Odlitky na "Géčko"

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti G a větší.

Moderátoři: Michal Dalecký, Rudolf

Odlitky na "Géčko"

Příspěvekod boy.rough » čtv 10 zář, 2009 4:12 pm

Ahoj všem "zahradníkům" :D .
Pánové,
mám otázku zda si někdo stavíte modely z odlitků. Pokud ano, kde je nakupujete? Nejsem líný hledat na netu, jen na to teď vzhledem k domácí situaci nemám čas.
Díky za tip a ať se Vám všem na Vašich zahradách daří.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Odlitky G

Příspěvekod Hanis85 » čtv 10 zář, 2009 5:37 pm

Mohu vám sehnat ve velikosti 1:45, mělo by to být ono, nic většího není.
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rawen » čtv 10 zář, 2009 6:45 pm

Doporučuju kontaktovat drah-servis.cz - pana Šilera, který dělá zahradní měřítka.
Z dotazu není patrné, zda sháníš kastle nebo doplňky - pokud to druhé, doporučuju katalog od REGNERa (za 168Kč), v kterém jich je spoustu.

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1693
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod Rtep » čtv 10 zář, 2009 7:03 pm

Na velikost zahradní železnice není mnoho odlitků, stavebnice jsou spíše koncipované jako frézované modely s PSH, nebo laserem řezané modely z kvalitních překližek, dále se dá sehnat spousta doplňků a dílů hlavně u našich něměckých sousedů a nejvíce na našem setkání v Schkeuditz. případně na fóru zahradní železnice.Specifikujte co potřebujete a já vás přímo odkáži. Případně zpráva na PM.
Uživatelský avatar
Rtep
 
Příspěvky: 353
Registrován: stř 08 dub, 2009 8:23 am

Re: Odlitky na "Géčko"

Příspěvekod boy.rough » pát 11 zář, 2009 3:44 pm

boy.rough píše:Ahoj všem "zahradníkům" :D .
Pánové,
mám otázku zda si někdo stavíte modely z odlitků. Pokud ano, kde je nakupujete? Nejsem líný hledat na netu, jen na to teď vzhledem k domácí situaci nemám čas.
Díky za tip a ať se Vám všem na Vašich zahradách daří.


Ještě upravím svůj dotaz či chcete-li požadavek, jde mi o něco opravdu českého :D . Dík.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Rtep » pon 14 zář, 2009 9:23 am

Opravdu úplně něco českého není na trhu, kromě připravovaného Brejlovce v G a oplenového vozu Jh. Ostatní je většinou a pouze k částečnému počeštění např. LGB lokomotiva U, el. lok. MIXNITZ, tramvaj, Stainz na nějakou průmyslovku a nákladní vozy dále potom vozy od LASERGANG z překližky.
Uživatelský avatar
Rtep
 
Příspěvky: 353
Registrován: stř 08 dub, 2009 8:23 am

Příspěvekod boy.rough » úte 15 zář, 2009 6:41 pm

Tak jo,
díky všem, kteří se zapojili do diskuze. Zatím to tedy odkládám na dobu neurčitou.
Mějte se pěkně a ať se Vám na Vašich zahradních tratích daří.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm


Zpět na Modely velkých měřítek a zahradní železnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků