am

StaraPakna píše: Vzhledem k tomu že furt finišuju na baráku ....

A jestě dlouho budeš :lol: :lol: Vím co to je, taky už pořád finišuji - akorát je málo času :( a na modelaření ... no coment :( :x
pavel
 
Příspěvky: 379
Registrován: stř 24 zář, 2008 7:53 pm
Bydliště: okres ostrava

Příspěvekod StaraPakna » sob 01 kvě, 2010 9:21 am

Tak haby se neřeklo že nežijeme tedy my eN-kaři. Dneska jsem koukl na Radkovo stránky no a utrpěl sem šok :shock: , nejen že se dělá 8) , ale moc pkně se dělá :wink: :wink: A tak mě to nabudilo :twisted: že sem shrnul věci ze stolu a donesl kusy modulu I a začal (Mimochodem byl totálně odepsán a já poučen že takto tedy ne :!: ). Inu každý začátek jest těžký :oops: a pokoukl na Radkovo stránky plivl jsem si do dlaní a začal tanec.... a jak že to dopadlo :?:
Tak to eště nevím :? neb zatím nemám k čemu přiložit :wink: , ale chuť mi nechybí....
Tudy na výstafku :arrow: http://starapakna.rajce.idnes.cz/Modul_ ... euspechu./
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod milan ferdián » sob 01 kvě, 2010 11:48 am

Jen drobnost,vnitřní výztuha se osazuje vždy kolmo :wink: asi takto..

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod StaraPakna » sob 01 kvě, 2010 12:00 pm

milan ferdián píše:Jen drobnost,vnitřní výztuha se osazuje vždy kolmo :wink: asi takto..

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Ju jenomže já jí nemám s takovou pěknou lochňou co ty a tak mušela naplacato.... poslouží jako podpěra svou šířkou.
Začínám a každý začátek je těžký, mám to ale na koho svést mám tři syny.
Moduluju N-ko
StaraPakna
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 20 zář, 2009 2:41 pm
Bydliště: Vesnička pod Řípem

Příspěvekod milan ferdián » sob 01 kvě, 2010 12:24 pm

To nemáš ani přimočarku a vykružovače :?:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků