Vase TT

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Vase TT

Příspěvekod Hanis85 » pon 06 dub, 2009 6:09 pm

Zdrávím pustil se někdo stavby vozu z odlitku Vase, já jsem ho začal dělat je to jednoduché odlitek od p. Molaty se nemusí brousit, akorát mám problém s sehnáním vhodných podvozků já tam používám podvozky ze stavebnic LPH ale potřeboval bych je samostatné protože vozů mám vyrobit hodně i pro své známe. Pokud by je někdo měl tak bych napište dobře zaplatím. Jinak to dělám v TT.
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod TTmili » úte 07 dub, 2009 12:03 pm

Tak já mám asi dva páry pokud se nepletu mimo. Ale co zkusit pana Čambalíka (oWo) ten 26.2 dělá. A nebo můžeš vsadit na kvalitu kovu u Hekttora ale ty sou dražší.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1693
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hanis85 » úte 07 dub, 2009 3:25 pm

TTmili píše:Tak já mám asi dva páry pokud se nepletu mimo. Ale co zkusit pana Čambalíka (oWo) ten 26.2 dělá. A nebo můžeš vsadit na kvalitu kovu u Hekttora ale ty sou dražší.

Jo diky od Hektoru je to drahé díky tomu, že je to z leptu to si můžu koupit LPH Ra cisternu za 69 Kč a mám to levnější. Od Čambalíka to zkusím až budu v Praze.
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jirka1 » úte 07 dub, 2009 4:06 pm

TTmili píše:Tak já mám asi dva páry pokud se nepletu mimo. Ale co zkusit pana Čambalíka (oWo) ten 26.2 dělá. A nebo můžeš vsadit na kvalitu kovu u Hekttora ale ty sou dražší.


Pan Čambalík podvozky 26.2 nedělá, ty jsou z produkce bývalé LPH Jičín.
Uživatelský avatar
Jirka1
 
Příspěvky: 534
Registrován: pon 28 led, 2008 6:30 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Příspěvekod el_salamo » stř 08 dub, 2009 12:36 am

Hanis85 píše:
TTmili píše:Tak já mám asi dva páry pokud se nepletu mimo. Ale co zkusit pana Čambalíka (oWo) ten 26.2 dělá. A nebo můžeš vsadit na kvalitu kovu u Hekttora ale ty sou dražší.

Jo diky od Hektoru je to drahé díky tomu, že je to z leptu to si můžu koupit LPH Ra cisternu za 69 Kč a mám to levnější. Od Čambalíka to zkusím až budu v Praze.


Lept neznám, ale LPH Ra ano a není to tedy nic extra (bohužel, zvlášť proti novým modelům to dost pokulhává...)
Uživatelský avatar
el_salamo
 
Příspěvky: 207
Registrován: pát 30 lis, 2007 8:48 am

Příspěvekod TTmili » stř 08 dub, 2009 12:15 pm

Jirka1 píše:
TTmili píše:Tak já mám asi dva páry pokud se nepletu mimo. Ale co zkusit pana Čambalíka (oWo) ten 26.2 dělá. A nebo můžeš vsadit na kvalitu kovu u Hekttora ale ty sou dražší.


Pan Čambalík podvozky 26.2 nedělá, ty jsou z produkce bývalé LPH Jičín.


A tak teď sem to projel a skutečně. Za tohle se omlouvám, přístě se radši podívám než něco napíšu.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1693
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků