okenní parapet

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

okenní parapet

Příspěvekod jirmicz » úte 28 čer, 2016 5:03 pm

Parapet v obýváku mi připadá takový volný. Na ostatních má ženská kytky, takže na jeden chci na modul :) Vychází mi to na 125x25cm. Tuhle jsem byl ve Zdicích a líbí se mi prostor bývalé výtopny. Všude všechno možný a nemožný. Nechci na tom modulu asi ani jezdit, jenom tam mít vystavený nějaký vozy a loko. Spíš šrot a tak. Točna na CD jenom ruční jako v Tanvaldě. Tady je obrázek jak bych to asi chtěl mít. Co vy na to? Za točnou na dvou kolejích remíza a na tom rozvětvení do Y zrušené zauhlování. Na dlouhé koleji podél zrušené naf. zbrojení.
Přílohy
CAM00412.jpg
jirmicz
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 09 pro, 2011 9:43 pm
Bydliště: Turnov

Re: okenní parapet

Příspěvekod hopeter » úte 28 čer, 2016 5:29 pm

Jen taková praktická... co přímé sluníčko , vlhkost ze sražené vlhkosti na skle ? :!: Jinak námět hezký. :wink:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: okenní parapet

Příspěvekod IRIS » úte 28 čer, 2016 8:40 pm

Já jsem při výměně oken nechal udělat okno o 7 cm menší,aby se mi mezi topení a okno vešel uzavřený tubus s dvojkolejkou.
Uživatelský avatar
IRIS
 
Příspěvky: 27
Registrován: sob 30 led, 2016 7:32 pm

Re: okenní parapet

Příspěvekod jirmicz » stř 29 čer, 2016 6:19 pm

Slunce tam skoro vůbec nesvití a okna jsou dřevěná, nikdy se nazapotila. Mám to okno přímo vedle PC, abych nekoukal pořád do něho a jenom se kochal diorámatem.
jirmicz
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 09 pro, 2011 9:43 pm
Bydliště: Turnov


Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků