Úpravy interiérů vozů Tillig H0

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Úpravy interiérů vozů Tillig H0

Příspěvekod VojtaBeton » pon 08 říj, 2018 7:56 pm

Zdravím Vás. Jsem začínající sběratel/nadšenec modelové železnice v H0. Vždy mým snem, už od mala, kdy mi otec sem tam přinesl nějaký vagónek z bazaru bylo, aby se mi jednou po kolejišti proháněla rychlíková souprava.

Nedávno jsem si koupil rychlíkový vůz od tillig a už při koupi jsem vědel, že chci, aby vagon svítil a byl v něm život. Nakoupil jsem nějaké barvy a postavičky, na internetu si našel fotky nějakých interiérů vozů a pustil se do díla.

Ještě jednou říkám, že jsem na naprostém začátku. Je možné, že tento vůz tyto interiéry nikdy neměl. Ale na sedadlech podobných barev jsem už seděl. :)

Na osvětlení čekám a postupně sem budu přidávat celou soupravu. Souprava i lokomotiva bude v DCC

Pár otázek:

Z čeho udělat závěsy v kupé
Bude osvětlení svítit i neosazené dekodérem? (Dekodéry pro osvětlení plánuji nakoupit)
Pomohl by mi potom někdo s programováním světel? (Praha/Jižní Morava)

Budu rád i za kritiku. ;)

FOTKY ZDE
VojtaBeton
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07 říj, 2018 9:57 pm
Bydliště: Praha / Jižní Morava

Re: Úpravy interiérů vozů Tillig H0

Příspěvekod Ronoath » stř 10 říj, 2018 6:45 am

Zvážil bych, zda přece jen nepředělat sedadla. Mě to v bílo zeleném Bee Tillig tolik iritovalo, že jsem si je předělával. Nakoupil jsem nová sedadla, ( http://odlitkymodely.cz/h0_prislusenstvi.html ) je to přesně "trojsedadlo do kupé oddílů." To sice taky není přesný typ, ale alespoň to nebije tolik do očí, jako kupé pro osm cestujících, jak to má Tillig.
H0, se zamračenými někde mezi roky 2001 - 2005 na Šumavě. V digitálu.
Uživatelský avatar
Ronoath
 
Příspěvky: 225
Registrován: úte 22 led, 2013 9:05 am
Bydliště: Prajzsko


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron