Různé

Specializované fórum pro všechny Houmrovy parádičky.

Moderátoři: Michal Dalecký, Houmr

komínky u hurvínka

Příspěvekod root » stř 01 črc, 2009 10:24 am

Ahoj,
mohu se zeptat, jaké průměry injekčních jehel jsi používal na komínky u hurvínka? Také by mě zajímalo, kde se dají koupit - jestli normálně v lékárně?
root
 
Příspěvky: 20
Registrován: pát 28 bře, 2008 6:55 pm

Příspěvekod dandan » pát 03 črc, 2009 8:44 am

co se stalo s houmrovyma strankama? Taky vam naskoci jen modre pozadi a jinak nic? :roll:
dandan
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22 led, 2009 4:10 pm

Příspěvekod JeeL » pát 03 črc, 2009 8:52 am

dandan píše:co se stalo s houmrovyma strankama? Taky vam naskoci jen modre pozadi a jinak nic? :roll:

Tento stav uz pozorujem od vcerajska :(
JeeL
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 16 říj, 2007 8:37 am
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Houmr » pát 03 črc, 2009 10:05 am

Problém na servru web zdarma. Nešlo mi přepsat původní index.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Víři

Příspěvekod Barbucha » ned 05 črc, 2009 12:13 pm

Stránky fungují, Houmi, ale pořád v 1/3 sekcí víří víři. Je to škoda, hrozně se těším na každou aktualizaci :( . Pokus se s potvůrkama zamést. Mohl bych ti vypsat, v kterých sekcích to zlobí.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod Houmr » ned 05 črc, 2009 3:12 pm

Poslal jsem ti SZ, ale už nějak nevím co s tím udělat. Zkoušel jsem už snad všechno, změněná hesla nový Comander s dvěma hesly, vyčištění PC. Pomalu nevím co už zkusit.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod vonBahnhof » ned 05 črc, 2009 5:25 pm

Ahoj, Houmře,
nevím, jestli jsi to už dělal, ale bylo by možná dobré obnovit celej obsah webu z nějaké zálohy, kterou máš projetou doma antivirákem. Jinak to vypadá na podobnou mrchu, co nám dělala peklo na webu asi před 3 týdny. Tohle + změna hesla na Total Commanderu (pozor, na starým TC heslo neukládat!) pomohlo a je klid. Hodně štěstí.
HO Lenz digital, IV./V. epocha, ČD, DB
http://von-bahnhof.rajce.net
Uživatelský avatar
vonBahnhof
 
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 11 říj, 2007 4:02 pm
Bydliště: Zlínský kraj - Kroměřížsko

Příspěvekod Houmr » ned 05 črc, 2009 5:27 pm

Jo to už jsem taky zkusil, zatím bez úspěchu. Teď ještě zkouším vyčistit PC v nouzovém režimu, tak uvidíme. Bohužel nejsem žádný PC mág. Vše se učím sám za pochodu.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod romino » ned 05 črc, 2009 7:51 pm

ahoj, písal som ti odpoveď do knihy. Označenie útočné stránky, nemusia znamenať že sú momentálne napadnuté. Dokonca v podrobnostiach sa píše, že si ich naposledy mal napadnuté 20.6. a posledná kontrola bola 23.6. Musíš len požiadať o opakovanú kontrolu, aby ich vyradili zo zoznamu podozrivých stránok. Ja som mal takto označené moje asi týždeň pokiaľ som prišiel ako na to. Samozrejme, že pri kontrole musia byť čisté.
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod MirekTT » ned 05 črc, 2009 9:23 pm

Houmře, já jsem u tebe na webu skoro furt, a můj eset nehlásí/nehlásil nic, až na ten výpadek z poslední doby.
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Příspěvekod Houmr » pon 06 črc, 2009 4:09 am

Děkuji za info. Mě Eset taky již nic nehlásí.
add Romino - tím by to mohlo být, kde se o to žádá, to mě nenapadlo.
Nejsem žádný počítačový expert vše se učím sám za pochodu, takže jsem ani nevěděl, že nejlepší je ničit vir v nouzovém režimu, což se mi taky povedlo.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod romino » pon 06 črc, 2009 6:21 am

Houmr píše:Děkuji za info. Mě Eset taky již nic nehlásí.
add Romino - tím by to mohlo být, kde se o to žádá, to mě nenapadlo.
Nejsem žádný počítačový expert vše se učím sám za pochodu, takže jsem ani nevěděl, že nejlepší je ničit vir v nouzovém režimu, což se mi taky povedlo.


Virus tam podla AVASTu nemas, tak uz len nech zrusia to upozornenie. Musis sa zahlasit na web nastroje Googlu https://www.google.com/accounts/Service ... s%2F&hl=cs (divoky odkaz, ale lepsi som nenasiel). Ten bude vyzadovat overenie vlastnika webu (admina). Robi to tak, ze do svojho indexu vloziz kusok textu,ktory najdes po registrovani. Po overeni by mala byt hned na prvej strane ziadost o novu kontrolu webu. Kedze mas v zoznamoch viac casti (stromy, rotunda, stromy, PAo,...), budes ich musiet robit po jednom, alebo ich premenovat na nove nazvy :(
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod romino » pon 06 črc, 2009 6:29 am

Houmr píše:Děkuji za info. Mě Eset taky již nic nehlásí.
add Romino - tím by to mohlo být, kde se o to žádá, to mě nenapadlo.
Nejsem žádný počítačový expert vše se učím sám za pochodu, takže jsem ani nevěděl, že nejlepší je ničit vir v nouzovém režimu, což se mi taky povedlo.


tu je este link pre napovedu http://www.google.com/support/webmaster ... swer=45432 . Teba sa tyka cast skodlivy SW/malware. Ja som to tiez zistil az po napadnuti a bojoval som s Googlom asi tyzden, pokial ich vyradil. Ono to hlasenie zobrazuje Mozilla (IExplorer nie), preto niekomu idu bez problemov a niekomu nie. V Mozille sa da upozornenie vypnut v NASTROJE/MOZNOSTI/Varovat , pokial stranka je povazovana za utocnu. Ale neodporucam, predsa len je to na nieco dobre.
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod Kubo » čtv 09 črc, 2009 2:05 pm

Ahoj Houmr ti máš platenú verziu? pri verzii zdarma /mislím/ že je web stránka chránenena proti virom firmou napr.: websnadno ci nie? :shock: :? :?:
Uživatelský avatar
Kubo
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27 úno, 2009 2:52 pm

Příspěvekod Barbucha » pát 10 črc, 2009 6:24 pm

Už to zas šlape jak má :-)
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Houmrovy vlaky (houmrovyvlaky.wz.cz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků