směrové tabule - obtisky - prosba o grafické podklady

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

směrové tabule - obtisky - prosba o grafické podklady

Příspěvekod Ruda72 » úte 27 říj, 2020 2:24 pm

Zdravím všechny modeláře. Rád bych si nechal vyrobit obtisky směrových cedulí, co byly na osobních vagonech, na zakázku. Výroba dnes není problém, již jsem s jedním dodavatelem dohodnutý. Můj problém je, že bych potřeboval fotografie těchto směrových cedulí zejména z II a III epochy. Vítány budou fotografie z jakékoliv oblasti, ale zejména bych rád sehnal nějaké ze směrů Praha - Kladno, Kladno - Kralupy a pod. V poslední době jsem předělával několik osobních vagonů z II a III epochy na ČSD a vagony mají směrovou tabuli na skříni vozu vylisovanou, ale buď na ní není žádný nápis, nebo jsem německý přestříkal barvou. Pro celkové dokončení vozu bych byl rád, pokud by byla možnost vůz doplnit i o směrovou tabuli. Za poskytnuté podklady díky moc předem. myslím, že takové obtisky by se mohli hodin nejen mě.
Ruda72
 
Příspěvky: 202
Registrován: ned 14 led, 2018 10:11 pm

Re: směrové tabule - obtisky - prosba o grafické podklady

Příspěvekod Vladimír_B » sob 07 lis, 2020 8:30 pm

Ahoj, třeba Bankovi nabízí výrobu cedulí na zakázku podle drážních norem ze 70. a 80. let.
>H0< Nejde? To slovo neznám. :-)
Uživatelský avatar
Vladimír_B
 
Příspěvky: 1224
Registrován: ned 02 bře, 2008 6:57 pm
Bydliště: Plzeň

Re: směrové tabule - obtisky - prosba o grafické podklady

Příspěvekod Ruda72 » sob 07 lis, 2020 10:22 pm

Díky moc, skvělý tip!
Ruda72
 
Příspěvky: 202
Registrován: ned 14 led, 2018 10:11 pm


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků