Různé

Specializované fórum pro všechny Houmrovy parádičky.

Moderátoři: Michal Dalecký, Houmr

Příspěvekod andrejH0 » pon 06 dub, 2009 8:21 am

zdar
ja pomohol...vcera som kupil 2 sestky mineralok ..tak snad dojde vyplata aj z mojich penezi :lol:
H0, ČSD, IV 1985 - 1990, digital
andrejH0
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 27 led, 2009 7:34 pm
Bydliště: SR Sekule

Příspěvekod petrh » pon 06 dub, 2009 8:51 am

andrejH0 píše:zdar
ja pomohol...vcera som kupil 2 sestky mineralok ..tak snad dojde vyplata aj z mojich penezi :lol:

ja si teda spis myslim, ze Houmr nema problemy u Tomy (nyni koncer General bottlers - neboli pepsi :) ) ale spis s tim predchozim zamestnavatelem, ktery mu nedal plat a jsou zde pracovne pravni tahnaice (podobne jako u sklaru ve svetle a pod - pracak rika neni to radne ukonceny, podpora neni, sklarna rika jsme v konkurzu nemame penize a pod...)
kazdopadne ja houmra podporuji denne jednim vyrobkem;) nekdy teda i neprimo jeho firmu Toma 100% orange juice:D
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod andrejH0 » pon 06 dub, 2009 8:59 am

ad petr
ja to pochopil, ze s tym predchadzajucim ma problem...aj toto som pomahal riesil ked kamosku prepustili a firma isla do konkurzu a dlhovali jej asi pol roka vyplatu.dnes ma orobtu und ea tie prachy nevidela, lebo firma zmenila nazov a majitela a robia to iste co predtym a prachy po byvalom sa nevyplacaju. ale snad Houmr to prekona a daju mu ajke dlen cast prachov ale snad nieco a tak rpeto kupujem vodu.
dnes je to zle zo zamestanvatelma su moc na koni a nik ich neda dole pomaly
H0, ČSD, IV 1985 - 1990, digital
andrejH0
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 27 led, 2009 7:34 pm
Bydliště: SR Sekule

Příspěvekod Houmr » pon 06 dub, 2009 9:47 am

Ano je to opravdu problém s předchozím zaměstnavatelem. Ale snad to tento týden už dospěje k nějakému konci a vypadá to, že budu žádat o vyplacení peněz přímo pracák. Tedy aspoň část peněz.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Nomed » pon 06 dub, 2009 4:04 pm

Tak hodně štěstí, ať uspěješ :!:
Nomed
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 06 led, 2009 1:01 pm
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Houmr » stř 08 dub, 2009 4:48 pm

Mám prosbu na kolegy modeláře, potřeboval bych poradit s vyplněním formuláře k soudu. Přihláška pohledávky Pokud by byl někdo ochoten, či hlavně znalý mi poradit byl bych vděčný.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Kubo

Příspěvekod Kubo » pát 10 dub, 2009 7:51 am

neviete niekto všetky rozmery muvky?
Uživatelský avatar
Kubo
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27 úno, 2009 2:52 pm

Muvka

Příspěvekod vonBahnhof » pát 10 dub, 2009 9:02 am

Kubo, MUVka se tady řešila několikrát. Jestli Ti můžu poradit, zkus nejdřív pohledat a když nenajdeš ptej se. Ale musíš dotaz napsat do správného tématu, třeba tam, kde se MUVka probírala. Nikdo učený z nebe nespadl, ale jak už jsem řekl, nejdřív dlouho hledej a když nenajdeš, zkus aspoň najít podobné téma a tam se ptej. Navíc při pozorném procházení jednotlivých témat narazíš na spoustu zajímavostí, které se Ti budou hodit. Abys neřekl, že jenom poučuju, tak výkres MUVky je třeba tady: http://mawerick.rajce.idnes.cz/Typove_listy/

Tak hodně zdaru a trpělivost :wink:
HO Lenz digital, IV./V. epocha, ČD, DB
http://von-bahnhof.rajce.net
Uživatelský avatar
vonBahnhof
 
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 11 říj, 2007 4:02 pm
Bydliště: Zlínský kraj - Kroměřížsko

Re: Muvka

Příspěvekod Kubo » úte 14 dub, 2009 10:41 am

vonBahnhof píše:Kubo, MUVka se tady řešila několikrát. Jestli Ti můžu poradit, zkus nejdřív pohledat a když nenajdeš ptej se. Ale musíš dotaz napsat do správného tématu, třeba tam, kde se MUVka probírala. Nikdo učený z nebe nespadl, ale jak už jsem řekl, nejdřív dlouho hledej a když nenajdeš, zkus aspoň najít podobné téma a tam se ptej. Navíc při pozorném procházení jednotlivých témat narazíš na spoustu zajímavostí, které se Ti budou hodit. Abys neřekl, že jenom poučuju, tak výkres MUVky je třeba tady: http://mawerick.rajce.idnes.cz/Typove_listy/

Tak hodně zdaru a trpělivost :wink:


Dík za radu.
Uživatelský avatar
Kubo
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27 úno, 2009 2:52 pm

Příspěvekod Houmr » čtv 23 dub, 2009 11:01 am

Zdravím Vás všechny, trochu jsem se odmlčel, no času na modelaření mám stále méně a od zítřka ještě začínám předělávat koupelnu, já vím, že Vás to menusí zajímat :oops: , ale v životě lidském jsou i jiné starosti, než jenom vláčky. Bouhužel i v práci začíná letní sezóna a začínáme chodit do práce skoro každou sobotu a to třeba i na noční. Ale i tak nějaká aktualizace zanedlouho bude, jen co najdu chvilku to sepsat a dát na web. :)
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 23 dub, 2009 11:21 am

No o koupelně radši ani nemluv... Mám hrůzu z toho co nás doma čeká při odsekávání 40 let starých dlaždiček... A to máme jako předehru letos ještě instalaci nových oken! Jo kolem baráku je furt co dělat, k tomu chození do práce - to se s modelařinou moc nesnese... Ať se dílo daří a hlavně ať v nové práci dobře a včas platí!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod andrejH0 » čtv 23 dub, 2009 11:45 am

ad Houmr
no na tom sme rovnako aj ja zacinam prerabat a kupelku uz mam za sebou. islo to v pohode elektricke pneumaticke kladivo a siroky sekac a nastavit len na sekanie.islo to ako po masle. ale aj tak potom som hodil novu stierku a nove obklady lepil aj so sietkou...v buducnosti ked budem prerabat to strhnem zo sietkou.
H0, ČSD, IV 1985 - 1990, digital
andrejH0
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 27 led, 2009 7:34 pm
Bydliště: SR Sekule

Příspěvekod Kubo » čtv 23 dub, 2009 12:36 pm

Clapci. Mi doma to už máme za sebou bit som prerábal v lete. A je to riadni bordel. mislím to prerábanie. 8) 8) 8)
Uživatelský avatar
Kubo
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27 úno, 2009 2:52 pm

Příspěvekod Sandy » čtv 23 dub, 2009 3:00 pm

Houmr píše:Zdravím Vás všechny, trochu jsem se odmlčel, no času na modelaření mám stále méně a od zítřka ještě začínám předělávat koupelnu, já vím, že Vás to menusí zajímat :oops: , ale v životě lidském jsou i jiné starosti, než jenom vláčky. Bouhužel i v práci začíná letní sezóna a začínáme chodit do práce skoro každou sobotu a to třeba i na noční. Ale i tak nějaká aktualizace zanedlouho bude, jen co najdu chvilku to sepsat a dát na web. :)

Předělávka koupelny? To je "brnkačka" :lol:
Dá-li pánbůh, dokončím o víkendu půdní vestavbu (80 m2). Zahájení pátého ledna, tři měsíce bez vláčků,.....:cry: "Absťák" jako hrom.:roll:
Sám sebe jsem odměnil a objednal si toho "Papouška" od Máši. :oops: :?
Sandy
 
Příspěvky: 1485
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Houmr » pát 24 dub, 2009 3:58 am

No jo to je dobrej nápad, nějaká odměna by být měla. :lol:
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

PředchozíDalší

Zpět na Houmrovy vlaky (houmrovyvlaky.wz.cz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků