Železnička pri Čiernej Vode

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti G a větší.

Moderátoři: Michal Dalecký, Rudolf

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod vojtas » ned 22 kvě, 2022 9:35 pm

alexander:
Stavebnice evropských parních lokomotiv na LGB 45mm rozchod dělá třeba firma Regner.
TT
Uživatelský avatar
vojtas
 
Příspěvky: 1349
Registrován: ned 20 čer, 2010 10:32 am
Bydliště: Praha

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » pon 23 kvě, 2022 9:18 am

Ahojte,

chcem pokračovať s „parnou“ témou, možno niekoho inšpirujem, aby nepreháňal po záhrade len elektrické „pary“, ale aby si pekne užil aj prípravu na jazdenie, teda naolejoval všetky pohyblivé časti rozvodov a dvojkolí, doplnil vodu, palivo (v tomto prípade plyn), doplnil olej do lubrikátora a až potom postavil lokomotívu na koľaj, „zakúril“ a počkal na dostatočný tlak pary a potom rozbehol to malé bafkajúce čudo a potešil sa sluchom aj zrakom (ale trocha aj čuchom-lebo rozohriaty olej tiež vonia :-)).A keďže som si tým prešiel ako úplný začiatočník v tejto oblasti, určite to dokáže hocikto, kto sa na to odhodlá.

Ako som už písal, dal som sa na mierku 1/13 – 1/14, v tejto mierke vychádza rozchod 45 mm ako 600 mm v skutočnosti (presne 1/13,33, v anglosaskom svete je to 1/13,7 kvôli tomu, že oni majú častý rozchod 610 mm.) Parné lokomotívy v tejto mierke začala vyrábať firma Accucraft, žiaľbohu skoro všetko anglosaského pôvodu. Z toho dôvodu mi bolo jasné, že si musím postaviť lokomotívu sám, ak chcem, aby mala „európskejší“ vzhľad. Tiež som chcel, aby lokomotíva mala výborné jazdné vlastnosti, t.j. plynulý rozjazd aj dojazd. Našťastie v tom čase začal vyrábať jeden chlapík z Austrálie zotrvačníky pre niektoré parné lokomotívy od firmy Roundhouse (GB) ďalej len RH. A keďže firma RH vie dodať aj funkčné pojazdy aj stavebnice parných lokomotív, voľba padla na túto firmu. RH vyrába modely v mierke 1/19 , v tejto mierke sa jazdí na rozchode 32mm ako na 610mm v skutočnosti. (lokomotívy sú prerozchodovateľné aj na 45mm) Bolo mi teda jasné, že budem musieť nejakým spôsobom upraviť pojazd lokomotívy tak, aby zodpovedal „mojej“ mierke, a aby sa kotol dostal o niečo vyššie nad koľaje.
Moje prvé stretnutie s novou parnou lokomotívou vyzeralo asi takto:

IMG_3178.jpg


kopa súčiastok, samozrejme s návodom. Neskôr pribudla stavebnica kotla:

IMG_4587.jpg


Ďalšie pokračovanie nabudúce.
Jozef

PS: maličké parné lokomotívy sa objavili aj v mierke 1/87, napr. viď toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=fCRZXE4 ... Waldbahner
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Rtep » pon 23 kvě, 2022 12:04 pm

Pěkný den pane Josefe

S modely pro páru je to nyní trochu složitější, asi víte že po smrti pana Regnera byla firma převzata do nových rukou, ale bohužel došlo k omezení nabídky viz. aktuální katalog. Regnerky jsou opravdu dobré lokomotivy. Dále je tu firma Reppingen s měřítkem 1/22,5 nebo 1/13. Ještě existuje firma ASTER a mnoho dalších zde již zmíněných a nabízejících třeba jenom díly nebo jejich výrobu viz odkaz :http://www.dampf-modell-bahn.de/lief.htm. Dále je občas možné koupit na Ebay parní lokomotivy z produkce Märklin, které jsou postaveny na bázi kotle a armatur od Regnera na pojezdech Maxi programu ( rozchod 1 ) jenž už se nevyrábí.
Je ale otázka jak to nyní po období covidu skutečně vypadá, spíše které firmy jsou aktivní.

Omlouvám se Vám pane Josefa za příspěvek do Vašeho vlákna, ale pokud by jste měl zájem a nebo i všichni ostatní přijet za námi do Brna a to o víkendu 4-5 června do Olympie tak budete velmi vítání. Budeme tu mít opět po dvou letech naše venkovní kolejiště s Live Steam lokomotivami a mnoho dalšího.Případně kontakt nebo podrobnosti přes SZ.
Zdravím z Brna PH.
Uživatelský avatar
Rtep
 
Příspěvky: 353
Registrován: stř 08 dub, 2009 8:23 am

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » úte 24 kvě, 2022 6:42 pm

Zdravím všetkých,

niečo k tým výrobcom, čo nadhodil Rtep: predtým, než som išiel do tejto oblasti živej pary, tak som si samozrejme "preklepol" viacero výrobcov,
dokonca som chcel začať s niektorou z lokomotív v mierke 1/13 od Reppingenu, vtedy mal v ponuke tuším tri typy. Pred pár rokmi bohužiaľ
zrušil webovú stránku, resp. zredukoval ju len na najdôležitejšie informácie, takže treba ho kontaktovať priamo. Ale ponuka bola vtedy zaujímavá
aj v mierke 1/22,5, tam mal ešte viac typov lokomotív.
Pekné lokomotívy robí aj Herrmann Echtdampf v mierke 1/22,5 ale momentálne tuším neprijíma objednávky, dodacie lehoty má 12 mesiacov.
Aj v mierke 1/13 robí takú malú orensteinku.
No ale nemeckých výrobcov som nakoniec v tom čase vylúčil, a to z dvoch dôvodov. Nikto z nich nevyrábal lokomotívy s vonkajším rámom (tie mám totiž v obľube)
a potom tu bola otázka inštalácie zotrvačníka, ktorý by som si asi musel vyrobiť sám, aj so všetkými prevodmi atď., čo by bol asi mierny problém.
A zotrvačník z Austrálie bol šitý na mieru práve pre lokomotívy od firmy Roundhouse Engineering Co. Ltd. Takže som nakoniec zakotvil u tejto firmy a som spokojný.
Ešte k tomu Brnu: pred pár rokmi som navštívil toto podujatie, musím povedať, že bolo zaujímavé a určite si to znova niekedy zopakujem.
(tento rok mám ale zrovna v tom termíne isté rodinne povinnosti)

Jozef
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » sob 28 kvě, 2022 7:09 pm

Ahojte,

takže pokračujeme v „stavbe“ parnej lokomotívy. Neberte, prosím, ďalšie riadky ako návod, skôr je to také podelenie sa so skúsenosťami a povzbudenie pre tých, ktorí váhajú nad stavbou vlastnej parnej lokomotívy. Najskôr chcem ale vyvrátiť Alexandrove obavy, že človek musí mať veľmi dobre vybavenú dieľňu, aby sa mohol do toho pustiť. Myslím, že opak je pravdou.
Ja som teda potreboval: vŕtačku so stojanom (malá proxxonka), spájkovacie horáky na mäkké a tvrdé spájkovanie, sady pilníkov, brúsne papiere, zverák, žiletkovú pílku a malú pílku na železo, šubleru, pravítko, milimetrový papier, program na rysovanie (pre laser), nejaká tá chémia na odmastenie, základové farby (etch primer) a farby – v spreji a ďalší spotrebný materiál (vrtáky, matičky, skrutky, nity, nejaké mosadzné profily...).
Tu je časť môjho dielenského vybavenia, ktoré som spomínal.

IMG_4594.jpg


Najskôr som si vybral, ktorý kit použijem ako základ pre stavbu lokomotívy. Vybral som si kit „Billy“- dvojnápravový pojazd s kotlom, len som si vybral inú dýmnicu a kotol, ktorý má poisťovací ventil a teda aj parný dóm bližšie ku komínu. Na základe rozmerov pojazdu (obrázok nájdete na stránkach RH)
http://www.roundhouse-eng.com/
som si nakreslil, ako bude moja lokomotíva približne vyzerať, pričom mala byť o niečo dlhšia. Sám som si potreboval vyrobiť: kabínku, čelá rámu a bočné steny rámu, plech pod kotlom, piesočník, upraviť dýmnicu a dorobiť, prípadne dokúpiť niektoré ďalšie detaily. Tí, ktorí by si chceli postaviť lokomotívu v mierke 1/22,5, nemusia robiť čelá a bočné steny rámu, ja som si ich musel kvôli mierke zväčšiť. Pozor: Billy sa dá kúpiť buď ako hotová lokomotíva, ako hotový pojazd s kotlom ale bez kabínky alebo ako kit – teda kopa súčiastok, ktorú treba zostaviť. Od toho závisí aj cena.
Keď mi prišli súčiastky z RH, zostavil som si rám s dvojkoliami, aby som presne zmeral, aké rozmery musí mať nový zväčšený rám. Totiž chcel som to urobiť tak, že nové bočné steny rámu zakryjú bočné steny pôvodného rámu, v ktorých boli nalisované ložiská pre dvojkolia. Hodil som to na mm papier, pričom som musel zobrať do úvahy aj uchytenie čiel rámu, polohu kabínky a pod.
No a potom to bolo treba prekresliť všetko pre laser. Na nový rám som dosadil aj zopár detailov, ktoré na pôvodnom ráme neboli alebo mi nevyhovovali. Bočné steny rámu aj s imitáciou odpruženia môžete vidieť nižšie. Pre uchytenie čiel rámu som si na bočné steny prispájkoval „uši“ (tvrdou spájkou) na ktoré som potom uchytil komplet čelá. Podobné „uši“ som prispájkoval aj z hornej strany rámu pre uchytenie plechu pod kotlom a uchytenie kabínky.

Tu vidíte pôvodné bočné steny rámu, ktoré budú skryté a nové bočné steny rámu s už naletovanými "ušami".

IMG_3286.JPG


No a takto vyzerá už predbežne temer kompletný zostavený rám (pohľad odzadu)

IMG_3367.jpg


JM
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod alexander » ned 29 kvě, 2022 6:32 pm

Jozef, ako to vlastne brzdí????
alexander
 
Příspěvky: 394
Registrován: pon 25 úno, 2008 7:47 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod alexander » ned 29 kvě, 2022 6:35 pm

Pýtam sa preto, že začínam byť "inšpirovaný". Bo to vybavenie dielne mám. :D
alexander
 
Příspěvky: 394
Registrován: pon 25 úno, 2008 7:47 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » ned 29 kvě, 2022 7:52 pm

Jednoducho uberieš paru :-) Ono zase zotrvačnosť tej lokomotívy nie je nejaká veľká, váži cca 4,5kg a rýchlosti sú malé...takže odporové sily vo valcoch plus ostatné sily ju rýchlo zastavia. Samozrejme, kto bude preháňať lokomotívu na plné „pecky“ - čo sa moc neodporúča, tak by brzdná dráha mohla byť dosť veľká, ale jednoducho potom dáš protiparu, teda akoby si menil smer jazdy a pridáš paru, takže piesty začnú byť brzdené a lokomotíva temer okamžite zastaví.
Ja osobne si rád vychutnávam pomalú jazdu (ako sa na úzkokoľajku 600 mm patrí), takže s brzdením nie je ozaj žiaden problém. Akurát keď idem pripojiť vagóny, treba ísť pomaly a včas ubrať paru, aby lokomotíva zotrvačnosťou došla k vagónom. Ja tam mám ešte namontovaný ten zotrvačník kvôli plynulej jazde (pri rozbiehaní a spomaľovaní), takže to treba brať aj pri malých rýchlostiach do úvahy, ale to si človek rýchlo zvykne.
JM
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Zlámalík » ned 29 kvě, 2022 9:22 pm

Jen tak si to čtu a čumím... Co se dá všechno udělat a jak je to krásný.
Vy to asi všechno znáte, já jsem jen TTčkář s velkou zahradou bez železnice :D Ale procházel jsem si web a našel jsem přestavbové kity z měřítka 1:19 (neboli 16mm scale), co používá Roundhouse, na měřítko 1:13 (neboli 7/8). Je to k mání třeba na Mikes Models a zmínku jak na to, jsem našel tady.
Ono už jen vyznat se v tom jejich značení je na palici. Pro ty, kdo netuší, jen poznámka - měřítko 16 mm je když se jedna stopa (305 mm) = 16 mm v modelu, čili 1:19. A měřítko 7/8 je když 1' = 7/8", takže 1:13,7 - jasný, ne? :lol:
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1781
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » pon 30 kvě, 2022 10:04 am

No ešte že to Zlámalík pripomenul, ja som úplne zabudol na to, že je možné dostať kúpiť nadstavby lokomotív pre veľkosť 1/13 aj na pojazd „Billy“, sám som o tom kedysi uvažoval, potom som sa rozhodol ísť vlastnou cestou, ale nevylučujem, že nevyužijem v budúcnosti aj túto možnosť. Veľmi sa mi páči konkrétne toto prevedenie:

https://mikes-models.co.uk/product/rail ... -body-kit/

Pozor, za tú cenu je len tá nadstavba, tú treba zospájkovať, nafarbiť a upevniť k pojazdu.
JM
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » stř 01 čer, 2022 9:01 am

Pokračujem v poznámkach k stavbe lokomotívy.
Po zostavení rámu nasledovala montáž parného stroja a tiež skúška upevnenia a upresnenia polohy kotla na ráme. Pokiaľ sa človek drží návodu na zostavenie parného stroja, všetko ide v princípe hladko a po troche úsilia som mal pojazd hotový . Bolo treba ešte namontovať zotrvačník pre plynulú jazdu. Zotrvačník som mal vtedy ešte starej konštrukcie, kedy bol poháňaný reťazou, ktorá ho spájala s ozubeným kolesom na hnanej náprave. Pri konštrukcii bočných stien rámu bolo treba vtedy myslieť na otvory pre uchytenie konštrukcie zotrvačníka. Nová konštrukcia zotrvačníka toto už nevyžaduje. (o tom neskôr)

Tu je skúška polohy kotla na ráme. Keďže som konštruoval vlastný rám, bolo treba zaistiť správnu polohu kotla v oblasti kabíny, pretože rám je v tých miestach znížený.
Mimochodom, ten pekný komín mi vysústružil miestny majster podľa môjho zadania.

IMG_3369.jpg


Takto vyzerá zotrvačník starej konštrukcie, ktorý mi dodal chlapík z Austrálie.

IMG_3093.jpg


No a tu je zostavený rám aj s parným strojom. Na parnom stroji bolo pred spustením ešte treba upraviť správnu polohu protikľuky a polohu šupatiek vo válcoch.
Môže to byť trocha zdĺhavá práca - s tými šupatkami, lebo ich správna poloha sa prejaví až pri skúške parného stroja. Ak to nie je celkom podľa našich predstav, treba dať dole kryty válcov a odmontovať tyče so šupatkami, a šupatká posunúť. Inak v angličtine sa tomuto hovorí "valve gear timing", napríklad. K tomu existuje viac videí, niektoré sú celkom názorné. Napr. pod obrázkom nižšie uvedené. Vo videu môžete vidieť, ako vyzerá pôvodná konštrukcia pojazdu kitu "Billy."

IMG_3379.jpg


Našiel som takéto video k timingu:

https://www.youtube.com/watch?v=CUBzvNe ... GeoffSmith

JM
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod vojtas » stř 01 čer, 2022 11:56 am

Asi blbej dotaz, ale jak to má vyřešené zásobování kotle vodou? Bude tam někde nějaké čerpadlo poháněné od nápravy? Takhle malý inijektor si asi funkční představit neumím.
TT
Uživatelský avatar
vojtas
 
Příspěvky: 1349
Registrován: ned 20 čer, 2010 10:32 am
Bydliště: Praha

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » stř 01 čer, 2022 12:53 pm

Otázka je úplne legitímna, čerpadlá poháňané od nápravy sa používajú na lokomotívach, ktoré spaľujú uhlie, táto lokomotíva spaľuje plyn, a tu je čas vyhorenia plynu nastavený tak, že ešte zostane nejaká voda v kotli, aby sa náhodou kotol nepoškodil, takže čerpadlo sa tu nepoužíva. Na jedno naplnenie jazdí lokomotíva (podľa záťaže) 30 – 40 min.
JM
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod rawen » stř 01 čer, 2022 1:03 pm

Ahoj,
s tím tak úplně nesouhlasím. Stavěl jsem Decauville (na elektriku), která má v originální parní verzi čerpadlo.
https://www.youtube.com/watch?v=rNIARHB6-5c

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1693
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Železnička pri Čiernej Vode

Příspěvekod Jozef Milko » stř 01 čer, 2022 1:47 pm

No hej, ten model dobre poznám, ale na komerčne (sériovo) vyrábaných kitoch alebo hotových lokomotívach vyhrievaných plynom to nebýva zvykom, zvyčajne sa to rieši tak, ako som napísal. Pri lokomotívach na uhlie je to skoro pravidlo, tam je to totiž troška iné ako s plynom. Ak dá niekto na svoj model (vyhrievaný plynom) čerpadlo - nič proti tomu, ale musí mať, samozrejme, väčšiu zásobu plynu aj vody (prečerpávanú z vaní alebo tendra), aby to malo zmysel. To, čo som napísal v predchádzajúcom príspevku nebol kategorický imperatív :-)
JM
Jozef Milko
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 07 črc, 2019 7:25 pm

PředchozíDalší

Zpět na Modely velkých měřítek a zahradní železnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků