Lepty od KuBera

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Lepty od KuBera

Příspěvekod Radek » ned 20 zář, 2009 9:03 pm

Mám hlavu v pejru z absence návodu. Pustil jsem se do stavby CDi 31. První věc, se kterou si nevím rady je sestavení podvozku tak, aby se na něj dala posadit skříň. Ty plechy co jsou ohlé nahoru mají její šířku, takže nejde nasadit. Neví někdo, kde se stala chyba?
http://picasaweb.google.cz/RadovanStef/ ... 8161298882
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Příspěvekod kubulak » pon 21 zář, 2009 10:28 am

A zkusil jsi primo vyrobce?
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am

Příspěvekod Radek » pon 21 zář, 2009 10:50 am

Nezkoušel. O komunikaci s ním se tu nepíše zrovna v superlativech. Navíc si myslím, že chyba je na mojí straně, takže sem se rozhodl nejprve se společensky znemožnit tady, mezi ostřílenými praktiky. :)
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Příspěvekod Jarda H. » pon 21 zář, 2009 3:50 pm

Radek píše:Nezkoušel. O komunikaci s ním se tu nepíše zrovna v superlativech. .........


No nevím, já osobně mám naopak s komunikací Kubera (mailem) jen pozitivní zkušenosti. Všechno zodpověděl, informoval, .... takže tento shop co se týká komunikace je u mne v pohodě. O problémech s výrobky nemohu diskutovat, po negativních či spíše problematických zkušenostech ostatních zde ve fóru jsem nákup Kubera neudělal (lepty lokomotiv)
Naposledy upravil Jarda H. dne pon 21 zář, 2009 4:10 pm, celkově upraveno 1
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 21 zář, 2009 3:56 pm

Taky bych radil zkusit přímo p. Kubíčka - ač to možná zde na foru moc zdůrazněno není, má na rozdíl od některých dalších zde zmiňovaných výrobců či prodejců příjemné jednání - jen bohužel "ustřeluje" s kvalitou postavených modelů, což je jen škoda....
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Martin HO » pon 21 zář, 2009 4:23 pm

I já jsem s p. Kubíčkem po e-mailu konverzoval bez problému. Dokonce i když jsem objednal individuální dodávku Hurvínka s přívěsem bez laku a popisů. Vyrobil jej velmi čistě. A já si je mohl nastříkat a popsat dle své představy.
Martin HO
 

Příspěvekod Radek » pon 21 zář, 2009 4:39 pm

Díky za zkušenosti, vyzkouším to tedy a zároveň se panu Kubíčkovi omlouvám za svůj nehezký a navíc osobní zkušeností nepodložený výrok. :oops:
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Příspěvekod Radek » sob 07 lis, 2009 6:14 pm

Tak: Plech je naohýbaný správně, po přitlačení a přibroušení tuhle a támhle nakonec sedl tam, kam měl.
Na emila pan Kubíček neodpověděl, ale zkoušel jsem to jen jednou, takže bach nedělal ukvapené závěry, mohla selhat technika.
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků