TT - provoz Zababov

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: Abe Simpson, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: TT - provoz Zababov

Příspěvekod Morris Zapp » stř 24 říj, 2018 8:18 am

To bylo moje rozhodnutí, lanovku nemodelovat, protože pracnost, zejména při uvádění do provozu, pro mě zdaleka převažuje dosažitelný požitek ze hry. A taky nárok na prostor, pokud to nemá působit vyloženě hračkově, taky nebude nejmenší. Ale jestli někdo jiný si ji chce vymodelovat, bránit mu v tom určitě nebudu. Ovšem už si živě představuju, jak sešroubuje ty moduly se stožáry a pak natahuje nosné a tažné lano a připojuje vozíky :lol: To už mi přijdou jednodušší ty plavební moduly s korytem a gumovými čely, do kterých stačí nalít glycerin a může se vesele lodičkovat :wink:
TT, moduly, epocha III/IV
Morris Zapp

Příspěvekod modelarTT/TTe » stř 31 říj, 2018 9:32 pm

AhojTTe,

propozice pro setkání TT/TTe v květnu 2019 v Jaroměři (4.V.- 8.V.) jsou vyvěšeny zde:

http://zababov.cz/sekce/tt-provoz/akce/jaromer-2019/
modelarTT/TTe

Příspěvekod modelarTT/TTe » pát 02 lis, 2018 10:32 pm

AhojTTe,

v odkazu je krátký přehled některých provozních setkání TT v roce 2019. Seznam je úplně subjektivní, zdaleka neobsahuje všechna setkání a určitě některé termíny ještě budou přidány.

http://www.tyll.cz/clanek/provozni-setkani-tt-2019

Pro plánování účasti je potřeba číst propozice, pokud už jsou zveřejněny v odkazech, zejména pak data uzávěrek přihlášek s moduly, ubytování, stravování a dalších etap přípravy a sledovat jejich aktualizace.
Takže vedle obvyklého a běžného zakoupení letenek a zájezdů na letní dovolené a lístků na podzimní rockové koncerty v roce 2019 je potřeba u zaměstnavatelů a manažerek volného času zavčasu rezervovat a vyjednat si i těch několik dnů na setkání v příštím roce. Přeju hodně úspěchů v tomto vyjednávání a těším se na Vás, a to nikoli sám, ale se všemi, kteří jsou praštění nejen kolejnicí, ale i modulem.

Zdravím
modelarTT/TTe

Příspěvekod Morris Zapp » sob 03 lis, 2018 6:51 am

modelarTT/TTe píše:Trať Chomutov - Vejprty byla v roce 1964 obsluhována jedním párem Mn vlaků denně. Víc se mi zjistit zatím nepodařilo.
Doplňuji a potvrzuji: v roce 1984 odjížděl z Chomutova na vejprtskou trať jediný Mn 89350 (v 19. hodině). Do Černovic ovšem kromě toho jezdily další 3 páry Pv.
TT, moduly, epocha III/IV
Morris Zapp

Předchozí

Zpět na Moduly