Výmena mechanického prestavníka za elektromechanický

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti Z (1:220).

Moderátor: Michal Dalecký

Výmena mechanického prestavníka za elektromechanický

Příspěvekod Pavel206 » pát 28 srp, 2020 4:59 pm

Je možná na hotovom koľajisku so zabudovanou výhybkou Marklin č. 8566 bez jej celkovej demontáže z panela vymeniť len vnútro mechanického prestavníka za elektromechanický z výhybky č. 8563?
Pavel206
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 31 pro, 2011 10:21 am

Re: Výmena mechanického prestavníka za elektromechanický

Příspěvekod Pavel206 » stř 02 zář, 2020 2:00 pm

Nemá nikto takúto skúsenosť? Možno, že to ani nejde, ostáva asi jediná možnosť - vymeniť celú výhybku, malo by to asi ísť vyzerajú, že sú tvarovo totožné. Bude ale potrebné nadvihnúť koľajnice z jednej aj druhej strany len na akú asi vzdialenosť? Problém možno bude opätovné "priklincovanie" - pripevnenie koľajníc lebo podkladom je akási štrukturovaná pena, v ktorej už možno nebudú klinčeky tak dobré držať ako predtým resp. sa dajú klinčeky resp koľajnice aj prilepiť.
Pavel206
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 31 pro, 2011 10:21 am

Re: Výmena mechanického prestavníka za elektromechanický

Příspěvekod workous » pát 02 zář, 2022 11:48 am

Zkus vyfotit ať se dá problém lépe řešit...
Roco Geoline/DCC DR5000 + RocRail/JMRI momentálně v pauze..
Uživatelský avatar
workous
 
Příspěvky: 2139
Registrován: sob 15 lis, 2008 12:05 pm

Re: Výmena mechanického prestavníka za elektromechanický

Příspěvekod Pavel206 » sob 03 zář, 2022 4:06 pm

Ďakujem za snahu ale problém som len nedávno vyriešil sám. Prestavníky vymeniť nešlo tak som musel výhybky vymeniť celé. Našťastie trať za výhybkami pri oboch výhybkách pokračovala do oblúka tak som nemusel rozoberať veľký kus trate ale trošku som koľajnice pri rozoberaní a následnom skladaní musel znásilniť na rozdiel od názoru technika, ktorý koľajisko vyrobil, a ktorý mi radil rozobrať celú trať aby vraj nevznikli pri rozoberaní a skladaní v nej veľké pnutia. Problém bol bez poškodenia pražcov a klinčekov vybrať klinčeky pripevňujúce koľajnice, ktoré boli navyše poistené lepidlom. Našťastie sa mi to podarilo bez zásadného poškodenia koľajníc a klinčekov, aj ich následné použitie a pripevnenie koľajníc nebol až taký problém. Ostali mi dve mechanické pravé výhybky s tým, že medzi nimi bola pôvodne umiestnená distančná vložka elektricky oddeľujúca dva okruhy od seba. Z tohto dôvodu bola z nich odstránená spojka na pripojenie koľajníc. Moja otázka je, či je možné nejakým spôsobom túto spojku z inej koľajnice šetrne bez jej poškodenia vysunúť a na výhybku nasunúť tak, aby bola výhybka kompletná a mohla sa ďalej použiť?
Pavel206
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 31 pro, 2011 10:21 am

Re: Výmena mechanického prestavníka za elektromechanický

Příspěvekod marian_r » úte 25 črc, 2023 12:04 pm

Síce to nie je aktuálne, ale tu
https://www.youtube.com/watch?v=VaMqZa2lKVw
chlapík orezal integrované prestavníky v N (nepoznám...) a dolepuje konce pražcov, čas 02:30.

Asi to urobím keď budem veľký. 8-)
marian_r
 
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10 čer, 2023 1:59 pm


Zpět na Velikost Z (komunita Z)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník