Prosba o pomoc a nebo jen radu

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Příspěvekod tragedcz » stř 16 led, 2008 6:27 pm

netušíte někdo kde se dají sehnat šneky a ozubená kolečka různých velikostí? snažím se vyrobit pojezd pro lokotraktor ale zatím se nějak nedaří:D
tragedcz
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 15 bře, 2007 12:54 pm
Bydliště: Přerov

Kolečka

Příspěvekod Cermis » stř 16 led, 2008 7:08 pm

Na burze v Praze, je p. Šátek a ten má dost velký výběr koleček.
Cermis
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř 28 lis, 2007 8:02 pm
Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvekod Jarda H. » stř 16 led, 2008 7:23 pm

tragedcz píše:netušíte někdo kde se dají sehnat šneky a ozubená kolečka různých velikostí? snažím se vyrobit pojezd pro lokotraktor ale zatím se nějak nedaří:D




Přehled výrobků p.Šátka najdeš tady, taky kontakt, ale nevím, zda je aktuální : http://www.litomysky.cz/BIX/satek.htm
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Zdenek Valter » čtv 17 led, 2008 11:28 am

tragedcz píše:netušíte někdo kde se dají sehnat šneky a ozubená kolečka různých velikostí? snažím se vyrobit pojezd pro lokotraktor ale zatím se nějak nedaří:D


Pana Šátka nejlépe na burze. Umí udělat kolečka i na zakázku.

Má k dispozici nejen různé průměry ale i moduly !!!

M 0.5, 0.4 a 0.3.

Pokud budeš skládat převodovku doporučuji alepoň 0.4. nebo menší 0.3.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Tomáš » čtv 17 led, 2008 11:40 am

mimo jiné..když už se tu nakously stránky p.Litomyskýho..kam zmizel odkaz na odlitky od p.číže...slyšel jsem něco že přestal produkovat...ví o tom někdo něco??
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod JBr » čtv 17 led, 2008 12:45 pm

Pan Ciz nestihal, takze nechal stahnout cenik z webu pana Litomyskeho. Mel by dal prodavat na burze a na objednavku pro "stare zakazniky."
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod tragedcz » čtv 17 led, 2008 1:50 pm

No do prahy se jen tak nedostanu, v dohledné době asi vůbec :) skusím to telefoní číslo co je na těch stránkách a uvidí se
tragedcz
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 15 bře, 2007 12:54 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvekod sco_27 » čtv 17 led, 2008 3:22 pm

No do p.dele takze normlanemu zakaznikovy uz nebudu odliatky na vidal alebo co ? Momentalne som si chcel objednat niake nakladne vagony a voz Da a popripade odliatok Rosne...
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod JBr » čtv 17 led, 2008 3:26 pm

No, predpokladam, ze pokud uz na pana Cize mas kontakt, tak si objednat muzes. Hadam, ze to myslel tak, ze se proste prestane verejne inzerovat, aby ho bylo tezsi najit a tim padem na nej nebude takovy tlak.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod juroH0 » čtv 17 led, 2008 6:26 pm

JBr píše:No, predpokladam, ze pokud uz na pana Cize mas kontakt, tak si objednat muzes. Hadam, ze to myslel tak, ze se proste prestane verejne inzerovat, aby ho bylo tezsi najit a tim padem na nej nebude takovy tlak.


presnejsie je to takto(citovane zo stranok):
Šedé odlitky s velkým Ó
Kdysi bylo dohodnuto, že zde bude uveřejněna oficiální prezentace této výroby, dohoda v zásadě platí nadále, ale výrobce si naléhavě potřebuje udělat prázdniny. Tak ho nechte trochu vydechnout. Do budoucna se počítá s obnovením (možná v pozměněné podobě) této části stránek, proto zůstávají na mnoha ostatních stránkách linky (přechodně) odkazující na neexistující soubory.

Máte-li naléhavé otázky, pomohu vám je zodpovědět. Máte-li otázky jen ze zvědavosti, tak si je prosím vás nechte pro někoho jiného.
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod JBr » čtv 17 led, 2008 7:54 pm

To moje je volne citovano na zaklade informaci ze Steam Club fora a K-reportu, na Steamu je primo i mail od pana Cize, kterym to vysvetluje.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

451 v TT

Příspěvekod jares » pát 25 dub, 2008 1:09 pm

Mám prosbu: kdysi jsem si koupil odlitek jednotky 451 v TT, nechal jsem si do toho udělat i hnací pojezd, ale je nad moje síly to dokončit. Nevíte o někom, kdo by mi ten model za úplatu postavil?
jares
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát 23 bře, 2007 9:58 am
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků