Vacek Ztr a Vtr

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Vacek Ztr a Vtr

Příspěvekod Milan.D. » pon 02 led, 2023 4:09 pm

Tak, přiznám se, že tohle vidím poprvé. Kdybych ale nevěděl, že je to kombinovaná podlaha, tak bych tam ty plechové výlisky nehledal. Je to barevně hodně podobné. Já jsem pátral po netu a fotku vnitřku Es jsem našel jen jednu a navíc jen s dřevěnou podlahou. Bohužel neznám autora, tak snad mu nebude vadit když ji použiju.
Přílohy
1144501.jpg
Milan.D.
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 20 říj, 2022 7:39 pm
Bydliště: Větrný Jeníkov

Re: Vacek Ztr a Vtr

Příspěvekod Milan.D. » pát 10 bře, 2023 5:42 pm

radeksindy píše:Vladimír_B: Klasický kotlový vůz žádný, ale několik desítek nádobových vozů.

Před lety jsem měl také ambice vyšperkovat si sbírku o nádobový vůz, na který jsem sehnal od parostroje obtisky. Bohužel jsem v té době měl k dispozici jen dvě nekvalitní fotky nádobového vozu navíc každý jiného provedení. Taky jsem případnou odchylku o skutečnosti tolik neprožíval, tak jsem rozřezal nádobový vůz od Pika a předělal jej k obrazu svému. Bohužel se později ukázalo, že všechno je jinak , takže vznikl takový paskvil. Předělávat znovu už ho asi nebudu i vzhledem k nedostupnosti obtisků. Fotka předlohy k obtiskům ukazuje, že patří na jiný typ, ale to co jsem postavil zhruba odpovídá tomu co bylo na platformě Ztr a Vtr.
Přílohy
DSCF4186.JPG
173377.jpg
Milan.D.
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 20 říj, 2022 7:39 pm
Bydliště: Větrný Jeníkov

Předchozí

Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků