Bemo nikdy víc

Specializované fórum pouze pro příznivce úzkorozchodných železnic.

Moderátor: Michal Dalecký

Bemo nikdy víc

Příspěvekod stoupa » čtv 30 pro, 2010 8:52 pm

Zdravím všechny modeláře kteří zvažují model Hf 130 od Bema. Už jsem měl v ruce hodně modelů v různých velikostech a tenhle je ze všech nejhorší. Po rozbalení krabičky na mě vykoukla odlupující se barva ,na kapotě krupice,chybějící čep na jalové hřídely,ulomená střecha,otřepy na plastových částech a světla dobarvi doma . Připočtu-li podprůměrné jízdní vlastnosti, hlučný motor a absenci digi konektoru a příbalový leták který smolilo na koleně 6ti leté dítě a nedozvíte se nic ,máme tu model za cca.170 Euro :evil:
Naposledy upravil stoupa dne čtv 30 pro, 2010 10:19 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
stoupa
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 09 dub, 2009 6:43 pm
Bydliště: Palonín

Re: Bemo nikdy víc

Příspěvekod vorisekml » čtv 30 pro, 2010 9:33 pm

Kde jsi to kupoval, vždyť už loni jsi se na ní ptal a psali jsme že stojí okolo 125,-€. To že není Digi a nemá setrvačník jsem taky upozorňoval. Ulomený čep, to měl prodejce /výrobce/ zkontrolovat. Nebo jsi si to měl zkontrolovat sám /pokud jsi nekupoval poštou/. A s barvou se mě to stalo taky, pro změnu na ochoze byla odřená a prosvítal červený plast. Reklamace okamžitá. Přesně po 2letém provozu se vypálil jeden pól motoru a kupoval jsem nový za 17,-€. Doufám že jsi koupil novou, páč ty starší sbíraly jen ze dvou os a nebyl hnaný jalový hřídel. Řešení je reklamace. Ty nejnovější jezdí lépe, ale super to není. Jezdí stejně jako ten 3osý diesel od Roco, ale víc utáhne. Pozor na šroub co drží stroj pohromadě rád se vyžvejká když ho silou přetáhneš.
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Re: Bemo nikdy víc

Příspěvekod stoupa » čtv 30 pro, 2010 10:03 pm

vorisekml píše:Kde jsi to kupoval, vždyť už loni jsi se na ní ptal a psali jsme že stojí okolo 125,-€. To že není Digi a nemá setrvačník jsem taky upozorňoval. Ulomený čep, to měl prodejce /výrobce/ zkontrolovat. Nebo jsi si to měl zkontrolovat sám /pokud jsi nekupoval poštou/. A s barvou se mě to stalo taky, pro změnu na ochoze byla odřená a prosvítal červený plast. Reklamace okamžitá. Přesně po 2letém provozu se vypálil jeden pól motoru a kupoval jsem nový za 17,-€. Doufám že jsi koupil novou, páč ty starší sbíraly jen ze dvou os a nebyl hnaný jalový hřídel. Řešení je reklamace. Ty nejnovější jezdí lépe, ale super to není. Jezdí stejně jako ten 3osý diesel od Roco, ale víc utáhne. Pozor na šroub co drží stroj pohromadě rád se vyžvejká když ho silou přetáhneš.


Mám ji za protislužbu a ono se říká darovanému koni.... kdybych to platil tak to po někom hodím,čep už mám dal jsem tam tillig kovový tt , jen jsem ho stočil na 1,8mm(hlavu) a není nic vidět , lak mě netočí zbytek jsem předpokládal ta střecha se přilepí na tvrdo stejně se oddělávat nemusí ,prosím máš ji digitalizovanou? :?
Uživatelský avatar
stoupa
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 09 dub, 2009 6:43 pm
Bydliště: Palonín

Re: Bemo nikdy víc

Příspěvekod vorisekml » čtv 30 pro, 2010 10:35 pm

Ne a ani o tom neuvažuji....
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most


Zpět na Úzkorozchodky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků