Fotografie vozů Laz/Iacqs a R/Rt (chladici a kotlove vozy)

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Fotografie vozů Laz/Iacqs a R/Rt (chladici a kotlove vozy)

Příspěvekod Delude » čtv 10 led, 2008 1:16 am

Zdravim. Nemate nekdo k dispozici alespon par fotek chladicich vozu rady Laz pripadne Iacqs a dvounapravovych cisteren R / Rt?? Nikde na netu nemuzu sehnat poradny fotky a ty na parostroji jsou vcelku k nicemu :wink:
Jde mi o popisy, ruzny loga a tak. Dik za kazdy info. :)
Delude
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 09 led, 2008 12:39 am

Příspěvekod Jarda H. » čtv 10 led, 2008 7:49 pm

Asi to bude těžké, snad poradí i další - já jen zopakuji informaci ke kotlákům ČSD řady Rt, co jsem psal tt-maniacovi v sekci Podklady ke stavbě !

Takže ani tyhle fotky nejsou právě dostupné (aspoň já o nich nevím), na parostroji v sekci MODELY najdeš články o přestavbách kotlových vagonů (Piko, Kleinmodellbahn) na řadu Rt ! Takže jde sice jen o 3 fotky modelů (!) kotláků Rt, ne skutečné vagony, ale jako inspirace o umístění nápisů, provedení apod. snad postačí. Navíc je tam jediná fotka - ne moc podařená :( - skutečného vagonu Rt.
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2796
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Jarda H. » pát 01 úno, 2008 7:47 pm

Tak jsem při tom brouzdání - pardon, vlastně serfování po netu narazil na fotky cisteren řady R, takže tady je odkaz (fotky č.3 až 7, 28 a 27) :

http://modely.firenet.cz/gallery.php?mo ... zek_id=386


Snad to pomůže při dalším rozhodování a případné stavbě modelů :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2796
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků