JHMD

Specializované fórum pouze pro příznivce úzkorozchodných železnic.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: JHMD

Příspěvekod _pavel_ » pát 22 lis, 2013 9:37 pm

Jo viděl jsem už na K-reportu. Tam se o tom děsu vedla bouřlivá debata. Pokud to opravdu pustí na Obrataňku a nenechají to radši v Lovětíně v kopřivách, jako odstrašující případ, tak to bude dílo :roll: Všude jinde se na úzkých při obnově vozového parku dává přednost tomu, aby cestující viděl pěkně přírodu ( větší okna ) a tady chtějí pustit na koleje ponorku :roll: :roll: Asi dám přednost autobusu, z toho uvidím více.
_pavel_
 
Příspěvky: 220
Registrován: stř 05 čer, 2013 8:35 am
Bydliště: okres ostrava

Re: JHMD

Příspěvekod Martin Justiz » sob 23 lis, 2013 5:49 am

_pavel_ píše:Jo viděl jsem už na K-reportu. Tam se o tom děsu vedla bouřlivá debata. Pokud to opravdu pustí na Obrataňku a nenechají to radši v Lovětíně v kopřivách, jako odstrašující případ, tak to bude dílo :roll: Všude jinde se na úzkých při obnově vozového parku dává přednost tomu, aby cestující viděl pěkně přírodu ( větší okna ) a tady chtějí pustit na koleje ponorku :roll: :roll: Asi dám přednost autobusu, z toho uvidím více.

přesně tak,takovej hnus předčil moje nejhorší obavy
ČD v Nku
Martin Justiz
 
Příspěvky: 445
Registrován: pon 07 zář, 2009 11:19 am
Bydliště: praha slivenec

Re: JHMD

Příspěvekod Mašinka » sob 23 lis, 2013 11:54 am

Na okraj, pro Poustvu.Ty motoráky jsou původem z Rumunska, v Polsku byly jen provozovány.
Mašinka
Mašinka
 
Příspěvky: 213
Registrován: sob 23 led, 2010 5:56 pm

Re: JHMD

Příspěvekod Jirka Dvorak » sob 26 dub, 2014 7:20 pm

Ahoj z JH. No na Nautilus si asi budu muset zvykat dost dlouho. Na druhou stranu tyto stroje by měly sloužit hlavně jako dopravní obsluha a tam bude důležitější ekonomika provozu, přiměřené pohodlí a spolehlivost. Uvidíme, zatím jsem se nesvezl.
Uživatelský avatar
Jirka Dvorak
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 01 led, 2009 8:22 pm
Bydliště: J. Hradec

Předchozí

Zpět na Úzkorozchodky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků