Bramos - stavebnice vozů Hadgs/Zav - Gags/Za

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Bramos - stavebnice vozů Hadgs/Zav - Gags/Za

Příspěvekod Mcx » stř 26 říj, 2022 3:57 pm

Co je vidět - na levých dveřích ta černá tabule - až za ČD, za ČSD stříknuto přes šablonu, vpravo 2 ROČ. PROHLÍDKA to je špatně z hlediska provedení popisu , chybí tam "žebříček", ale je otázkou zda tento nápis na vozech byl.
K režimu - vozy vyjely s 31, v roce 1981 dostaly 82, později za ČD některé zpět 31, většina 81.
Uživatelský avatar
Mcx
 
Příspěvky: 2620
Registrován: ned 06 lis, 2011 1:04 pm

Re: Bramos - stavebnice vozů Hadgs/Zav - Gags/Za

Příspěvekod Milan.D. » stř 26 říj, 2022 5:29 pm

Nahled-Hadgs-tovarni-2.jpg
Díky za připomínky, příště se polepším. Bohužel jsem nenašel žádnou fotku ze sedmdesátých let, kde by byl vidět celý popis, obtisky parostroj na tento typ jsem nesehnal tak jsem vycházel také z tohoto obrázku z netu a jak je vidět všechno tam není úplně dobře. Budu rád když přiložíte nějakou fotku ze sedmdesátých let, možná si postavím ještě jeden. Taky jsem koukal na nabídku obtisků od pana Matouška a na Hadgs v provedení ze sedmdesátých let má tu černou tabulku na dveřích taky. Tím samozřejmě netvrdím, že je to dobře, chtělo by to fotodokumentaci a tu já bohužel nemám.
Milan.D.
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 20 říj, 2022 7:39 pm
Bydliště: Větrný Jeníkov

Předchozí

Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků