Vsa

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Vsa

Příspěvekod zugi » pát 25 črc, 2008 10:28 pm

Bazarove jsem poridil sestaveny Vsa ze stavebnice. Vyrobce nevim, lepidlo mi pripominalo Chemopren a sestaveni nestalo za nic. Ze jsem osel, to uz vim.
Rozhodl jsem se ho tedy rozebrat a sestavit znovu. Zacistil jsem hrany, udelal novou podlahu, celniky apod.
A ted prosba: nemate nekdo planek ramu nebo typak s ramem od Vsa?
Zkusim alespon priblizne modelovat ram, tahla a vzduchotechniku.
TIA
TT/IV-V.epocha , poslední měsíce/roky ve stavu ReadOnly :'(
Uživatelský avatar
zugi
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 07 bře, 2008 8:59 pm

Příspěvekod VoVo » sob 26 črc, 2008 9:20 am

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:37 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Jan Jirásek » sob 26 črc, 2008 9:28 am

VoVo píše:Vsa se dělá buď v odlitku (p. Molata) nebo to teď nějak docela nově dělají Pečky jako stavebnici, každopádně obojí bude kvalitativně tak podobně.

Katalog nákl. vozů na parostroji asi znáš? Z toho by se snad dalo něco vykoukat... http://www.parostroj.net/katalog/nv/katalog.php3?odkud=0&obdobi=0&ktere=2&razeni=0


Jsem docela na teb zázrak z Peček zvědav. Pokud to bude vypadat jako jejich perníkové odlitky, tak to potěš :P
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Radek Mende » sob 26 črc, 2008 6:06 pm

Jan Jirásek píše:Jsem docela na teb zázrak z Peček zvědav. Pokud to bude vypadat jako jejich perníkové odlitky, tak to potěš :P

Lepší perníkové odlitky ,než imaginární Taurus v českých barvách.
TT DCC , PC ovládání Model Jop+ FCS,v současné době i N moduly
http://www.radyme.websnadno.cz
Uživatelský avatar
Radek Mende
 
Příspěvky: 493
Registrován: pát 20 dub, 2007 2:35 am
Bydliště: Neratovice

Příspěvekod zugi » úte 12 srp, 2008 2:43 pm

VoVo píše:Vsa se dělá buď v odlitku (p. Molata) nebo to teď nějak docela nově dělají Pečky jako stavebnici, každopádně obojí bude kvalitativně tak podobně.


Tohle se podobá spíš stavebnici: bočnice jako jednotlivé díly, podlaha, nosník atd. Po mírném násilí se to rozpadnulo na jednotlivé díly, včetně podvozků. Ty mají otvor pro čep (u mnou zakoupených měli na sobě čep).
Kvalita začištění nic moc, nespravné lepidlo, špinavá práce.
Příště si to víc při nákupu prohlédnu. Stavebnice v e-shopu určitě vychází do 300Kč a bude kvalitnější.
TT/IV-V.epocha , poslední měsíce/roky ve stavu ReadOnly :'(
Uživatelský avatar
zugi
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 07 bře, 2008 8:59 pm


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků