Stavebnice LPH apod.

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Stavebnice LPH apod.

Příspěvekod JM » čtv 01 bře, 2007 5:47 pm

Nevíte někdo, zda se ještě někde dají sehnat stavebnice vagónků od firmy LPH, nebo něco podobného? Vím ještě o stavebnicích BDDP, ale toho jsem taky moc nenašel...a jak to vůbec vypadá s kvalitou takových stavebnic? Na těchto stránkách http://www.domacimodulovka.kx.cz/vozovypark.htm
modeláře Dana vypadají dost dobře. Jo a Dane, dík za tvoje stránky, jsou pěkný!
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod dan » čtv 01 bře, 2007 6:50 pm

Díky za pochvalu
Stavebnice LPH kupuju v prodejně model loko, která ale nemá zásilkový obchod, jinak se dají také koupit na burze v praze a na internetu jsou k mání občas na aukru a prodává je taktéž pragomodel, který má i e-shop kvalita stavebnic je parádní jsou to vlastně plastikové modely jediné co se nedá použít jsou dvojkolí já používám kovová 7,8 mm. a obsahem stavebnic není většinou návod a neobsahují obtisky ty se dají koupit od f. detail ceny stavebnic jsou od cca 90,- do 250,- obtisky cca 20,-
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod JM » čtv 01 bře, 2007 8:24 pm

Díky za odpověd'! No snad se v nějaké blízké době do Prahy dostanu...na pragomodelu mají u těchto stavebnic napsáno doprodej, tak nevím, zda by u nich bylo vůbec možné něco objednat..no zkusím zavolat a uvidím. :)
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod badliner » pát 02 bře, 2007 8:21 pm

jestli jsi z plzenska...tak stavebnice ma i modeltrain na slovanske....
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Příspěvekod JM » sob 03 bře, 2007 8:38 am

badliner píše:jestli jsi z plzenska...tak stavebnice ma i modeltrain na slovanske....

Fakt?? No tak to by bylo sqelýý, v Plzni jsem dost často, hledal jsem to na jejich stránkách(maj je nově udělaný) a nenašel jsem to, tak sem myslel, že to je beznadějný. Dík
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod badliner » sob 03 bře, 2007 9:21 pm

jinak pokud by je nemeli...muzu ti je nakoupit na sebe na aukru...za ceny od 100-190 dle typu plus postovne 40 a az bys jel pres plzen stavil bys u me pro ne.....nebo jeste levnejsi je maji na www.loco.cz
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Příspěvekod JM » ned 04 bře, 2007 1:46 pm

badliner píše:jinak pokud by je nemeli...muzu ti je nakoupit na sebe na aukru...za ceny od 100-190 dle typu plus postovne 40 a az bys jel pres plzen stavil bys u me pro ne.....nebo jeste levnejsi je maji na www.loco.cz

Jojo, já na Aukru taky občas šmelím, vím že tam ty stavebnice bývají...ted' sem je konečně našel, ale nevím, proč je ten dotyčný prodejce umístil do sekce kolejivo a ne mezi vozy...
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod TT-maniac » ned 04 bře, 2007 1:53 pm

stavebnice LPH se prodavaji v hobby shopu
Uživatelský avatar
TT-maniac
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob 17 úno, 2007 3:43 pm
Bydliště: Havířov


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků