Vláčky v Kobylkách

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Příspěvekod konopaslik » úte 15 črc, 2008 10:06 am

Měl bych drobnou prosbu. Pokud je někdo z vás vlastníkem budovy od Auhagenu 12266 Štěrkovna http://www.modelovazeleznice.cz/cs/prod ... kovna-190/ , můžete mi poslat fotky postaveného modelu? Ideálně ve velikostním porovnání s něčím. Mám v plánu ji pořídit, ale nevím, jestli mi vyjde rozměrově (dle psaných rozměrů by měla) a chci si udělat představu, jak vypadá. Z té fotky, co je na eshopech, toho moc nepoznám.

Díky předem.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod Radek Mende » úte 15 črc, 2008 5:02 pm

Škoda ,před měsícem jsem jí daroval slepenou kamarádovi,mě už se nikam nevešla.
Rozměry souhlasí pro budovu s tím nájezdovým můstkem,součástí dodávky jsou i malý domek, kolárna,plechová bouda i vozíky včetně kolejí.
Měřítko 1:100.
TT DCC , PC ovládání Model Jop+ FCS,v současné době i N moduly
http://www.radyme.websnadno.cz
Uživatelský avatar
Radek Mende
 
Příspěvky: 493
Registrován: pát 20 dub, 2007 2:35 am
Bydliště: Neratovice

Příspěvekod konopaslik » stř 16 črc, 2008 7:21 am

Díky za popis, s těmi doplňkovými stavbami jsem ani nepočítal. :)
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Aktualizace

Příspěvekod konopaslik » pon 21 črc, 2008 4:26 pm

Po drobných technických potížích s internetem jsem vyloupl drobnou aktualizaci. Nečekejte žádný zázrak, neměl jsem na vláčky o víkendu moc náladu, tak jen pár drobností a trocha zeleně.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Re: Aktualizace

Příspěvekod petrh » stř 23 črc, 2008 9:04 am

konopaslik píše:Po drobných technických potížích s internetem jsem vyloupl drobnou aktualizaci. Nečekejte žádný zázrak, neměl jsem na vláčky o víkendu moc náladu, tak jen pár drobností a trocha zeleně.

no hlavne, ze jde aspon po kruckach vpred:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod konopaslik » sob 26 črc, 2008 7:15 pm

Tak, včerejší aktualizace byla jen maličká, tak jsem ji ani nehlásil. Dnešní už je o něco větší - kdo je zvědavý, jak to vypadá s průhledněním vodoteče, bude asi překvapen. ;)

P. S.: Díky Radkovi Mende za formy.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod konopaslik » ned 27 črc, 2008 12:09 pm

Ještě "drobnost" ohledně vodopádu a pak dám zas na chvilku pokoj. ;)
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod Jarda H. » ned 27 črc, 2008 1:24 pm

To konopaslik : díky za fotečky ze stavby, jsi šikulka :shock: , dávám pochvalu ! Tvoje práce se mi líbí, těším se na tu "vodu" v konečné fázi. Jen tak dál, přeji ti čas a vstřícnost okolí (šikovný ruce zjevně máš !!) :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod petrh » ned 27 črc, 2008 1:36 pm

Jarda H. píše:To konopaslik : díky za fotečky ze stavby, jsi šikulka :shock: , dávám pochvalu ! Tvoje práce se mi líbí, těším se na tu "vodu" v konečné fázi. Jen tak dál, přeji ti čas a vstřícnost okolí (šikovný ruce zjevně máš !!) :!:

no ja davam pocvhvalu za stromecky zdriva a libi se mi csad:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod konopaslik » ned 27 črc, 2008 1:53 pm

Díky, kluci... :)

Mimochodem, pokud by měl někdo zájem si vzít tyto "stromky", tak stačí říct, nelíbí se mi a kdo si řekne první, jsou jeho.

http://kobylky.plivnik.cz/stavba/00138.html

Předám buď na srazu U Hofmanů, nebo kdekoliv v Praze. Posílat se mi to nechce, jsem línej chodit na poštu.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod petrh » ned 27 črc, 2008 3:00 pm

konopaslik píše:Díky, kluci... :)

Mimochodem, pokud by měl někdo zájem si vzít tyto "stromky", tak stačí říct, nelíbí se mi a kdo si řekne první, jsou jeho.

http://kobylky.plivnik.cz/stavba/00138.html

Předám buď na srazu U Hofmanů, nebo kdekoliv v Praze. Posílat se mi to nechce, jsem línej chodit na poštu.


rikej parde, jaka je cena:) zajemce se hlasi:) budu si zkouset kousek sire trati tak nejprve jako dekoraci a pak jak to vladnu tak do kolejiste:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod konopaslik » ned 27 črc, 2008 3:31 pm

petrh píše:
konopaslik píše:Díky, kluci... :)

Mimochodem, pokud by měl někdo zájem si vzít tyto "stromky", tak stačí říct, nelíbí se mi a kdo si řekne první, jsou jeho.

http://kobylky.plivnik.cz/stavba/00138.html

Předám buď na srazu U Hofmanů, nebo kdekoliv v Praze. Posílat se mi to nechce, jsem línej chodit na poštu.


rikej parde, jaka je cena:) zajemce se hlasi:) budu si zkouset kousek sire trati tak nejprve jako dekoraci a pak jak to vladnu tak do kolejiste:)


Jsou tvý. Na kolejiště bych je na tvým místě nedával, nejsou moc hezký. Jsou to moje prvotiny, tak mi přijde líto je vyhodit, ale jen ze sentimentu, s kvalitou to nemá nic společnýho. To je raději vyhoď ty. ;)
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod petrh » ned 27 črc, 2008 3:34 pm

konopaslik píše:Jsou tvý. Na kolejiště bych je na tvým místě nedával, nejsou moc hezký. Jsou to moje prvotiny, tak mi přijde líto je vyhodit, ale jen ze sentimentu, s kvalitou to nemá nic společnýho. To je raději vyhoď ty. ;)

juuu diky:) no to se vyhazovat nebude, budu s nimi carovat v nahledu prvniho kousku trati:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Kobylky - aktualizace

Příspěvekod konopaslik » ned 10 říj, 2010 5:41 pm

Ahoj lidi - pokud by to někoho zajímalo, tak na Kobylky jsem hodil po delší době aktualizaci.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Re: TT v Kobylkách

Příspěvekod JBr » ned 10 říj, 2010 6:12 pm

Evidentne jsi to behem nataceni filmu nezapomnel, vypada to moc pekne ;)

Nicmene mam hnidopisskou, zemedelskou poznamku :) Predpokladam, ze ta dve pole u trati maji byt zorana. V realu by nikdy takhle nevypadala, protoze by byla zorana neefektivne. Te casti pole, kde se traktor s pluhem otaci, se rika souvrat a ma to specifikum, ze pri otaceni ji nejde zorat celou. Proto se pak souvrat ore samostatne rovnobezne s okrajem pole, aby se zpracovala i puda, ktera je jinak nezasazena. Cmarnul jsem to narychlo do jedne z fotografii, kterou mas na webu. Tam co jsou cervene cary, by mely byt brazdy.
Přílohy
souvrat.jpg
souvrat.jpg (77.41 KiB) Zobrazeno 6117 krát
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

PředchozíDalší

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků