Hungary

Specializované fórum pouze pro příznivce úzkorozchodných železnic.

Moderátor: Michal Dalecký

Hungary

Příspěvekod hobby » čtv 06 říj, 2011 3:45 pm

Just back from my trip to Hungary to sample some of their narrow gauge lines... so here's some photos... Friday...
Právě vrátil z cesty do Maďarska ochutnat některé z jejich úzkorozchodné linky ... Tak tady je pár fotek ... Pátek ...

Obrázek

On Saturday I went to the Budapest Childrens Railway by way of the Cog Railway... It was the annual "Veterans" day so the line was being run by the Grown Ups rather than the Children... But it consequently had lots of extra trains, we crossed a train at virtually every passing point!
V sobotu jsem šel do Budapešti dětské železnice prostřednictvím zubačka ... Jednalo se o každoroční "veteránů" den, takže linky byl běh dospělým než dětem ... Ale v důsledku toho měl spoustu dalších vlaků, jsme překročili vlak prakticky každým dalším místě!

Cog Railway:

Obrázek

Children's railway:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Sunday involved a shorter trip up to Kismaros and Szob just north of Budapest on the Danube to see two lines, I managed to wangle a footplate ride on the Kismaros's Mk48...
Neděle podílejí na kratší výlet do Kismaros a Szob severně od Budapešti na Dunaji vidět dva řádky, se mi podařilo zařídit jízdu na stupátko Kismaros je Mk48...

Kismaros:

Obrázek

Szob:

Obrázek

Monday I was off on the train again, this time to to Gyongyos, the line had a real boneshaker of a ride and one that makes you realise why most old-style NG does not exist any more when in the face of competition from buses and cars, the buses alongside were full, the train was empty:
Pondělí jsem byl pryč ve vlaku, tentokrát se k Gyongyos, linka měla skutečný kostitřas z jízdy, a ten, který dělá si uvědomíte, proč většina starém stylu NG neexistuje více, když tváří v tvář konkurenci autobusů a auta, autobusy podél byly plné, vlak byl prázdný:

Obrázek

Lillafured...

Obrázek

On the last day I had planned another long train ride but got cold feet so spent the day sightseeing round Budapest and had another ride on the Children's Railway, as well as visiting Csehmodell's workshop by invitation and being relieved of some money in exchange for a superb Mk48 model and MAV coach...
Na poslední den jsem měl v plánu další dlouhé cestě vlakem, ale mám studené nohy, aby strávil den vyhlídkové kolo v Budapešti a měl další jízda na železniční dětí, stejně jako hostující Csehmodell dílny na pozvání a je zbavena nějaké peníze výměnou za vynikající Mk48 model a MAV trenér ...

Obrázek

Obrázek
hobby
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte 21 zář, 2010 6:57 am

Zpět na Úzkorozchodky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků